Kapat

Flört ettiğiniz kız size böyle deseydi?

Tanışma aşamasındayız açılma filan yok, ama hep konuşuyoruz.

Mesajlaşırken laf arasında aynen şöyle dedim;

"Kendime hediye aldım ama anlamı var. Saat; bekarlar günü için. Yanına da not yazdım 'her geçen saniye yanında olmasını istediğin ve istediklerini sana yakın kılsın' diye , gerçekten çok inceyim :p "

Dedim, ":) ne diyeyim şimdi sana bilemedim" yazmış.

Esprisine söylemiştim ama gel bana teklif et der gibi mi durmuş bu :s sizde nası bir etki yaratırdı?

Not: Bu mesajın ertesi günü uzak davrandı, bende mesaj atmayınca tekrar aklına düştüm ve neden mesaj atmadığım konusunda sitem edip durdu, şu an tekrar konuşuyoruz sürekli.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanki saatlere ok ilgin varmış gibi ben saat alınırsa hediyedeki ilk önceliğim bu denmiş gibi bir durum olmuş. Bekarlar günü için öyle bir gün mü varmış? ilk kez duydum. ben buna cevap olarakda şöyle derdim o anda ben saati çıkarır sevdiklerimi ve yanımda olmasını istediklerim yanımda olduğu zaman saate bakacak kadar zamanım bile olmadığını dile getirirdim.. yoğunum aradığınız kişi şu anda meşgul...

0|0
    0|0
  • Flört durumundaki bi insan için yaklaşma çabası olarak algılanabilir.

0|0
    0|0
  • Bence bu kadar anlamlı konuşmamalısın karşındaki erkek çünkü :D Şahsen ben açık , net olmayı ve karşımdakinin de öyle olmasını beklerim.Hayatı sandığımız gibi filmleştirmeye gerek olmadığını savunanlardanım. (kısa ve öz )

0|0
    0|0
  • dumur bir durum

0|0
    0|0
  • ben biraz tuhaf olduğunu düşünürdüm başka birşey düşünmezdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok gereksız olmus o laf

0|0
    0|0
  • Ben bana hediye al demek istiyo derdim. Şirinlik yapcam derken saçmalamışsın biraz.

0|0
    0|0
    • öyle patır patır söylemedim tabi, kendisi sordu bu saat nerden çıktı diye bende kendime hediye aldım dedim, ne hediyesi dedi, bekarlar günü hediyesi ama anlamı var dedim, illa sordurtacaksın anlamı ne dedi, her geçen saniyeyi istediğimi ve istedikllerimi bana yakın kılsın diye bir dilek, çok inceyim gerçekten dedim, güldü. Tabi böyle soru cevap şeklinde olmadan patırt diye söylenince saçma duruyor.

• O kim bilir neye taktı da sen sebebinin bu olduğunu düşündün. Böyle bi muhabbetse normal yani ertesi gün konuşmamanızın nedeni değildir unutmuştur bile bu konuşmayı.

Yükleniyor...