ASKERE KARGOYLA ... ???

Yemek gider mi acaba ?

mesela dolma poğaça gibi şeyleri yapsam göndersem

teslim alır mı yoksa başkaları açar bir güzel yer mi ?

Güncellemeler:
kargo şirketleri ile konuştum 1 günde teslim edilen şehirler var. bu nedenle sorun olacağını sanmıyorum. fakat kim alır teslim eder mi yer mi o kısım soru işareti işte :)
arkadaşlarının ailesinden kutu kutu yemek gönderenleri görmüşler.. canları çekti herhalde. istedi.

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• gideri gider bal gibide gider,ailem ne kadar bana kargo göndermişti göndericeksen içini rahat tut hertrlü ulaşır.

1|0
    0|0
    • tunceli ovacıkta komando olarak askerdim ben düşün tunceliy gidiyorsa batı'daysa sevgilin hayli hayli gider,abim hakkaride askerdi ona babamlar gönderiyodu mesela düşün.buradakiler lisell oldugu için bilmezler.

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim askerlik yaptığım süreçte, her hafta bana koli gelirdi. Yöntem basit, komutanın birtanesi ile yakınlık kurulur. Koli o komutan adına göndertilir. Komutana gelen pakete müdahale olmadığı için, paket açılmamış halde elime ulaşırdı. Tabi nevaleden komutanda nasipleniyordu o ayrı mevzu, o yüzden onunda payını ayırın ;)

1|0
    0|0
  • Gönderme, ulaşması çok güç. Ulaşana kadar ya bayatlar, yada ağırlığı oldukça azalır. Eğer usta birliğinde ise, yakın olduğu bir komutanı adına gönderebilirsiniz. Tabi komutanın payınıda unutmayın, o şekilde ulaşır ancak eline ;)

1|0
    0|0
  • Zamanında İstanbul'dan Bingöl'e kıymalı börek yollattım kendime.

Yedim yani, sorun yok.

Soğuk-moğuk..

1|0
    0|0
  • kapıdakilerin yeme ihtmali de var:) ama sen her ihtimale karşı o birliği ara sor

0|0
    0|0
  • Ne geldiğine illaki bakar askeri şube. Hatta tek tek sarmaları açıp içinde bir şey var mı diyede bakarlar :P Kargo askeri şubeye teslim eder onlarda kontrol edip sahibine verir heralde. Valla yiyceklerini sanmıyorum ama nasıl bir prosedür işler bilemem. Göndermek istediğin insana sor oda birine sorar ona göre gönderirsin.

Ya da şöyle yap. Çarşı izni gününe denk gelicek şekilde gönder gidip kargoyu kendi alıp dışarda yer :D

0|0
    0|0
    • evet aklımda birde bu var neyse akşam haber gelecek iyice öğrensin :)

• sen o kafayı değiştir :)

0|0
    0|0
  • zor gibi çünkü ya dedektörden ya xraydan gecer gecemezse giremez

0|0
    0|0
  • :) alırda gidene kadar ne hale gelir artık sen anla tabi içine bakacaklar ne var diye ..

0|0
    0|0
  • Orası asker ocağı ana ocağı değil kutular açılıyor kontrol ediliyor ve sonrasında zaten ona gidene kadar herkes bir dilim yerken kendisi ya yer ya yemez askeriye derki bizim kendi yemeğimiz yok mu yada askere sorarlar yemekten memnun değilmisin?

0|0
    0|0
    • değiller tabiii berbat bulamaç gibi şeyler .. dün yediğin yemeğin bugün ki tabakta izi var diyor. o kada pislik.

• bunu sen yaşamışsın gibi anlatma işte benimde erkek kardeşim kıbrısta asker oda memnun değil ama yapacak birşey yok her hafta dışardan yiyor 200 tl her hafta yemek parası.. Acemi birliğindeyken yemeklerden çok memnundu şöyleydi böyleydi diyordu. Komutan çok ilgilendi diyordu vs. yemeklerden sorununuz varmı diyordu, parası olmayan var mı diyordu nasıl olsa asker yemin etmemişti asker şu anda yeminli olduğu için pek fazla sesi çıkmaz.. Bulaşıkları yıkayanda asker nasıl olsa..

• bozulur okadar yolda ayrıca bırlıgıne baglı alabılırlerde almıyabılırlerde alsalarda tek basına yıyemez kesın sen mektup yolla ona sık yolla her ne kadar nostaljide olsa hosuna gidecektir...

0|0
    0|0
  • bence sacma birseyy yaa gerek yok yolda bayatlar falan eder ezilirr dökülürr falan bence gerek yok gelincee yesin bende nisanda gidiyorumm, Diyarbakir beklenecek !

0|0
    0|0
    • bu teslim edilen sehirler batidaa ! marmara bölgesi, ege bölgesi birdee güney dogu anadolu falan 3 gün !

• olsun kimsee acil yüksek prority diyarbakira gitmezz askerden baskaa ! sen anlamadin sanirim

• adamlar yukarı da yedim içtim diyor sen bi oku istersen :D

• :) Bence götüreceksen ziyaretçi olarak götür adamı rezil etme orda :D

0|0
    0|0
    • :))) istanbuldan van a gitmek sorun

• nerddee yaptığına bağlı. acemi birliğiyse zaten gönderme.

0|0
    0|0
  • boşuna masraf etme alınmaz güvenlik sebebiyle alınmaz

0|0
    0|0
    • iyi ozaman adamlar zehir koysun yemeklere kargoyla gönderip dursunlar birliklere nasıl bir mantık bu her birlik almaz almaz istisnalar hariç

• :))))) bosuna ugrasırsın

0|0
    0|0
  • Ziyaretçi olarak götür

0|0
    0|0
  • gitmez almazlar yıne dene sansını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk defa kargoyla yemek göndereni duyuyorum:D biz göndermeye kalktıkta almadılardı herhalde.dene sen ama... başkaları yer helede paylaşımcıysa bişey kalmaz :D

1|0
    0|0
  • Gönderdin mi? Merak ettim çünkü ben de göndermeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Yok gönderme kargoyla.

Ziyaretçi olarak gittiğinde götürürsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...