Yardımınıza ihtiyacım var nolur bakarmısınız

Size baştan anlatmak istiyorum bundan 4 ay önce ilk kapıdan girdiğinde anlamıştım benim hayatımda kocaman bir yer kaplayacağını tipi zengin veya fakir olması hiç biri umrumda değildi yakışıklı biriside değil zaten biliyorum.İlk zamanlarda ben bunun peşinden koştum koştum bıraktım bu sefer bu bana yakın davranmaya başladı arkadaşıma ben hoşlanıyorum falan demiş ama ben salak gibi güvenmiyorum ben ona diyip çocuğa sevgilisi var dedirttim bana 10 gün uzak davrandı sevgilisi oldu şuan sevgilisi var.Arada ben mesaj atıyorum konuşuyoruz sevgilisi olduğundan sanırım yakın davranmıyor bana. Napcağımı ona nasıl davrancağımı bilmiyorum tek bildiğim var onu seviyorum ne olursa olsun seviyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• tam bir akılsız başın cezasını ayaklar çeker durumu.. önce kovalar sonra vazgeçer erkek adım atar güvenmediğine kanaat getirip sevgilisi var dedirtir çocuk sevgili yapınca da aşık oldum der.. canım kardeşim sen değil miydin bu çocuğa güvenmediğin için kendinden uzaklaştıracak şeyler söylettiren.. güvenmediğini hatırla ona göre davran =) şu an senden başka birini bulabilmiş olmasına bozulmuş durumdasın ondan seviyorum sanıyorsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum seviyorduysan niye sevgilim var dedirtirsiniz ki anlamıyorum. Sonra çocuk uzaklaır senden. seviyorduysa bile söylemez. yada baskasını bulur. Ee doğal olan bu sevgilin varsa ne yapsın başka?

Ama burda yazdığın gibi aynen söylersen onada , bi şansın olabilir bence.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama salaksin :)

0|0
    0|0
  • Seni çözemedim.

0|0
    0|0
  • bunu aynen ona da böyle anlatmalısın bence

0|0
    0|0
    • sevgilisi varken

• kesinlikle insan ne hissediyosa oldugu gibi söylemeli gerekirse nişanlısı olsun

• katılıyorum aynı burda yazdığın gibi yaz. sevgilisinin olması farketmez.

Kızlar Ne Diyor 1

• Artık yapıcak birşey yok geçmiş olsun. Unutmalisin bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...