Arkadaşlar çok zor bir durumdayım yardım ederseniz çok sevinirim

evet arkadaşlar sevgilimle herşey mkemmel o ne yaparsa yapsın alttan aldım aldatıldım buna rağmen onna onu yakaladığımı söylemedim.. dün aradı konuştuk ve çok soğuk davranıyodu düşünceleri varmış ne düşündüğünü sordum geçmiş gelecek herşeyi kapsamlı düşündüğünü fakat bi sonca varamadığını söyledi beraber halledelim dedim ve çok ısrar ettim eğer şuan bişey söylersem ben de üzülürüm sen de üzülürsün dedi sadece biraz zaman dedi... o gerçekten çok mantıklı biri yani eminim en güzel kararı vereceğinden ben sanki benden ayrılacağını hissetim yani benm hislerm gerç.ekten kuvvetlidir.. ama bende bilmiyorum işte bende kesinlikle bi sorun yokmuş hatta elimden gelenin fazlasını yaptığımı söyledi.. onu çok seviyorum bana yardım edin onu arayım mı konuşayım mı yoksa istediği zamanı verip beni aramasını mı bekleyim çok moralim bozuk arkadaşlar yarın 4. ayımız ondan sonraki 2 gün sevgililer günü ne hayallerim vardı :( :( :( sizce kararı ne olur :( off of :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İstediği zamanı verip aramasını bekle.Erkekler çok ilgiyi görünce şımarabilir.eğer oluyosa olur olmuyosa kendini üzmeye yıpratmaya gerek yok.Hayatına devam etmelisin.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim yorumun için peki beklicem... yarın 4. ayımız onun kutlamasını mı bekleyim peki...ve sonra ki sevgililer gününü

• olsun yine de yorumların güzeldi :)

• teşekkür ederim :) bol şans :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Tek başına 2 kişilik sevmeye ne kadar devam edeceksin ki,

2005'lerde sizin tarzınızda bayanların nesli tükendi sanmıştımda,yanılmışım.

Seni altadan birini yakalayıp hiç birşey demiyorsan burda ciddi sorun var bence.

0|0
    0|0
    • kalbim durana kadar beklerim belki..

evet beni aldatmış ama ona bir kere bile belli etmedim 1 aydır içimde ama onu çok seviyorum... şuanda o kızlardan hiç biriyle görüşmüyo ondan eminim ama ne yapayım işte sevmek çok zormuş

• bizim aslında 9 ay yani önceside var çıkalı 4 ay oluyo.. o kadar alıştım ki şimdi ne yapıcam bilmiyorum

• 25 yıllık evli çiftler boşanıyor,boşver gitsin daha yolun başındasın biri gelir biri geçer :)

çok çok 1 ay acı çekersin.

• sonuç acı ama gerçek ayrılık..

0|0
    0|0
    • peki böyle bi insan niçin ayrılır bir kere bile kavgamız olmadı..

• hmm olabilir :) kıskanılmayı sevmıyo olabılır ama kendını bırıne aıt olmayı hıssetmek ısteyebılır .. :)

• Peki nasıl bana aitmiş gibi hissettircem yani bunu nasıl yapabilirim

• tek tavsiyem bunları yoğun yaşamış olan biri olarak senin sevdiğini değil seni mutlu eden insanla ol yoksa mutlu olamassın

0|0
    0|0
  • arama.. ne kadr üstüne gidersen o kadar kötü olur.. eger gercektn seni seviosa.. gelir zaten..

0|0
    0|0
    • evet beni sevdiğini söyledi anlamış değilim neden böyle oldu :(

• muhtemelen.. sıkılmıştır.. söyledigi sözlere gelince.. erkekler kadınları kendilerine baglamak için.. kızların duymak istedikleri sözleri söylerler... bazıları.. bunu içtenlikle.. bazıları ise.. göz boyamak için söylerler..

• Vaktinizi boşa harcıyorsunuz.

Bu soruyu okuyarak bende vaktimi boşa harcamış oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gururunu bırakma..ara,ayrılmak istiyorum de/ilk sen,dinle..taviz verme.İtiraf ederse,sakın görüşme bi daha,arama beni de.

Bunu yap..daha fazla uğraşma onunla.

0|0
    0|0
  • anlaşılan üstüne fazla düşmüşsün, biraz zaman ver onun adım atmasını bekle. eğer oda adım atmıyorsa bu ilişkiyi bitirmiş demektir zaten

0|0
    0|0
    • peki canım sağolasın teşekkür ederim yorumun için

Yükleniyor...