Toshıba laptopumu parcasını satıyorum bir bakın

arkadaşar 1 sene önce almış olduğum toshiba adlı laptopum anakartı arıza yapdi garantisi olduğu halde onarmadılar yüksek fiyat çekdiler bende işlemciyi ram lcd ekran çalışan herşeyi uygun fiyata satmaya karar verdim anakart ve hdd hariç diğer parçalar hiçbirsorunu yokdür

sizlerden ricam aşağıya yazacağım parçaların ikinci el olarak birisine kaça paraya satabilirim

intel 2410m i5 işlemci

samsung markalı 4gb dr3 ram

samsung markalı 15.6 linç arkada aydınlatmalı led ekran

samsung markalı dvd rw

toshiba nın orjinal şarj adoptoru

arızalı anakart para edermi bilmiyorum o var

ilginize çekerse resimlerini görmek isteyenler için bana ulasın

sizden isteğim ne kadara satabilirim ayrı ayrı yazarsanız sevinirim

Güncellemeler:
ya bir soru sormusdum laptop hakkında bir akadas wifi modelini sormusdu bana tam cevablayacakdım soru silindi kendi kendi o arkadas beni bul :)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Toshiba bida hayatta almam.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler..

• geçmiş olsun..

• saol canım casper alsaydım hem fiyat uygun olurdu hem bu toshıbadan cektıklerımı cekmezdım heral 3 defa anakart arıza yapdı 1 yapdılar 2 yapdılar 3 yapmadılar :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• tamir servislerine ve yedek parçacılara satabilirsin ama değerinin çok altına alırlar.. hem kullanılmış hem de müşterinin gelip gelmeyeceği satışının olup olmayacağı belli olmadığı için..

0|0
    0|0
    • aynen yedep parca toplayan biligisayarcı cıkdı karsıma :D

• sahibinden e bak ordaki fiyatlara göre yaz sende

0|0
    0|0
    • ümraniye yakınım :) dedimya uygun fiyat diye adam görünce sıfır gibi i5 işlemciyi fiyatta uygun olunca havada kaptı :)

• elimde samsung 4gb dr3 netebook ram var kaliteli bir ram kime ne kadar satabilirim kara kara onu düşünüyorum acaba onundamı ilanı versem :D

• ben sana bırsey dıyımı o cıhazı kurtarırdın anakart arızası falan hıkaye gıttı cope hersey neyse gecmıs olsun fırınlama yontemıyle calıstırırdın o makınayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...