Yakın çevrenizdekilerin size karşı olumsuz davranışlarına tepkiniz ne oluyor?

Bana karşı en ufacık bir olumsuz davranışla en sevdiğim, en değer verdiğim, yıllarca bir şeyler paylaştığım insanı bile anında gözden çıkarıyorum, soğuyorum, ona karşı tavırlarım 360 derece değişiyor, arada birşeylerin hatırını dahi bırakmıyorum, resmen düşmana dönüşüyorum.. bunun iyi bir şey olmadığını biliyorum ama kendimi engelleyemiyorum..var mı benim gibi olan yada görmezden gelip herşeye kaldığı yerden devam edebilen? Yakın çevrenizdekilern size karşı olumsuz davranışlarına tepkiniz ne oluyor? olumsuz davranışlara olumsuz olan her şey dahil...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de hemen hemen aynıyım..

Bilemiyorum belki 20'li yaşlarda daha umursamaz davranabiliyordum bu tür dengesizliklere ama...

Bir insan hele ki beni tanıyan/tanıması gereken bir insan bu olumsuz davranışları sergiliyorsa

Kafamda aramızdaki saygı ve hörmete dair sorular oluşuyor.. "hadi başkası neyse de işte ... nasıl yapar bunu?" gibi..Tavrımda normalden daha ağır oluyor.. Hassasız biz demek ki azizim.. ne yapalım.. Bize haksızlık etmesinler..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 360 değil 180 derece..

1|0
    0|0
  • böyle giderse ilerde yalnız kalırsın hemen uyarayım. yapman gereken şey durup bir nefes almak ve biraz zaman geçmesini beklemek. göreceksin ki onlar senin düşmanın değil çoğunlukla sana karşı iyiler ama arada herkes herkese kötü davranabilir. görmezden gelmeyi öğrenmen lazım :)

0|0
    0|0
  • Bu dediklerinin bir kısmı bende de oluyor, Ama ben hiç belli etmem alındığımı,soğuduğumu, elimnde olsa bi kaşık suda boğacağımı :)

0|0
    0|0
  • Aynen senin durumlar bendede oluyor hemen soğuyorum Fazla üzerime gelmişse ağır sözler söylerim ama asla küfür etmem (Bu arada 360 derecede aynı yere gelirsin180 olucak dalga geçmedim yanlış anlama :) )

0|0
    0|0
    • yok ben onu durumun ciddiyetini belirtmek icim soylemstim ama masallah sitede zeki insan cokmus.. o kadar cumleden ona takilmak da guxel...

• Tamam kızma Haklısın salakmışsın gibi davranılmasından bende nefret ederim Özür dilerim :)

• :) tamam baristik :)

• 180 derece değişiyordur o, iyi bak

0|0
    0|0
  • gül geç. bence seviyorsa döner zaten sevdiğin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sabrım tukenınce ancak 180 derece dönüş yapıyorum

0|0
    0|0
  • Dırek sılerım acımam

0|0
    0|0
  • kesinlikle annem babam dışında en yakınımda olan hiç kimseninn yanlış bi lafını yutamam görmezden gelemem tavır alırım soğurum aynen...

0|0
    0|0
Yükleniyor...