Üçlü nasıl çekilir anlamadm ?

taraftara üçlü çektiren Sabri'nin ne yaptığını sordu ve yapmak istedi, Hamit ise ''Sen yapamazsın bunu sadece Sabri yapar'' karşılığını verdi. az önce bunu okudumda anlamadım

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Taraftar: Sabri ortaya üçlü çektir cimboma Sabri ortaya üçlü çektir cimboma Sabri duymazsa ya da gitmezse Taraftar : Çektirmeyen fenerli laleleylaleley Çektirmeyen fenerli laleleylalele der. Ama sabri GALATASARAYIN HARBİ ÇOCUĞUDUR,hep gelir.Sabri : Ortasahaya yaklaşır,ellerini havaya kaldırınca taraftar oooooooo diye başlar sabri sonra hemşirelerin yaptığı sus işaretini yapınca şşşşşşşşşş sesi çıkar sonra elini her indirdiğinde 1 sonra 2 sonra 3 denilerek tezahürat şakşakşak CİMBOMBOM şakşakşak CİMBOMBOM diyilip laylalay diye devam eder.:)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 3lüyü ilk yapan Alen abidir link

2|0
    0|0
    • alen abi bir tanedir ++geçen gördüm beşiktaşta:)

• bencede şanslıydım:))güzel bir kare oldu..evet süper bir karakter yani..

amigomusun,kebabpçımısın yoksa reklam yıldızımısın?

anlayamadık sen ne ayaksın?

alen abi sen manyakmısın?:)))

• Hakkaten güzell..

• youtubeye sabri üçlü yaz çıkan videolarda görürsün yotube yasaklı link yollayamıyorum malesef

0|0
    0|0
  • oley oley oley naralarıyla (3 oley) futbolcunun taraftara yapmış olduğu kol hareketi, ilginçtir sokakta birisi yapsa kimse oley çekip sevinmez, aksine kavga sebebidir. ordaki mantığı bende çözemedim hala, taraftar niye kendine hareket çektirip oley der ki:D

0|0
    0|0
  • link Üçlü dediğin böyle çekilir ;)

0|0
    1|0
  • bağırıyorlar işte suusup :D

0|0
    0|0
  • nasıl bir üçlü acaba. oyun mu fantazi mi

0|0
    0|0
  • gs kadıköyde berabere kalınca üçlü çektirmişti işte o .

0|0
    2|0
  • bir ki üç denir alkışlanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• maça gitmemişsin heralde,birrrrrrr ikiiiiiiiii üçççççç. şşşşşş beşiktaş lay lay lay lay lay lay lay lay ooo beşiktaş..böyle çekilir alen markanyan gibi üçlü çeken yoktur:))

0|1
    0|0
  • link Üçlü dyince Sabri reyiz gelmeli aklına canım..

1|1
    0|0
  • :D:D:D:D Öf

0|0
    0|0
  • anladım ben şimdi linkten

0|0
    0|0
  • bende anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...