Spor denince akla ilk gelen neden futbol oluyor?

Futboldan daha eğlenceli sporlar var mesela güreş ve yüzme en iyisi peki siz ne düşünüyorsunuz milli gururumuz Rıza Kayaalp
Spor denince akla ilk gelen neden futbol oluyor?

0|0
1018

En İyi Kız Görüşü

• Medya neyi gösterir ise halk onu seçer dikte ediyorlar futbol ile bu yüzden çok normal ancak bence son zamanlarda spor dedigimiz zaman akıllara salonlar geliyor baklavalar ve uzun bacaklı kızlar !!! Show alanı spor salonları :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü en çok zevkle izlenen spor futbol

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• spor deyince benim gözümde daha çok atletizm canlanıyor nedense. ama futbol dünyada biraz fazla popüler onda haklısınız.

0|0
    0|0
  • Benim fitness geliyor 😀

0|0
    0|0
  • Milli gururumuz la gururun en büyüğünü duyup tebrik ediyorum da futbolda bir başka beee. Sporların en güzeli

0|0
    0|0
  • yüzmek , doğa yürüyüşü...

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki👀 bende dövüş sporları gelio 👀🚬

#rr

0|0
    0|0
  • Kimin aklına

0|0
    0|0
  • Baskett

0|0
    0|0
  • Benim aklıma ikisi de gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Mesela e-spor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• aynen herkes için futbol, millet boyum uzasın istiyorum der, gider futbol oynar :D basket oyna, yüzmeye git, madem bişey istiyorsun, usülüne göre yap dimi ama ^-^ *-*

0|1
    0|0
  • En eglenceli spor buz hokeyi aga. Otessi yok.

0|0
    0|0
  • Yanlış bir algı

0|0
    0|0
  • Benim FreeRunning geliyor.

0|0
    0|0
  • Spor denince aklıma futbol gelmiyor üstelik futboldan nefret ediyorum ayrıca Güreş bizim ata sporumuzdur. Alayına gider ulen :D

0|0
    0|0
  • Valla bende MMA yapıyorum 8 yıldır ve bu olaydan mutluyum bırak herkes futbol oynasın bizim farkımız olsun

0|0
    0|0
  • Bireysel sporlardan bahsedecek olursak...

Güreşte Hamza Yerlikaya üzerine güreşçi tanımıyorum. Bilardo'yu ülkemizde ne kadar spor olarak görmeseler de Semih Saygıner adını tarihe yazdıran milli sporcularımızdandır. Onun dışında Motosiklet yarışçımız Kenan Sofuoğlu'nun da başarıları takdir edilesidir.

0|0
    0|0
  • İnsanlar daha çok futbolu seviyor ama spor tabiki sadece futboldan oluşmuyor.
    Onlarca spor çeşidi var.

0|0
    0|0
  • Tenis var mesela dimi

0|0
    0|0
  • tabikide çok güzel sporlar var lakin seyir zevki ve heyecan olsun futbolda daha yaygın spor çeşitlidir zevkleride öyle şahsen ben basket voleybol güreş boks seven birisiyim. bana göre en heyecanlı gelen futbol, seyir zevki veriyor o yüzden ilk aklıma gelen futbol (BEŞİKTAŞ JK)

0|0
    0|0
  • Amerikan Güreşi, yapmacık ama güzel.

0|0
    0|0
  • Benim en son futbol geliyor. Benim alanım artistik jimnastik

0|0
    0|0
  • benim aklıma atletizm geliyor

0|0
    0|0
  • Benim favorim boks ama türkiyede maalesef sadece futboldan ibaret.

0|0
    0|0
  • spor deyince aklıma düzenli koşu geliyor.

0|0
    0|0
  • Sevgisi çok

0|0
    0|0
  • Benim sporum atlı cirittir futbol aklıma bile gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...