Kapat

Nişanlandınız ve sonra nişanlınızı sevmediğinizi anladınız...

Nişanlınızla konuşmak artık size bi tat vermiyo kafanızda sürekli sorular acaba mutlu olurmuyum ? acaba doğru insan bu muydu ? nişanı atmak geçiyor aklınızdan ama ailelere bu yapılmaz diye geri duruyorsunuz.. o size seni seviyorum diyor size deli gibi aşık ama sizin içinizdeki o kıpırdama artık yok ?

Bi akıl verin ?

Güncellemeler:
herkes çok ağır eleştiri yapmadan önce bi empati kursa herşey çok ani gelişti diyorum vermediler bizimkiler gittiler daha sonra tanıdık çıktılar vesaire bi hafta içinde oldu diyorum.ve bi anda dilim tutuldu sanki aileme sizin için uygunsa benim için sorun yok deyiverdim. sonra da sevdiğimi sanıyordum ama görüyormki içimde pekde bişey yok. nişanda atılmıyor bizde :( kafayı yedim kimse beni düşünmüyor tabi herkes kendince yazıyor yorumları saolun

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• sen konuyu yanlış yazmışsın AİLE ZORUYLA içimde istek yokken nişanlandım desen daha iyi olurdu. sırf birileri için bu işler olmaz. sonradan böyle duygular olur işte neden ? sizin paylşatığınız birşey yok. bundan sonra iş için de aileler de olunca iyice ona göre hareket edilecek.

senin soğuma sebeplerin neler acaba ? bunları bi düşün . düzeltilmeyecekse zorla gelin olunmaz. hakkında hayırlıı. annenle konuş. anne içim ısınmıyor de..

1|0
    0|0
    • anneme dedim bu gün anne içim ısınmıyor artık konuşmak bile istemiyorum diye annem sus dedi kapattı konuyu kızdı bağırdı bana

• benim bundan önce bi sevdiğim vardı ama onu tamamen unuttuğuma inandığım içn evet dedim. fakat mantıksal oldu daha çok anlayışına hoşgörüsüne sevgisine ve saygısına hayran kalmıştm. sevilmek daha güzeldir belki diyerekten evet dedim. birde bu da benm yıllar önce bi hafta çıkmayı denediğimiz çıkmayıp yıllarca arkdş olduğum biriydi tanıyorm diyerekten evet deidm işte

• iyi halt ettin işte :)) sadece sevilmek yetmez görüldüğü gibi

şimdi zorla evlenme tabikide gerçekten bu çocukla mutlu değilsen açık açık konuş.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• dikkatli ol hata yapma derim.

2|0
    0|0
  • artık yok demişsın demekkı onceden vardı şimdı yok oldu yenıden nışanlansan başka bırı ile oda belkı yok olacak kesın kararlı ısen olmaz ben bunu sevemem dıyorsan bırak yazık etme yarın evlenınce yanında aynı yatak da gordukçe psikolojın bozulur yok bu geçıcı bır sinir dıyorsan sabret

1|0
    0|0
  • Aileler birbirleriylemi evlencekler? Sen bir ömür geçirceksin ve hayata sadece ama sadece bir kere geleceksin. Mutlu olmak ve karşındaki mutlu etmek en doğal hakkın. Eğer, aklında en ufak bir soru işareti bile varsa, at nişanı derim. İki tarafada yazık edersin, aksi halde.

1|0
    0|0
  • insan yemek yerken bile sevmedigi yemek olursa geri duruyor bir.ömür gecireceksin kendine yazık etmıyorsan karsı tarafa acı mahvetme onun hayatını

1|0
    0|0
    • ama ben çok düşündüğümü ve acele karar verdiğimi sölüorm ona o ise ne olursa olsun seni bırakamam diyor üzülüyor

• valla beni aşırı seviyor çok çok değer veriyor çokda saygılı ve hoşgörülü anlayışlı yani bende zaten bunları gördüğüm içn evet dedim mantık evliliği yapmak istedim.

