Hadi gelin en baştan başlayalım?

Bizi terkedenleri,canımızı acıtanları,hayallerimizi yıkanları,nankör ve vefasızları YOK SAYALIM.Bugün itibariyle herkes bir karar versin ve birdaha dönüp arkasına bakmasın ona ait ne varsa silip atacak kadar cesaretiniz varmı? varsa hadi bugün ilkleri yapalım ne var ne yok cope atıp ondan kurtulalım ve hicbirzaman hicbiryerde takip etmeyelim!

Ne demişler biri sizi henüz görüyorkan onu görmezden gelin!işte bunu yapalım hep birlikte burda ve şimdi! birbirimizden güç alarak.

Herkes bu duruma ne kadar dayanabileceğini yazsın gün ve gün ve birgün geldiğimizde şaşıracağız onu unutmuş olacağız.

Güncellemeler:
dünden beri bakmıyorum :=) ve bu soruya her baktıgımda bunu yapmaman gerektigini kendime verdiğim sözü anımsıyorum :=)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben ona dırenıyorum pekı benım gıden yıllarımı umutlarımı hayallerımı kım verecek...artık yasım 27 ve o kadar yorgun o kadar umutsuz karamsar bakıyorum kı artık dunyaya...hersey bos anlamsız ...neye ugrasıyorum ne ıcın calısıyorum para pul neye lazım umrumda degıl...bos...dunya

0|0
    0|0
    • arkadasım ben 28 yasındayım biliyormusun 3 senem bosa gitti şu an baskasıyla hergun gozumun onunde asklarını paylasıyorlar fotograflarını koyuyorlar ben ne yapayım ha ben bir kadınım kendini topla zor olsa da yap bunu hicbirsey olmamıs gibi

• pekı sen yapabılıyormusun bunu kendın yapabılecekmısın bı dusun

• bugun yapıcam denicem hatta herseyi silmeye basladım bile

Erkekler Ne Diyor 4

• ben Yaklasık 4 gun boyucna ıcıp saptal aptal aglayıp zırlayıp 5 ıncı gun zamanıdna benım gorusme dedıgım kısı ıle sevgılı oldugunu öğrendiğim gun yapmıştım ;))

Hos Suanda Zerre kadar değeri yok gözümde.. Şükür ki kurtulmusum Allah o çocuğa yardımcı olsun :)))

0|1
    0|0
    • aaa aynen ya 5 gun sonra baskasıyla oldu ama ben 3 aydır hungur hungur aglıyorum ve simdi bugun hepsini sildim attım

• helal olsun bravo ;)

• Ya güzel demişsin de, sende biliyorsun ki bu bir günde halledilecek bir durum değil. İlla bir süreç alıyor. Zaten önemli olan o unutma ya da kabullenme sürecinde, bir şekilde en az zararla atlatmak :) Ama helal olsun güzel soru bak.

0|0
    0|0
    • ins.yararı olacak bu soruya bakıp hergun verdigim sozu hatırlıuyorum

• valla bu gazla olacak galiba:=)

• Olacak merak etme, hep destek, tam destek :)

• ben bunu bir saniye bile yapamam çünkü o her nekadar kötülük yapmışsada bana ben kendimi kandırıp onu sevmiyomuşum gibi yapamam ama allah cezasını en kısa zamanda verir umarım artık yetti :)

1|0
    0|0
    • hayır kendini kandırmayacaksın gozden ırak gonuldende ırak olur unutma.

• gözümden çok uzak hemde çok ama bilmiorum yani aşırı bağlandım körü körüne sadece saf acı var artık :'( ama düzelme yönünde bi adım attığımı hissediorum son 1 haftadır umarım en kısa zamanda biter

• iyi veya kötü hepsi birer anıdır, hayat dersidir, unutulmamalıdır bebeğim. unutursan aynı çukurlara tekrar düşersin. bir barbunya olarak söyleyebileceklerim bunlar

0|0
    0|0
    • yapılanları degil onu unutup hayatımıza bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

• bugun başlamama gerek yok ben hep böyle yapıyorum zaten :) ama seni sonuna kadar destekliyorum

0|0
    0|0
    • ise yarıyormu? ben 3 aydır takipteyim ama hergun daha acı veriyor bugun itibariyle yok

• hayat çok kısa . kendimizi acının içine atıp kaybedecek zamanımız yok :) başaracağına eminim . ilk adımı atmışsın bile gerisi gelecektir

• biraz once herseyi sildim resimlerde dahil onun icin attıgım twetlerim vs..ve birdaha asla profiline bakmıcam.Olsemde kalsamda gebersemde onsuzluktan artık arkama bakmıcam arkadasım yeter gozyaslarım yeter zamanı durdurdugum yeter hergun oldugum.

• bende senin durumundym unutamiyorum ayrilali 2 sene olcak her gecf aglyrm:(

0|0
    0|0
    • off 2 seneeeee benim 7 buçuk ay oldu bak şimdi bu tarz cümleleri görünce korkuyorum 2 sene uzun yaa ama işte ne bileyim sevmek te böyle oluyor açıkcası sevdimi yok öyle 2 ayda unutmak gene helal olsun sana

• cok sevdım ama degerımı bılmedı kardeş :(

Yükleniyor...