SATRANÇÇÇÇÇÇÇÇÇ?

Merak ediyorum buralarda satranç oynayan, ilgilenen ya da en azından seven insan evlatları var mıdır

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• valla satranç zeka oyunu yenilirsen zekasıssın dediler küçükken. cesur değildim oynamadım. ama aptal gibi zekamı da satrançla ölçtüremezdim
    küçükken bile değişik düşünüyormuşum hee maşallah bağaaa

0|0
    0|0
    • Ülkemizin cahiliyeti malesef... Her konu da olduğu gibi böyle güzel bir oyunda çok yanlış tanıtıldı, ayrıca çocukken bu kadar şeyleri düşünmüşsen valla he maşallah :)) Zeka ölçtürmek için değil de kendini ispatlamak için yapabiliyor insan.

• evet dediler kendini öss de ispatlıycan o daha makul geldi. 'ülkemiz kriterine' göre ispatladık şükür

• Bütün mesele bu zaten ispatlamak. :) Ben, ben olmadan ölemem.

Kızlar Ne Diyor 1

• oynarım da severim de

0|0
    0|0
    • Profosyonel mi? öylesine mi oynarsın? Bideee kaç yıldır oynuyosun

• öylesine ya 5 6 sene oldu baslayalı ama 1 senedir oynamıyorum pek

Erkekler Ne Diyor 9

• :P Severim 3-4 yıllık her gün 30dk öğle aralarında oynamışlığım var :) alanya 1 incisi çıkmıştım okullar arası

0|0
    0|0
  • tabiki en iyi zeka oyunu

0|0
    0|0
  • Satrancı geç lolde eline veririm 🚬😎 ay em dı zed madafakaaaaa 🚬😎

0|0
    0|0
  • ben bayilirim ama oynanan bir oyn değil gerçekten bir çok kişi bilmior rakip bulmak zor oluyor :D

0|0
    0|0
    • Hahahahaha, senin gibi biliyorum havalarında olanları yenmek daha keyif veriyor bana ahbap :D

• sen babanın testislerinde bir oraya bir buraya giderken ben 13 yaşında ilk turnuvama girdim l*n mal :D simdi sie go :D

• kupayi veren benim sana :D iyi tuttun mu bari :D gerizekali :D

• Bir zamanlar oynarım uzun süredir oynamıyorum. Bu saatte de oynayamam zaten kafa gidip geliyor.

0|0
    0|0
    • Bence bırakılmamalı ara ara oynanması beyin için çok faydalıymış, alzeimer yakalanmamak için de en iyi yöntemmiş ayrıca. Bu saatte burada isen kafa zaten seninle değil ! :)))))

• Amaan insan canı ne istiyosa onu yapsın :D Ne de olsa çay tazeee :))

• yaani :))

• Benden bahsetmişsin kardeşim

0|0
    0|0
  • pc de oynuyorum oda hamleleri gosteriyor :)) yani bilmiyorum pek

0|0
    0|0
  • Lisanslı hakemim.

0|0
    0|0
    • Bende Milli Sporcuyum Hakem Bey.

• Hakediyorda, herkes hakettiğini biliyorda, fakat o saati kafaya indirmiş olunca anlamı kalmıyor bunların. Suçlu sen oluyorsun.

• İşin bir de o boyutu var malesef. :(

• Ölüyorum bu oyuna derecelerim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...