Hiç bir ortamda gaz kaçırdığınız, geğirdiğiniz, karnınızın guruldadığı ya da bağırsağınızdan ses geldiği oldu mu?

hiç bir ortamda herkesin duyacağı şekilde gaz kaçırdığınız,geğirdiğiniz ,karnınızın guruldadığı ,yada bağırsağınızdan ses geldiği oldumu ve o an ne yaptınız?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,

Bir Kızın Yanında En Son Colayı Fazla Kaçırdım Ve Yanlışlıkla Hafif Geğirdim Tamam Peki Baya Bir Geğirdim İşte. Sonra Elimi Ağzıma Kapatıp Yere Bakarak Ona Afedersin Dedim ,

Allah Şahidimdir ki O Kız O An Saydığınız Herşeyi Bir Kerede Yaptı, Geri Çekildim. :::DD Ne Oluyor Dedim ya,

O Günden Beri Fazla Önemsemiyorum Bu gibi Olayları, ::D.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• normaldir.. caktirmamaya calisilmali.

cok caktirildiysa gulup gecmeye calisilmali

gulup gecemeyeceginiz bi durumsa ya afedersiniz deyip tuvalete vs kacilmali ya da ortamdan hizla uzaklasilmali

0|0
    0|0
  • açlıktan veya başka bi sebepten karnımdan ses geldiği çok oldu belli etmemeye çalışsamda yüzüm kızarıyor :/

0|0
    0|0
  • benim arkadaşlarım da pislik olduğu için osrukmuş geğirmeymiş hiç ayıp değil bunları apmayana süt oğlan diyoruz

0|0
    0|2
    • ortamda yapan birisinin ahlak dersi alması lazım ne saçmalıyorsun sen

• ziyaa sen yanımda olacaktın ki klavye başında olunca abi laf söylemek kolay

• o kadar emin olma :) bi bakarsın sağ elini kırmışım sol eline vermişim

• yok olmadı Allahtan :D

0|0
    0|0
  • bazen kahvaltı yapmayınca karnım gurulduyor =))

0|0
    0|0
  • olmamı yerin dibine girdim..:D

0|0
    0|0
  • geğirdiğimde kusura bakmayın deidm. senin başına geldi mi ?

0|0
    0|0
  • yok olmadı iyi ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bazen yemeğe davetli gidiyorum yada restorana falan gidiyorum haliyle yemek yicem diye aç gidiyorum ama midem gurulduyo ya komiğime gidiyo bastırıyorum ses çıkartmasın diye:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...