Erkek kadın olabiliyor ama Kadın nasıl erkek olabiliyor?

İnanmıycaksın ama şu an yanımdaki masada kızlar konusurken duydum kızlarda erkek olabiliyormus bu nasıl oluyor yada bu cag nereye gidiyor ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba Buseyazıcı.

Kadınlar/Erkek Erkeklerde/Kadındır Zaten, Cinsi Göze Almayıp Hepimizin İnsan Olduğunu Kalbimiz ve Aklımızın Ortak Noktamız Olduğunu Düşünürsek,

Senin Yerinde Olup Yan Masadakilerine ''Bir Sandalyeye Çıkıp Tavana Bir İp Asıp Ergenliklerinin Boynuna Gerçirip Asmalarını'' Söylerdim.

Biz Kendimiz Olduğumuz Sürece Çağ Nereye Giderse Gitsin, Olduğumuz Noktada Kalmamız Dileğimle İyi Günler,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Tıp o konuda da başarılı uygulamalara imza atmıştır. Evet haklısın, kadın olarak doğmuş ancak ruh hali ile erkek olan insanları, olması gereken gerçek kimliklerine kavuşturabiliyor artık tıp. Önemli olan, kimlik değişiminde fiziksellikten çok psikolojik değişim ön plana çıkar. Kişi hangi psikolojide diye bakıyorlar, ona göre fiziksel operasyonlar yapılıyor. Yani her isteyen dilediği zaman kimlik değiştiremez, psikolojik çöküntüsü ağır olur.

0|0
    0|0
  • Kızlar erkek olup ne yapacak bir de onu düşünmek lazım tabi,erkeklerin yaptığı dönüşüm de tamamen iğrençlik orası da diğer yüzü işin.

0|0
    0|0
  • genellikle göğüslerini korse ile kapatıyorlar erkek gibi davranıp geziyorlar, sonrası malum, parayı bulunca göğüslerini kestiriyorlar. sonra penis dikiliyor falan falan, tanıdığım birisi var, henüz korse aşamasında ama yakın zamanda dediklerimi yapmak istiyor ama tabi kendi istemiyor içinden geliyor.. yani ne biliyim hastlalık herhalde.

0|0
    0|0
  • üreme sistemi sinir sistemi gbi değil mesela penis kopar dikerler yağ dokusundan penis yaparlar acayip bişey onuda yaparlar :)

0|0
    0|0
  • Bu çağda olan bir şey değil. Çok eskiden beri olan bir şey.

0|0
    0|0
  • ikisi de bana göre olmuyor uyduruktan teyare :)

0|0
    0|0
  • al sana ameliyatının videosu nasıl olduğunu gör :)

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BOeMTYQRrag

18 yaşından küçükler izlemesin

0|0
    0|0
  • bayadır oluyor bu ya epeydir var türkiyede de örnekleri mevcut

0|0
    0|0
  • bunu mu konuşucaz şimdi burda

0|0
    0|0
  • bnde yeni duydum cevapları okuyum bari

0|0
    0|0
  • uzun süredir var bu

0|0
    0|0
  • doktor mo nun adası filmini biliyormusun?

0|0
    0|0
  • herşey mümkün şaşırmamak lazım:)

0|0
    0|0
  • gözünü sevdiğimin straponu :D

0|0
    0|0
  • takıyorlar işte :D

0|0
    0|0
  • alttaki olmadan da olabilir :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlar nasıl erkek oluyor bılemıcem ama. Bu çagın gittiği yol yol degıl .!

0|1
    0|0
  • kıyamet yaklastı bence kucuk alametler bunlar !

0|0
    0|0
  • soruyu 3 kere okudum ancak anladım o.O Saçmalıktan başka bışey değıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...