En son yaptığınız dövüşü anlatırmısınız ?

Samimice doğruları anlatın dövdünüz mü dövüldünüz mü ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 5 ay oldu yaa kiz icin dövüsmüstümm yanimdaa arkadasda vardi sagolsun oda daldi 2 kisi 6 kisiye karsii gömlemiz falan yirtilmisdi kanla dolmustuu yaa ama yinedee iyi dövüstük yani

kizin koluna vurdu iste arkadasi ve elindeki esyalari falan düstü bizde yandan geciyordukk iste ben yerden esyalarini falan kaldirmaya cömdüm sonra bana tekme etti cocuk kalkim falan ama yinede dövüldükk hepsi birden dalincaa biz kaldik aradaa ikisi tutu biri yumrukladi ama tutulmadan önce birazz agiz burun kirmam oldu

0|0
    0|0
    • kalabalık gruba dalmak zor iş zaten kalabalıklarına güvenirler anca mk

• dövülmemiz sorun degildee 3 tane disim kirildii ama biz onlarin yolunu kesmedik 10 15 kisiylee

ordaa beni tutuklarindaa kurtanan olcakti yani ücüncü kisi biz onlari orda döverdik biraz arkadas fazla güclü degildide ondan dövüldük bi benim bekirim olsadyi ordaa hepsini döverdikk tabi birde kiza falan dalan olsaydi ben ordaa sigortam atardi ben hepsinide yine döverdim

• varol reis

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahhaha :D bır ıkı yıl oluyor dövmustum ya :D

0|1
    0|0
  • dövüş sayılmaz bu ama ilk defa birine vurdum o da erkekti geçen sene bir erkek arkadaş kızlara dediki bana bir yumruk vurun dedi kızlar öyle şakasına vurdu sonra ben ciddiyim dedi banada vur dedi olmaz falan dedim ısrar etti dövüşle ilgileniyorum alışkınım dedi beni sinirlendir o zaman dedim tamam dedi nasıl vurduğumu bilmiyorum birden gömleği kan oldu çok şaşırdım artı korktumda

0|0
    0|0
  • Okulun erkeklerini.şimdiye kadar dövülmedim:)

0|0
    0|0
  • ilk ve sondu orta okulda bi kızı çok fena dövmüştüm burnu falan kanamıştı hiç unutmuyorum yaaa

0|0
    0|0
    • hm kızlar zaten cocukluga dayanır kavgaları :D

Erkekler Ne Diyor 4

• İçmiştik arkadaşımla mekanda sorun çıktı 3-2 ye giriştik 2sini haltladık sonuncu i*ne sandalyeyi kafama çaktı -.-

İyiki bir Boksör arkadaşım varmış 3 ünüde hatlattı yeminle

0|0
    0|0
  • Son antrenmanda 8-9 kişiyle 1'er dakikalık maç yaptım en son kimle yaptığımız hatırlamıyorum..Antrenman maçında galip olmaz..Birbirimizi deniyoruz.Ring dışında kavga etmem, en son ne zaman kavga ettiğimi hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
    • sninkisi profesyonelce ben sokak dövüşünden bahsediorm

• 2 tane vampir vardı, gebzede gece 4 de kazıklayarak öldürdüm.

0|0
    0|0
  • en son geçen ay clupta güvenliği patakladım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...