Aldatılsaydınız n'apardınız?

uzun süre sevgili olarak kaldığınız kız yada erkek sizi hiç ummadığınız bir zamanda ve yerde uygunsuz vaziyette el el falan görseniz tepkiniz ne olurdu

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• ayrılırım direk ama affetmem diyemem yalvarma düzeyine bağlı benim gururumu incittiği kadar kendi gururunu incitecek kadar yalvarırsa belki affederim

0|0
    0|0
    • mesela naparsa

• evimin önünde yatması lazım ben terslicem git dicem hakaret edicem alttan alması özür dilemesi lazım ağlasın filan kapansın ayaklarıma arkadaşlarımı ikna etsin pişman olduğunda arkadaşlarım bile barış artık desin hayatını yaşayamasın bensiz hiç bi şe yapamasın mahfolsun hayatı bi düşünürüm :)

• yani aldattıysa burnu sürtmeli bencede tskler yorumların icin

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim beyim yapmaz ...

0|0
    0|0
  • allahtan görmedim görsem ne olurdu gidipte saç bas yada yumruk yumruğa girişecek değilim ıki kelime yeterli Bence anlayana

0|0
    0|0
  • yoluma devam ederim bir daha onunla görüşmem

0|0
    0|0
  • Bende aldatırdım hemde hiç düşünmeden (ALDATAMADI)

0|0
    0|0
  • onlar icin üzülmeye degmez. suratlarina baka baka yanlarindan gecerdim. ve birdaha arayip sormazdim. zaten sonra pisman olup dönüyorlar. o zamana birakirdim öfkemi. Daha nice analarin yakisikli ve iyi ogullari var :) hayat üzülmek icin cok kisa

0|0
    0|0
  • aramz iiyken bunu görürsem bana ulasamaz bidaha.. yok aramz kötyken böyle yapmssa ozaman hayatndan cıkmam daha da ilgi gösteririmm aynısını yasatana kadar ..tam onnda benm gibi kötü oldgu bi anda en yakn arkadsyla öpüşürken misal göreblr bni

0|0
    0|0
  • elele falansa sıkıntı yokta..diğer türlü kafasına kültablası,vazo gibi ağır çeyizlik cam eşyaları atarım bak bakalım bi daha yapıyormu?zaten hafıza kaybı yaşar muhtemelen attığımıda hatırlamaz gül gibi geçinip gideriz:)))

0|0
    0|0
  • ben hiçbişey yapamadım düzeleceğine yemin etti bende bekliyorum :(

0|0
    0|0
  • hayali bile korkuncccc :(

0|0
    0|0
  • eğer aldatılsam geri affetmem gibi geliyo ama yine de hiç bir şey için büyük konuşmayı sevmem çünkü daha önce hiçbir sevgilim tarafından aldatılmadım

0|0
    0|0
  • Naptım diye sormalıydın ... Hiçbişey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yanlarına gider, çocuğun kulağına eğilir ve kasığındaki beni ilk ben gördüm haberin olsun der ve oradan uzaklaşırdım :)

0|0
    0|0
  • çok pis olurdu :)

0|0
    0|0
  • sevgili aldatsın sorun olmaz. yeni sevgiliye bakarım.

0|0
    0|0
  • bana oldu,önce bi güzel tokatladım sonra biini tuttum buna taciz ettirdim çok ta keyifli sende yap

0|0
    0|0
    • yok ya şiddet bana göre değil yani kadına şiddet

• çok büyük olur tepkim

0|0
    0|0
  • yanlarına gitmezdim kendimi belli etmezdim ve intikam alırdım nihahahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...