• mantık evliligimi ilginc benım bıldıgım mantık evlılıgı aska sevgiye dayalı olmaz ıkı yabancı aynı catı altında yasar dostlar alısverıste gorsun mısalı

• Sevene yazık olur. Niye nişanlandın be dengesiz diye sorulur böyle birine. Madem ne istediğini bilmiyordun, en kötüsünü hak ediyorsun denilir.

1|0
    0|0
  • diger arkadaşlarında yazdıgı gibi bu iş zaten bitmiş.. sen heralde onu sevmeden böyle birşeyi kabul etmissin sevseydin ondan sıkılmazdın 2 tarafada yazık etmenin manası yok biran önce bu konuyu konuş at yüzügü o zaman. zaten o erkegin halini düşünmek bile istemiyorum.. cok sevdigi kız ellerinden kacıp gidiyor. allah yardımcısı olsun ben sevgilimle kavga yaptım 5 gün uyuyamadım o adam nasıl uyuyacak cok büyük bir kazık yemek üzere..

0|0
    0|0
    • ya ben onunla bi gün konuşmasam ağlıyor. 5 gün konuşmadm kalp spazmı geçirmiş ben onu nasıl bırakayım şimdi :(

• çok şükür namusuma bi leke getirmedim şimdiye kadar.

• namusun sağlam olsa da sicilinde olacak bir kere bu. bari bundan sonrakilere böyle bir şey yaptığını da bahset de senin nasıl biri olduğunu bilsinler en azından. seni isterlerken en az iki kere düşünürler :)

• Öncesinde varmıydı ki? Nasıl bir durum böyle eğer önceden vardı şimdi yok ise durum ciddi gel geçlik bu resmen aile falan bakmayıp nişanı atacak ve bir daha kimsenin canını yakmamak adına günü birlik takılacak olay bu ötesi olmaz.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum var olduğunu düşünmüştüm birazda mantıkçı davranmıştım ama mantıkla olmuyormuş bu işler.

• önemli değil saolun

• Bence önemli umarım herşey sizin için en iyi olan şekilde olur. Üzmeyin kendinizi hayırlısı ne ise o olsun.

• nişanlanmadan önce herşeyi konuşmanız lazımdı sanırsam bu olay senin başına gelmiş.. ve nişanlısın onu sevmiyorsun sogudun konuşmak bile istemiyorsun ama bu bir sebep degil bu yüzden nişanı atarsan seni affetmezler..

0|0
    1|0
    • haklısın ama herşey çok ani oldu kader dedikleri bu olsa gerek.

• benim nişanlım olacak davarda senin gibi yaptı. ne halt etmeye nişanlandın o zaman, kaç aydır tanıyamadın mı beni dedim. sonuç s*ktir olup gitti.

0|1
    1|0
    • seninkidemi öyle yaptı. ya benmki çok ani oldu yani biz onla arkdştık birden evlenme teklifi etti daha düşünmeden ailesini getirdi ailesi gitti bizimkiler vermediler sonra tekrar geldiler verdiler filan derken çok ani oldu herşeyyyyy

• ben atamıyorumki işte öyle deyip bırakma beni diyor:( birde aileler asla izin vermez bizde nişan atılmasına

• ne yaparsan yap beter ol

• içinde kıpırtı yoksa asla ne sen mutlu olursun nede onun kanına gir

1|0
    0|0
  • o çocuğa acıdım yazık senin gibi birini çok aramışmı ?

0|0
    0|0
    • ben kötü biri dğeilim.

• ben hayatımda ihanet etmedim kimseye. öyle biri olsam bakardım dalgama sende ne çok boş konuşuyorsun ya. aslında sen insan değilsin insanca düşünemiyorsun.

• hadi ordan şıllık

• nişanlınla yüzyüze görüşüyomusunuz?

