Arkadaşlar peki siz napardınız ?

Arkadaşlar sevgiliniz doğum gününü unutsaydı napardınız ? Bu bi ayrılık nedeni olurmuyduu ?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılık nedeni olmazdı,doğum günüönemli değilde, unutulmuş olduğu gerçeği yatakta azı imtiyazları beraberinde getirir yalan yok:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yok artık ne ayrılması ben olsam unutsa dahi çaktırmazdım hatrlayana kadar sonra ztn derdm vayy be unuttun he die ondan sonra o yalvarır yakarır telafi etmeye calşr:D cokda önemli degil ya dogm gunu falan amerikanın işleri bunlar bi dogm gnumu unuttu dıe ayrılcak kadar düşüncesiz degilim

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmaz valla genel olarak öyle günleri umursamam kutlamakta anlamsz geliyo. Evlilik yıl dönümü ve ilk tanıştğmz gün daha değerli gözmde :)

0|0
    0|0
  • Ayrılık abartı olur ama süründürmek lazım

1|0
    0|0
  • ayrılık nedeni cok sert oldu.i trip at bi kaç gün yeterli

0|0
    0|0
    • başıma geldiğinden değil merak ettiğimden srdum :) ama teşekkürler ynede

• başına gelirse öyle yap :)

• empati kur

0|0
    0|0
  • unutmak diye bisey olmaz bilerek yapilmis bi eylem olabilir sadece boyle bisey. evet ayrilik nedenidir

0|0
    1|0
    • yani unutkanlık ayrılık getirir mi

• Sevgilinin dogum gununu unutmak evde telefonunu unutmak gibi birsey degil. Hatta bu kisi sevgilin degil sadece deger verdigin bi kisi bile olsa onun icin gunler hatta aylar oncesinden ne yapcagini dusunmeye baslarsin.Son gun unuttugunu soylemek aslinda ben seni seyime takmiyorum şu anda unutmus gibi yapiyorum demektir.

• sansürlü yayın oldu ama :D neyse böyle düşünen de var demek.. cevap için teşekkürler

• trip atmam, ayrılmam..

etme bulma dünyası gün gelir onunkide unutulur..

1|0
    0|0
  • Kızlar bu konuda çok hassa tarıhlerde erkekler bıraz daha zayıf sanırım karar sana kalmış ama bunun için ayrılma derım ... O da nasıl unutuyor :D

0|0
    0|0
  • altı üstü bi doğum günü ben bana doğum günümü unttum diye kızan sevgilimi önce döver sonra defof derim

0|0
    0|0
  • tekmeyi bass gitsin :D

0|0
    1|0
    • cddi verilmş bi cevapmıydı ?

• yok be ama hani sebebleri vardır belki yinede ön yargılı olmamak lazım gerekçe yoksa o zman gidiş yolu değişir :D

• unutulabilir... bu ayrılık nedeni olamaz... sonucda... onunda.. bi hayatı var..

0|0
    0|0
    • ama bahsedilen hayatın içinde breyin sevgiliside var

• her ne olurs aolsun.. sırf dogum günü unuttu diye.. insan sevgilinden ayrılır mı ..be.. üstelik biz erkeklerin geneli.. özel günleri unuturz..

• yok neden sayılmaz o

0|0
    0|0
  • olmazdı bence

0|0
    0|0
  • Ağzına ağzına kürekle vururum

0|0
    1|0
    • :D makul bi ceza

• korktumm ne desem bilemedim peki

• :P

Kızlar Ne Diyor 6

• Nıyetıne baglı olarak değişir. Şimdi hanı gerçekten sevıyordurda unutmuştur o nasıl oluyorsa hanı ne bıleyım çok kotu bırşey olmuştur felaket falan o zman amenna...

Fakat önemsenmediğin için unutmuşsa anala artık senı sevmıyor hemen uzaklaşmak gerek yoksa hastalnırsın.

0|1
    0|0
  • yuh ya daha neler :D bi kaç gün önce doğumgünümdü unutmadı ama kutlamadı da.. ne olacak sanki.. bu kadar basitleştirmeyin şu ilişkileri ya :):)

0|0
    0|0
    • ilişkiyi basitleştirme açısından değilde varolunduğunun önemsendiğinin göstermesi desek :)

• başıma geldiğinden değil merak ettiğimden sormuştum.

• yaw bende yorum yaptım işte .. tamam nese

• Ben aşırı önem veririm, ne bileyim.

Ayrılacak kadar olamaz ama.. Saçma.

Herkesin kendi hayatı, herkesin kafasında milyonlarca şey..

Unutabilir, insanız biz.

Robot değil..

0|0
    0|0
    • bu robotluk değil odunluk olur bence.. umursamayışın bi sonucu belkide.. bencede önemli ama unutulması çok açıklamaya engelli şeyler

• bu olay başıma geldiği için değil merak ettiğimden sormuştum. kimseyi yargıladığım yok dert etmeyin. cevap için teşekkürler.

• Ha, anladım peki.

Rica ederim..

• asla olmaz en fazla özr dler bnde uzatmadan kapatrm konuyu sonçta yaşlanmamı kutluyorz :))

0|0
    0|0
    • pollyannaca bi tarz :D olabilir tabi ama unutulmasıda kötü bi durumdur herhalde

• Ben başıma geldiğinden değil merak ettiğimden sordum.. teşekkürler ynede

• rca ederm :)

• kimse kimsenin doğum gününü hatırlamak zorunda değil önemli olan her günü özel yaşatmak... bi özel günü unutsa bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • Ayrilik nedeni bu kadar basit olamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...