Neden ikizler burcu sevilmez?

Burçlarla alakam fazla yoktur öelliklerini bile bilemem doğru düzgün Bir kere özelliklerine baktım bana hiç uymuyor zaten özellikleri. Hangi burçsun sorusu çok soruyorlar yeni tanıştığım insanlar özellikle. Yüz ekşitmeler ayy ikizler engesiz olur öylemisin ikizler yalancı oluyorlar hiç ii bişey duymadım hatta biri benden uzak dur bile edi. Valla hi başka bir burç diyicem artık artık erkekler de çok var soruyolar hangi burçsun diye. Neden sevilmiyor ikizler anlamıyorum neden önyargı

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ikizler ah ikizlerrr anında karar değiştirirler

0|0
    0|0
    • ben öyle değilim kararlı biriyim inanmıyorum burçlara

Erkekler Ne Diyor 8

• Olmadığı için

0|0
    0|0
  • çok değişken oluyolar

0|0
    0|0
  • En tiksindigim burc

0|0
    0|0
    • ben ikizler burcuyum ve ikizler burcu çok arkadaşım var hepimizin karakterleri birbirinden farklı gerçekten artık şu önyargıyı yapmayın ya

• hahaha :D
      başak izlenimi mi verdim :D dedim ya burçlarla ilgilenmiyorum die bana saçma geliyor ikizler ihanet eder aslan etmez karakter meselesi burç meselesi değil ki

• Aynen baskalari severim sana basak gozuyle bakiyorum.
      Kimin umrunda burc bos ver dedigin gibi karakter meselesi bunlar her burcun icinde var o iki yuzluler. ililenmiyosun da ne diye soruyosun bos ver sallama :)

• bende ikizlerim beni izle derim kapişşş...:)

0|0
    0|0
  • Bilmem oyle miymis

0|0
    0|0
  • Dengesizler birazcık

0|0
    0|0
  • aynı ben çift karakterli seviyorum burcumu :D

0|0
    0|0
  • bende anlamadım 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende ikizlerim. Evet cok dengesiz oluyoruz, ikiyuzlu oldugumuzda soylenir 😃 e bende de azcik var ondan yanii 😃

0|0
    0|0
  • ben severim

0|0
    0|0
  • iki yüzlü derler de ondan

0|0
    0|0
  • tanıdığım bütün ikizler burcu gıcık çünkü

0|0
    0|0
  • Sevgilim ikizler 😮😮😮