Ey futbol camiası...Sorarım size...Sabri Herşeye rağmen Sevilen topçu mu değil mi?

Ben galatasaraylıyım ve Sabri gerçeğimiz var bizim:DDD 10 yıl sonra bile hatırlanır bu... mesela takoz recep :DDDD

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• ya bu çocuk bizim sevimli eşeğimiz :)) yıllardır orta yapar ama nereye yapar ama yine de severiz sabrimizi. Beni en çok güldürense şu şimdi maç bitiyor herkes soyunma odasına geçiyo şimdi biz tribünde bekliyoruz onun ne yapacağını nasıl bekliyor var ya sabri ortaya 3 lü çektir tayfaya diye zaten bi sabri sesi çıkıyor bakıyoruz hemen ortada hemmen alem adam yaa :)) :)) :)) gülmekten öldürüyo beni bilerek gitmiyo çağıralım diye :)) :)) sabri yaa :)) yılların düzeltemediği adam. :)) :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• kaleci volkani seviyorum ben

0|3
    0|0
  • Vay sabri vay hey gidi gunler heey

0|1
    0|0
    • elena Sabri şu an ilk 11 de, sen başka biriyle karıştırdın heralde..çok maziye gittin...anlamadık?

• Biliyorum hotdog sadece saka yapmistim:D

• Biliyorum hotdog sadece saka niyetine oyle bisey yazmistim :D

• hiç sevmem o kim

0|1
    0|0
  • Gül gibi pascal ve quaresmamız var pardon sabride kimmiş hotcum lütfen yapmayınız şöyle şeyler :D

0|1
    0|0
    • İbrahim üzülmezinizi tek geçerim :DD iş ciddiye binerse bizim de hacimiz cevad prekazimiz ve UEFA ŞAMPİYONLUĞU ile SÜPERKUPA SAHİBİYİZ

• sana yakıştığı kadar değil :D

• teşekkür ederim tubiş:D

• Hakan Şükürde vardır galatasaraylı

0|1
    0|0
  • Ya ben Fenerbahçeli olarak seviyorum sabriyi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|2
    0|0
  • sabri ya. izlemesi ayrı bir zevk ayrı bir ızdırap.

0|1
    0|0
  • evlat olsa sevilmez, ömrümüzü yedi be

0|1
    0|0
  • Sabri evlat olsa sevilmeyecek bir adam.

0|1
    0|0
    • :DD komik bi adam ama

• Saçma bir adam bence, adam tepki nası verilir onu bile bilmiyor. Üretim hatası bildiğin babası tam çıkıyomuşki kaza kurşunuyla olmuş bence :D :D

• Bu alemde bir Zabri Reis bir de Deli İbo. Üşüyoruz kaptan :D

0|1
    0|0
  • sabri yaşayan türk efsanesi olarak futbol literatüründeki yerini almıştır.

0|1
    0|0
  • Sabriyi severim aslan parçası sabrı.

0|1
    0|0
  • çok sevimli kerata

0|0
    0|0
Yükleniyor...