0|0
    0|0
    • evet geçen gün görüştük uzak ama gelmişti yanındayken bişey düşünmüyorum ama gidince sevmediğimi düşünüyorum

• 6 yıllık

• ooo baya varmış o iş olur ya kasma kendini derim ben :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Canım sevmiyorsan yolun basındayken ailenle ve nisanla konusup ayril sonra cok mutsuz olabilirsin belkide aniden oldugu icin kafan karısmıs olabilir belkide daha mutlu olursun evlenince eger ilgin baska birilerine kaydiysa veya baska erkeklere bakıyorsan sevgi yoktur sevgi yoksa saygısa olmaz o yuzden iyi dusun derim ben sana fikirlerin degismesse bitir

1|0
    0|0
    • başka erkekler dikkatimi çekmiyorki konu bu değil konu mutsuz olmam

• mutsuzsan ve bu degismiyecekse dedigim gibi yol yakınken at nisani ailenlede nisanlının ailesiylede konus onlarda seni anlarlar

• bu kısa bir süre içinde oldu ise bir terapiste görün derim. oluyo böyle şeyler düzelebilir. ama baştan beri o ışığı yakalayamadıysan bence ikinize de yazık olur yol yakınken sorunu halletmeye çalışmalısın

1|0
    0|0
  • şimdiden bu kadar soğumuşsun. aillelere bu yapılmaz diye düşünme hayat senin hayatın. içinde hiç birşey hissetmediğin bir adamla ömür boyu yaşamaktan bahsediyoruz. her sabah onun yüzünü görerek uyanmak, hayatı paylaşmak. bunu gerçekten istemiyorsan daha geç olmadan durdurabilecek tek kişi sensin. ve düzgünce açıklama yaptığın zaman eminimki ailen de sana hak verecektir.

0|0
    0|0
    • canım benim sen adamı bırakırsan çok üzülür diye de bir saplantı yapmışsın bikaç gün görüşmedik kalp spazmı geçirmiş falan diye . hiç kimse aşktan ölmemiş merak etme sevgisiz bir evlilikte her ikinizde çok daha fazla üzülür ve yıpranırsınız . bunu bitirebilecek tek kişi sensin .

• alıp karşına konuşacaksın . böyle oyunlara soğutma çabalarına girmek senin de dediğin gibi adını lekelemekten başka birşeyue yaramaz. ben seni sevemiyorum şimdiden böyle düşünüyorum ömrümü seninle geçirecek gücü kendimde bulmuyorum diyeceksin hepsi bu. önce ailenle sonra çocukla konuş

• evlenip boşansanız dahamı iyi olur . ailenle iyice mantıklı bir şekilde konuş.

• Kesinlikle ayrıl kendini de onu da kandırma

1|0
    0|1
  • atarım nişanı kimsenin hayatını zehir etmeye gerek yok

2|0
    0|1
  • Sevmedıgım bırısıyle evlendıkten sonra boşanacagıma nısanı atarım . baslamadan bıter.

1|0
    0|0
    • ailem çok karşı nişan atma olaylarına. bırakmazlarki

• ha nişan ha nikah aynı diyolar başka bişe demiyolar:(

• yanlış dusunuyorlar ozaman. ne deyımkı hayatını mahvetceksn.

• nisanlanana kadar aklın nerdeydi? ne ınsanlar var ya

0|1
    2|0
  • nasıl yani nisan atmak istesen nolur

1|0
    0|0
    • asla bırakmazlar bizimkiler

• de acık acık sevmiyorum de istemiyorum de erkek tarafına da söle bilsinler içine sinmeyen bi evllilk yapma nolursa olsun sonucunda

• birşey hissetmediğim insanla ne nişanlanırım nede evlenirim

1|0
    0|0
  • bunları önce neden düşünmedin:(

yol yakınken dön o zaman

1|0
    0|0
    • bence bir ders de vermeli böylelerine. kadın erkek farketmez, her şeyin bir bedeli olmalı.

• Neden sevmedın?

0|0
    0|0
  • kardeş sen naptın sonra. aynı durumdaym bnde

0|0
    0|0
  • neden yok ? önce bunu bilmen lazım.

ne yanii yıllar geçincede koca mı boşayacaksın ! ?

1|1
    0|0
    • neden yok bilmiyorumki gün geçtikçe soğuduğumu görüyorum

• Vallahi böyle bir kadından ben beklerim yıllar geçtikten sonra biraz soğudum deyip koca da boşayacağını. Ama bilemiyorsun ki işte böyle bir şey yapabileceğini.

Yükleniyor...