Ne yapıcam bilmiyorum lütfen yardım edin

Sevdigim erkek benden 3 yaş büyük bana istedigin zaman mesaj atabılırsın dedı kendısıde hoşlanıyodu yaşımıda biliyodu ertesi gün mesaj attıgımda kardeşim çok küçükmüşsün sen ya bidaha mesajlasmayalım dedi. Ben çocuk muyum? Neden böyle yaptı lütfen biri açıklasın seviyorum tekrar bağlantı kurmak ıcın ne yapabilirim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• iyi demiş senn gibilerden bende tiksinirim ne öyle hep mesaj ergen gibi

0|0
    0|0
    • Aaaa ıyı mısın sen ne yapıyım yanına mı gıdıyım

• Ne özürlüsü be 1 defa attım onada cevapp verdi iyi misin?

• 1 defa atmımış bende inandım neyse ne hain varsa gör yazma

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence 3 yastan sorun olmaz. onunda yaş için öyle dediğini sanmıyorum. Resmen egosunu tatmin etmiş sonrada istemiyorum demiş. Bu tipler için üzülmeye uğraşmaya değmez boşver bence :(

0|0
    0|0
  • yas sorunu oldugunu zannetmiyorum, baska bir sey var, belki de egosunu tattmin etmek iicn boyle bir sey yapti boyle insanlar icin uzulme deymez

0|1
    0|0
  • muhtemelen daha cekici gelen biri vardır derim bn

0|0
    0|0
  • muhtemelen.. sohbetin filan onun istedigi türden olmamıştır.. ondan.. öyle demiştir..

0|0
    0|0
    • Ama bundan oncekı gun iyiydi

• bak canım.. eger o senin kücük görmüşse.. muhtemeln. sana farklı bi gözle bakmıştır..

• Kaç yaşindasinki...?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onunla konusma cabalarını yok et bu seni daha çocuk gösterir umursamıyomus gibi yaparsan daha olgun olursun

0|0
    0|0
  • Merhaba :) Ben açıkcası çocuğun seni sevdiğini düşünmüyorum. Eğer seviyor olsaydı yaşın kaç olursa olsun umursamazdı. :). Bence önündeki kısmetlerine bak derim.

0|0
    0|0
    • Ama çocuk benı benım onu sevdiğim kadar sevmıyor dogru. Ama hoşlandıgına emindim. Yaşımıda biliyordu. Ertesı gun noldu anlamadim? Sızce bugun ne oldugunu anlamak ıcın mesaj atayım mı?

• Bence atma sen yoluna ben yoluna de :)

Yükleniyor...