:(( bugün kim yanınızda olsun isterdiniz?

çok özledim. tahmin değil tahammül edemeyeceği kadar çok seviyorum onu.. bunuda okuyacağını biliyorum.. bugün için çok özel planlarım vardı en azından doğum günümü kutlar diyordum kutlamadı. adresi biliyordu ben geldim seni almaya demesini beklerdim çünkü bugün bizim için çok önemli olacaktı.. geriye kalan koskoca bir hayal kırıklığı sadece :((

keşke yanımda olsaydın ...

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Rihanna desem olur mu :)

0|0
    0|0
    • sen benim sorularıma aynı cvbı veriyorsun

• kliplerini seyrediyorum ara sıra moral bulayım diye iş yerinde etkisi altında kalıyorum anlaşılan :)

istanbulda konseri var ama çok pahalı yaa 300 tl en ucuz diye duydum nokta gibi gözükecen :(

Erkekler Ne Diyor 16

• yok öyle bi insan

0|0
    0|0
  • Annem..

Yanımda olaydı eskiden olduğu gibi bi sarılaydım..

1|0
    0|0
  • desemmi iiiiiii demesemiii bilmemk

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun, belki biraz geç gelir, ne de olsa gün gece bitiyor.

0|0
    0|0
  • seni umursamayanı sende umursama...ne bi erkek için ne de bir kadın için üzülmeye değmez...hayat çok kısa ve o kadar kafaya takılacak kadar önemli bir yer değil bu dünya...hayatını bunalımla harcama...tabi kendi hayatın dilediği yap...

0|0
    0|0
  • Durumuna üzüldüm. Hayat böyle, belkide bir işi çıkmıştır hemen olumsuz düşünme :) gülümse. Aşki işte bazen insanlar bilerek veya bilmeden kalp kırabiliyor tamiri çok zor. senin durumun farklı olsada anlayabiliyorum biraz seni

0|0
    0|0
  • onun yanımda olmasını isterdim ama bir gün değil ömrüm boyunca olmasını isterdim o bir gün gelipte geri gidicekse hiç gelmesin :(

0|0
    0|0
  • kim oldugunu sölemicem ama o kadar o kadar özledimkii ama artik sanmiyorum bariscanii

kim oldungunu bil bakalim ?

0|0
    0|0
  • penelope cruz olsaydı da iki çift laf etseydik:)

0|0
    0|0

• o

0|0
    0|0
  • sadece evde olmayı istedim bugün..

0|0
    0|0
  • Sen ve özlediğin çocuk yanımda olsun isterdim.. Sonra ben gider çay içerdim herhalde :)

0|0
    0|0
  • şu an bi özlem çekmiyorum

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • bazen diyorum yalnızlık daha iyiymiş insanlar hep mi ilişkilerinde sorunlu.. yav?

0|0
    0|0
  • karar veremedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• iŞte bmyle bmyle insanların gerçek yüzü çıkar. üzülme desek üzüleceksin fakat sana da ders olması dilegımle.

Mutlu Yıllar ...

Not.. İnan ki kımse senden değerli değil.. hele kı hayallerını toz buz edenler hiç

0|0
    0|0
  • dilerim rabbimden gün bitmeden döner sana canım :(

1|0
    0|0
  • keşkelerle yaşanmıyor mutlu olmaya bak

0|0
    0|0
  • Kuzenim.

0|0
    0|0
  • Vallahi bugün sadece şans yanımda olsun isterdim.Herşey aski gidiyor.Bugün bitsin artık.

1|0
    0|0
  • sürekli bunu tekrarlamamın bana faydası yok.o yüzden kimseyi istemezdim.

1|0
    0|0
  • garip bir yetenege sahibim, kafamda bitirince hissizlesiyorum

0|0
    0|0
  • keske kocam ynmda olsa :((

0|0
    0|0
  • :( umarım okur ve bunu telafi eder... senin yazdığını okuyunca kendi söyleyeceğimden vazgeçtim :(

0|0
    0|0
  • annem :(

0|0
    0|0
  • hayal kırıklığı çok fena yaa...

0|0
    0|0
Yükleniyor...