Kızlar niçin hayatlarını rekabet psikolojilerine göre yönlendirirler?

kızlar niçin zeki erkeklere hayranlık duyduğu halde onlardan uzak durmayı tercih ederler?şimdi bu soruya ne alakası var diye tepkileriniz olacak.ama bu gerçek.kızların yoğun rekabet psikolojileri hayatlarını kendileri gibi yaşamalarına ne kadar engel?Maskenin ardındaki kim?...kendiniz gibi olmaktan niçin çekiniyorsunuz?en yakınınızdaki hemcinsinizle bile niçin rekabet halindesiniz?niçin bulunduğunuz ortamda en nitelikli kişi olmak zorundasınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kızlar değil sadece erkeklerde karşı cinsten zeki birile birlikte olmak istemez. ben de istemem kendimi aşağılanmış hissederim. bu da dediğin rekabet duygusu tarzı bi şey. benimkinin temelinde kıskançlık var yaradan nasıl yarattıysa beni sevgilimi kızlardan gıdım kıskanma duygusu vermemiş ama öbür trlü kıskançlığı haddinden fazla vermiş. ben bulunduğum ortamda mutlaka en iyi olmalıyım belki burcumdan dolayyıdır bilemiyorum ama bu huyumu aşamıyorum açıkçası aşmak da istemiyorum bana çok yararlı oluyo misal safi kıskançlıktan bi kızın notları benden nasıl iyi olur diye tıp kazandım :)

0|1
    0|0
    • kartlarını açık oynuyorsun.gerçekçi.ama bir sonraki hamleni belli eden bir yapın var anladığım kadarıyla.bazem sinsi mi olmak gerekir acaba?

• gelecek hamlemi tahmin etmek kolay değil çünkü kimse kıskandığımı vs bilmez zaten onların zararına bi şey yapmam benim yararıma davranırım ve evet bazen değil her zaman sinsi olmak gerekir

Kızlar Ne Diyor 4

• kıskanç biri değilim ama erkek arkadaşımdan geri kalmak hiç istemiyorum en yakın arkadaşım ders konusunda beni kıskanırken ben erkek arkadaşımı kıskanıyorum :(

0|0
    0|0
  • zeki erkeklerden hoşlanırım doğru tespit yaptın da uzak durmam kesinlikle . her konuda rekabete girmem emin olduğum konularda rekabetten asla kaçmam da bu sorduğun soruyu neden kadınlara genelledin anlamadım erkeklerde yok mu böyle birşey ? insandan insana değişir bu durum bana göre

0|0
    0|0
  • Maskem yok.kendim gibi yaşıyorum.rekabeti severim(bazı anlamlar hariç)

0|0
    0|0
  • kıskanç birisi değilim ama evet bayanlarda bir rekabet duygusu var ama genelde ben rekabet edilenimdir.zeki bi erkekle beraberliğimdede uzak durmadım onun zekasını seviyordum bana her zaman yol göstermesini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• zeki erkeklere ne kadar rekabet gösterselerde parayı tercih ederler. Ahirete inanıpta para peşine koşmaya benzer. Birinde dünyada hemen hazırken diğeri ilerisinde. Fazlasıyla bile olsa hazırı tercih etmek ahmakların işidir. Kaç tane akıllı varki gerçekten aramızda

0|0
    0|0
Yükleniyor...