Kızın yavşaması nasıl olur? Bir kız size sizden hoşlandığını söylese hoşunuza gider mi?

asılmak, hoşlanmak, yavşamak bunların arasındaki fark nedir?Bir kız sizden hoşlandığını nasıl söylerse onu itici bulmazsınız?

Güncellemeler:
kızlar tanımadığınız bir erkeğe hiç ondan hoşlandığınızı söylediniz mi ?Sevgilisi olan erkekler bu durumda agresifleşir mi kızar mı bilmiyor tabi kız sevgili olduğunu falan.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlandığını söylmesi normal bunu yavşama olarak görmem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kim olduguna göre değişebilir

1|0
    0|0
  • bence yavsamak cok ccok kötüü benide bi iste arkadasim vardi kiz gelene gecene yavsiyordu güzel oldugu halde karakter düsüklügü sanirim ama seviyorsan gidersin bi yanliz konusa bilirmiyiz dersin sonra anlatirsin nolmus yanii bögle yavasamarlada falan kanka ya baglaniyorr ortalik bozuluyorr sonra o seven ben sana asikdim diyorr sonra napcann alla alla

1|0
    0|0
  • Özgüveni saglamdır :D her kız yapamaz onu

1|2
    0|0
  • kim sevilmekten beğenilmekten rahatsız olmuş ki biz olalım herkesin hoşuna gider :)bakışları ile ifade etmesi yeterlidir bence söylemek erkeğe düşer bence

1|0
    0|0
  • Ne kızması asla kızmaz bu dünyada buna kızacak bir kişi tanıyorum gerisi asla yok demez eger teklif eden kız sevgiliden güzelse o sevgili tekmeyi yer:)

1|0
    0|0
    • o kız olmak istemiyorum bende biri olup olmadığını bilmek isterdim.

• boşver hoşlanıyorsan git sor en fazla olmaz der.

• bok desen güler o kadar

2|0
    0|0
    • bu nasıl yorum ?

• bence salaktır ne sevgisi aşık olsam öylesine intihar ederim küfür edecek adam ha

• tecrübe öyle söylüyor ..

• Hoşuma gider niye gitmesinki. Senden hoşlanıyorum desin yeter niue itici gelsinki

1|0
    0|0
  • gece dolmuştaydım kızın biri popomu sıktı :/// bıktım bu kızlardan.

1|0
    0|0
  • Gider ama bu durumdaki erkeklerin %90'ı acayip havalara girer tıpkı kızlar gibi

1|0
    0|0
  • Senden hoşlandım demesi yeterli fazla abartmadan boğmadan üzerime düşmeden.

1|0
    0|0
  • yokbe aksine mutlu olurum ben

1|0
    0|0
  • Tekme tokat kovalarım onu yanmdan

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız güzelse adı yavşamak olmaz...tipe göre değişir o konular.

1|0
    0|0
    • doğru söylüyosun aslında kız güzelse sevgilisi olsa bile söylemez belki erkekler işte

• ah şu erkekler bazen ikiyüzlü davranıyorlar.

• ben fermilla hoş kız mesela bana teklif açsa ..gülleri dükerim yoluna ...biz insanız ama demi:))))

• Erkek: Annem göster ama elletme dedi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...