Evde fit bir vücuda sahip olmak için hangi egzersizler yapılmalı?

Evet arkadaşlar sorum basit. Sıkı ve fit bir vücuda sahip olmak için hangi egzersizler yapılmalı? Siz hangilerini yapıyorsunuz? Faydasını görüyormusunuz?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Yengem leslie diye bir kadinin videosunu yapiyodu ve baya zayiflamisti. 45 dakika suruyo yere uzanma falan yokmus, butun hareketler ayakta bir bak istersen. Ben 1 kere yaptim bittiginde ter icinde kalmistim ve cok terleyen biri de degilimdir. Gayet basit ve sıkıcı degildi vaktim olsa hergun yaparim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hacı ben 8 yaşından beri spor yapıyorum profesyonel sporcuyum 8 yaşından beri kick box muay thai tekvando yaptım ve halada devam ediyorum ve üniversitedeyim şaunda ikisini birden yapıyorum evde fit vücut olmaz spor salonuna gitmen lazım anca öyle veya düzenli besleniceksin çıkıp dışarıda koşu yapıcaksın başka türlü olmaz

1|1
    0|0
    • spor salonu o kadar çok fayda sağlamıyor p90x diye birşey var misal evde yapıyorsun

• Bu arada soru süper olmuş cevap yok :D

• hacı sakın plates falan yapma ha :D aman diyim :D :D

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 16

• http://i.hizliresim.com/d0dn9p.jpg bu aleti aldım geçen yıl 3 ayda 10 kilo verdim hala yapıyorum bu aletle spor aşırı sertleşme yaşadım

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama benim acilen bel fıtığı tehlikesi nedeniyle spor yapmam lazım. Var mı bildiğin egzersiz, youtube kanalı, site felan?

0|1
    0|0
  • aletsiz crossfit egzersizleri öneririm ama evde belli bir süreden sonra mutlaka bir bahane bulunup yapılmıyor çok gördüm. O yüzden en doğrusu düzenli olarak spor salonuna gitmek ve yediğine dikkat etmek. Ama ben yılmam dersen youtube ta çok fazla kanal var konuyla ilgili video paylaşan, çeşit çeşit hareketler var fakat mutlaka crunch ve plank hareketlerini de içersin diye tavsiye verebilirim

0|1
    0|0
  • Şınav mekik kanepeyi kaldır perde as
    Kapının koluna tutun barfiks çek ben öyle yapıom

1|1
    0|0
  • mekik şınav her gün yeteri miktarda

0|1
    0|0
  • evde fit bir vucuda sahip olman cok güç bence ilk başta bu düşünceyi bırakıp profesyonel biri tarafından spor yapmaya başlamalı

0|1
    0|0
  • bir ayalarnabilir Dumbell seti, 1 bench sehpası ile ►www.youtube.com/playlist videolara bakarak güzel bir görüntü elde edebilirsin. Bende salona gitmeden önce evde farklı videolar ve dumbell setiyle gözle görülür bir şekle girmiştim.

0|1
    0|0
  • kardeşim evde olacak ıs değil cok zor bende cok niyetlendım fakat hep kaynıyor kaynamaz diyosan basarılar :)

0|1
    0|0
  • şınav mekik çek ağır olmamak koşuluyla dumbel çalış tamamdır ama sürekli yapacaksın hergün. kendini yıpratmadan ama

0|1
    0|0
  • Tek bir hareket soyliyim gunde iki kere 2 set yapican
    Hareket :sinav pozisyonu al sonra avuc icler zaten yerde bide dirsegi yere degdir öyle kal 2 set yap gunde 2 defa yap mekik sinav onlar sana kalmis

0|1
    0|0
  • Ben hep mekik çekerim ama pek faydası olmuyıor

0|1
    0|0
  • youtube a bak güzel şeyler bulabilirsin ya da google.

0|1
    0|0
  • Evdde zor be.

0|0
    0|0
  • en basidi set halinde şınav çekmek 1 set 10 tane 5 set yap. mekikte yapabilirsen aynı şekil yap aralarına 5 dk zaman koy

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • osbir en iyisi kanks fena kalori yakıyor.

0|2
    0|0
Yükleniyor...