Bir gün pişman olmaz mı bu?

okulu biramamı istedi.

ailemin izin vermeyeceğini yanımda kalmasını söyledim hatta yalvardım günlerce.

söylediği tek şey ya okul ya ben.

yalvardım yanımda kal hiç bişey bze engel değil die.

.ama yok gittiğin gün biter tamamen dedi.

tamm dedim son kez orhn ölmezden özledim şarkısını dinle.

oda şarkınıda al s.kt git okuluna dedi.

dayanmadım g.tun kalktı sevgimden it gbi pişmn oldgnda görüşürz bugünüde unutma bnden vazgeçtiğin gün dedim.

oda g.tüm kalktı ha süper sende bugünü unutma g tümü kaldrdiğin gün dedi bide gülüosnz it gibi pişmn oluçm dedi.

bende yeni bi sayfa açıcam bugünden sonra Allah şahidim olsun dedim.

madem yeni sayfa açma derdindesin ne yaziosun sabahtan dedi.

şimdi yeni bi sayfa açacağımı söyledim sizce artık geri dönmez mi .bir gün pişman olmaz mı bu ..

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.çok hakılısınız!

ama canım acıdı 2 senemin boşa gitmesi üzüyor beni bu yuzden pişman olmasını en azından özür dilemesini bekliyorum..

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ugrasma

sessizliğe bürün ve yoluna devam et.

Bu sana karun hazineleri mi seriyor da hayatının en onemli seylerinden biri olan okulu kendisi icin bırakmanı istiyor ? Olan su . Bilinclenmeni ogrenmeni bilim irfan ekmek sahibi olmanı değil onun eline bakmanı tavugu olmanı istiyor.

Yeni bir sayfayı okul anlamında aç bu senin hayatını kurtaracak tek şey. Okulu bırak diyecek olan da her kim olursa olsun hayatını karartacak kişidir.

Tam bir engel ile karşı karşıyasın , okulu bırakıp bunla olsan evlensen ne olacak ? 6 ay sonra bildiğin evli kadın erkek muhabbetine donecek hersey ve PİSMAN OLACAKSIN

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne ozur dilemesi ... cantanı topla ve son hızla kaç , en dogrusu bu olur senin icin , bırak inleyen nameler umudu ile beklemeleri .

0|0
    0|0
  • Bu konuyla ilgili binlerce ama binlerce soru var, o kadar ki 14 şubatta ne hediye alırım sorularında bile çok... bir onları incele, ikincisi yeni sayfa açacaksan, önceki sayfayı sadece aynı kişiye acarsın, ama o defterı atıp yeni defter acarsan ondan hiç bir iz olmaz.

Ayrıca her zaman haklı çıkmazsındöner yada dönmez, dönerse zaten lafını koyar gönderırsın, dönmezse de zaten lafı yemiş bekliyor olacaksın. Sonuç olarak her ihtimalde de beklemenin ne anlamı var. Hayata bırak kendini, gelen gideni aratır derler ama olan aslında bunun tam da tersidir.

0|0
    0|0
  • bundan sonrası senin için önemli eger okumazsan hayatının geri kalanıda boşa gidecek o yüden ya hayatının geri kalan kısmı yada kayıp 2 senenin peşinden git matematik sadece doğruları veriri o yüzden sen hayatının geri kalanı için cabala

0|0
    0|0
  • zaman herşeyi değiştirebilir

0|0
    0|0
  • Donmez galiba..cok yanlis bisey istemis senin gelecegin sonucta bu ..sen söylicegini söylemissin zaten artik yapilacak pek bisey görünmuyo gibi ..

0|0
    0|0
  • derslerine calış okuluna bak kızım aklıllı ol itle köpekle uğraşıyon

0|0
    0|0
  • bu kadar saygısızca geçmişse bir konuşma devam etmenin amacı olamaz bekleme bence

0|0
    0|0
  • okulu bırakmanı istiyorsa zaten bırak onu o kafayla yaşayamazsın sen kim bilir aynı evde yaşayınca neler çekersin hiç yaklaşma bence yazık edersin kendine

0|0
    0|0
  • ipleme o kadar bununla evlensen hayatını siker atar açık konuşiym.

0|0
    0|0
    • evlenmem zaten o salakla da. it gbi pişmn olsn istiorum başka istegim yok.

• unutma anneler babalar evlatlarını kaybedio da o acıya dayanıyor. Elbet unutursun hayata sarıl. Bu tarz muhabbetler oluyorsa ilerde napacaksın bi düşünsene ? bazen seni yıkan gelişmeler belki de geleceğindeki mutluluğun anahtarıdır unutma ;)

0|0
    0|0
  • okulu sec onu bosverr senin gelecegini engelliyorr

o zaten yarin birgün gidecek bu kesin bendee en sevdiklerimi kayip ettim odan bu sözü diyorumm yanii kendin en önemlisin bir sen varsin senden iceru !

0|0
    0|0
  • dünde sordun aynı soruyu sen üstüne gitme

0|0
    0|0
  • Maşallah, ne güzel küfürleşmişsiniz öyle. Sizin yaptığınızı ilkokul çocukları yapıyor.

0|0
    0|0
  • onda guzel bir şeyler bıraktıysan tabi ki yitip gidene pişmalık duyar

0|0
    0|0
    • pişmanlık.peki dönmezmi

• o senin kararın, hülle denen şey bu yuzden vardır dinimizde bile" kıymet bilmek" olgusunu yaratır, bence daha sağlıklı bırak sana bir ton yalanla geri döneceğine, denemiş yanılmış ve senden başka kimsenin onu mutlu edeceğine kanaat getirmiş olarak geri dönsün.

• edemeyeceğine*

• el den fayda gelmez . orhan ÖLMEZ :d

0|0
    0|0
  • orhan ölmez böyle olacağını bilseydi tövbe ederdi müziğe

0|0
    0|0
  • Guncellemene sokiyim yeter be baydin artik

0|0
    0|0
  • hangi okulu bırakmanı istedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bırak pişman falan olmasın kurtulun böyle tiplerden ömür boyu kul köle olursunuz yoksa.anlayışlı bir kişi çıkar karşına hayırlısıyla.

0|0
    0|0
    • kurtuldum orası ayrıda pişman olsun istiorum.

• haklısın .

• bir sürü küfür etmiş kendine haksızlık etme hem maddi anlamda (okulunu engellemiş)hemde manevi anlamda küfür etmiş yıpratıp üzmüş seni.onun sana saygısı yok ilk başta ama senin kendine saygın olsun.

• Aynı soruyu sureklı sorma gızlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...