Sevgilimin eve geç gelmesi

sevgilim okuldan 3te çıkarken eve 8 veya9 gibi gidiyor ben eve gelip benle konuşmasını nete girmesini istiyorum bazen arıyoda her zaman kontör alamıyor biliyorum o yüzden nete gelmesini istiyorum ama hep geç geliyo eğer erken gelmezsen kontör alııp seni dakka başı arıycağımı söylip arıyımmı sıkılırmı yada başka ne yapabilirim ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence sıkma yanı erkek bu sonucta eve gec gıdebılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Boyle bisey soylemen çok saçma olur. Çocugun o kadar ustune gidip sıkma bence. Acıkca eve gec gelmesinden sıkıntı duydugunu söyle. Aynı seyi senin yapman halinde tepkisinin ne olacağını sor. Üstüne gidip bunaltma ama çocuğu :)

0|0
    0|0
    • söyledim ama yine geç geliyo napıyosun diyorum arkadaşlarla geziyorum diyo sürekli arkadaşlarıyla okula yakın sahil var hep orada takılıyolar eve gelmiyorlar

• Lise son degilse rahat bırak cocugu diğer türlü ilişkiniz uzun sürmez

• peki teşekkür

• Al işte yemekler falan hep boğazıma dizildi.. Çayı hızlı getirin yemekten sonra diyorum manita bekliyor.. dsjhfkjs

0|0
    0|0
  • Duruşma günü ne zaman

0|0
    0|0
  • çocuk haklı ama her saniye ne o vıcık vıcık

0|0
    0|0
    • bir saat konuşabiliyoruz sadece az değilmi birşey yapılması gerekilmiyomu

• 1 saat cok bıle

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşme üstüne . Bırak o senı merak etsın.

0|1
    0|0
    • üstüne düşmesem hep geç gelcek

• sabh erkenden gidiyo okula akşam eve geliyo sadece bir saat görüşüyoruz ciddi düşünüyoruz ilgisizsin dedim ona kaç kere be ilk defa biriyle çkıyorum nasıl davranıyım söyle yapıyım diyo geç gelme dedim geliyo hayla anlamadım bi türlü.

• sen de onu engelleyemez ki. İçinden geleni yapıyor demek ki. aramıyorsa senın de işine gelmıyorsa yolunuza ayrı devame dersenız.

• okuldan sonra arkadaşlarıyla vakit geçiremez mi? ev-okul mu olsun hayatı?

0|0
    0|0
    • ya arada gitsin birşey demiyorum ama her gün böyle bu yüzden benle fazla ilgilenmiyo erkende uyuyo zaten

• beni sevdiğini biliyorum yni hissediyorum bi kere ayrılma kararında intiharada kalkışmıştı ailelerimiz tanışıyo ciddide süşünüyoruz ama çok ilgisiz işte

• bence sen de ilgisiz kal bir süre

biraz da o düşünsün

Yükleniyor...