Yağ kasa dönüşür mü ?

Üniversitedeki bütün arkadaşlarla tartıştım, ben yağ kasa dönüşmez dedim onlar dönüşür dedi. Acaba yağ kasa dönüşürmü bu konuda bi bilginiz varmı.?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• yağ bir depo biçimidr. besinlerle alınan enerji harcandığından fazlaysa yağ olarak depolanır. spor yaparken de kaslarının gelişimi artar. yağ depoları delinir enerji oradan kullanılır. zaten Yağ maddedir , kas dokudur. ikisi de birbirine dönüşmez

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Dönüşür.Bacak kasları iyi görünüyor ayrıca.Erkeklerden ziyade bayanlara da yakıştırıyorum.

0|0
    1|1
  • Dönüşür mümkündür.

0|0
    0|1
  • donusur yagsiz cok zayif iken kas yapamazsin

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Yağ durup dururken kasa dönüşmez böyle hokus pokus olmaz. Yağ kas yapmak için çalışırsan erir ve boşluğu çalışma nedeni ile aktin ve miyelini artan kas dokusu alır. Gece yağlı yatıp sabah kaslı kalkmak diye bir hal birkaç milyon yıldır olan birşey değil .

Tersi daha rahattır. Kas çalıştırılmazsa aktin ve miyelinler kendilerini yok etmeye ve yerini de ya bağ dokusuna ya da yağ dokusuna bırakırlar. Zira kas çalıştırılmasa da vücüt bri metabolizma hızı kazanmıştır, enerjiyi getirir kullanan olmayınca kenarda dursun diye yağ lipid olark depolar.

0|1
    0|0
  • bunu bir de tartıştınız mı? tahta demire dünüşürse o da mümkün dslfskdfgdsfgsd

0|2
    1|1
  • zaten body yapan arkadaslar bellı bır kılo oranını yakalayınca vuct yapabılıyor yaglar kasa donusur ve body i bırakıp yeme içme duzenıne dıkkat etmezsen o kaslar yaga donusur..

0|0
    0|1
  • Dönüşür diyenler biyoloji cahilleri neyin kafasını yaşıyor acaba

1|1
    0|0
  • yag kasa donusur. ama butun yaglar degıl adamım. kas uzerındekı A tabaka yaglar. kaslar parcalandıkca etrafındakı yagları alarak gelısır

0|0
    0|1
  • dönüşmez tabikide.. o nerden çıktı öyle

0|0
    0|0
  • arkadaş çevren mf dışı bir bölümlerden galiba biraz biyoloji çalışmış biri bile yağın kasa kasın yağa dönüşmeyeceğini düşünür:)

0|0
    0|0
  • Böyle bir makale okudum sizce ne kadar doğru? http://www.fitekran.com/kaslar-yaga-donusur-mu/ doktor olduklarını söylüyorlar !

0|0
    0|0
  • Yağ kasa dönüşmez. Yanliz enerjiye dönüşür. Bunu carnitin ile gerceklestirebilirsin ben çok faydasını gördüm. Protein + carnitin ile yağları eritir kasları hacimlendirebilirsin. Tabiki sıkı bir egzersizle

0|0
    0|0
  • Kas yağa dönüşmez yağ erir yerini kasa bırakır..

0|0
    0|0
  • asjklhjl yağ kasa dönüşür müymüş

0|0
    0|0
  • evet, dönüşür ve dönüşüyor.

0|0
    0|0
  • fiziksel olarak mümkün değil bu. çok saçma zaten

0|0
    0|0
  • elbette dönüşür iri bir kas gibi gözükür o yağlar sıkılaşıp kasa dönüştüğü için

0|0
    0|1
  • Yağ kasa dönüşür.

0|0
    1|1
Yükleniyor...