Yüzünü görünce pişman oldunuz mu hiç?

Taksimde mini etekli süper çekici bir kadın vardı alışveriş sırasında. Herkesin ve benimde gözüm onun üzerine kaydı ister istemez. Sıra bitince öne doğru atıldım yüzünü görmek için ama o da ne kadın en az 50 yaşındaydı. Şok mu desem travma mı desem birşeyler geçirdim o an. Siz de hiç bu tip "talihsizlikler" yaşadınız mı ne hissettiniz ne oldu neler oluyor ...

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• tabiki oldu.bitaane mini tekli bi kadın uzun sarı saç falan.herkes bakıyodu. benim kasama doğru geldi bi baktım yüzüne troymuş resmen inanamdım ya ilk defa yakından gördüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• arakdan jennifır lopez önden 13.cuma:DDDDDD

0|0
    0|0
  • aklıma ilişkiye girdiğinde elini şeyine atınca erkek olduğunu anlayan arkadaşım geldi:))ama çok güzeldi asla kadın olduğunu anlayamazdım diye eklemesi beni kahkahalara boğmuştu:))

0|0
    0|0
  • Yaşadım, arkama bakmadan kaçtım.

0|0
    0|0
  • Ünv. okurken saat 23. civarı taksimden geliyoruz, TRT'nin ordan otobüse bineceğiz arkadaşımla, otobüse adımımızı attık, ilk koltuklarda bir kız var, ama harika bacaklar falan, slowmotion biniyoruz otobüse ama ikimizinde gözler bacaklarda. Akbilleri bastık. Tabi kızın yüzüne bakma zamanı geldi, keşke bakmasaydık da direkt geçseydik, okuldan en yakın arkadaşlarımızdan biri çıktı. Artık onun bacakları hikayesini hala konuşuruz, bizim bakışlarıda gördüğünden hala dalgasını geçeriz. ;)) Olur öyle şeyler yani, Muhtar sen dua et travesti çıkmamış. ;))

0|0
    0|0
  • bi karanlik müzesine mi ne gitmisdik iste kör gibi dolasiyordukk müzedee vee bizi iste gezdiren karinin sesi bombaydii sancan 25 yasindaa bomba bi kizz neyse biz karanlikdaa birsey görmüyoruz yaa sonra bi ciktik ordan kari 45 yasindaa 100 kg birseymiss dedim ohaa lann bi ben demedim baskalaridaa dedi ohaaa diyee

0|0
    0|0
    • ahahah ses evet o da çok yanıltır özellikle telefonda :D

• ergenlikte olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...