Dünkü Antalya maçında Galatasaray taraftarının gösterilerine şapka çıkartılmaz mı?

Wesley Sneijder'li Drogba'lı kadrosuyla gücüne güç katan, Avrupa'da adını tekrardan duyurmaya başlayan, Drogba geldiğinde BBC nin yayını kesip son dakika Drogba İstanbul'da diye dünyayı çalkalayan, stadıyla dünyanın en zorlu deplasmanlarından seçilen ve taraftarı ile övgüler alan GALATASARAYIMIZIN müthiş taraftarı dün büyük bir coşkuyla maçı tamamladı. İşte o görsel şölen

1- link

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sakin ol birader bir spor olayını bu kadar abartmak normal değil..

izledikten sonraki yorumum: abi sen ciddi misin ya buna mı şapka çıkartılacak? neyse taraftarı olduğun için seni çok etkilemiştir herhalde.. ama telefonun ışığını yakıp sallamak çok da farklı, özel yahut güzel bir şey sayılmaz bana sorarsan..

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Taraftar muhteşemdi,takım muhteşemdi,Snijder maç boyu verdiği 6-7 mükemmel dikine paslarla,takıma çok çabuk uyum sağlayacağını gösterdi.Burak muhteşemdi,İmparator Fatih Terim Burak'tan dünya çapında bir yıldız yaratıyor,bunu net olarak gördüm.Ama maçın tartışmasız en büyük yıldızı Sabri kaptanımızdı.Canım gibi seviyorum Sabriyi,ona hep inanan Fatih hocamızı ve tüm takımımızı. CİM BOM SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN !

0|2
    0|0
  • Sneijder Sabri'nin 3lü çektirmesine hasta olmuş.Yekta'ya bende denemek istiyorum felan demiş hatta ..

0|1
    0|0
    • ahahaha :=) çektirsin vala drogbayla birlikte. :))) O değilde dün maçı seyrederken yukardan bi ses :)))) öldürdü beni :)) kafam güzeldi zaten kafam açıldı gülmekten :)) Sneijder'e müdahale oldu adam bağırıyorlar: Ulannn p**evenk :))) o adam kaç para lan sen biliyo musun, ne dokunuyosun lan adama hıyar diye bağırdı gülmekten tribünden düşücektim :))) :)))

• Maçı izlemedim ama Sabri çok iyiydi diyolardı.Snei'nin persormansı nasıldı?

• sneijder pek mücadelelere girmedi ama sanki bana bilerek girmedi gibi geldi. ısınmaya çalışıyor. attığı paslar mükemmel bi kaç pas dışında güzel paslar verdi tek pasları çok iyi ya.

• Ne yazık ki Tv başındaydım orda değildim..Yine de mest oldum ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasaraylılar olarak bız cok sanslıyız askların en buyugunu yasıyoruz dun aksam bana heryer sarı kırmızıydı sevdalıyız bu renklere ne olursa olsun yenmek yenılmekte önemli degıl arma forma renkler ıcımızı ısıtmaya kanımızı kaynatmaya yetıyor

1|2
    0|0
    • dün gerçekten Schalke yi düşündüm almanlar altına kaçırmıştır bu seyirciyi görünce :)

• daha iyisi olabilir

0|0
    1|1
  • Şapka değil ne varsa çıkarmak gerekir görsel şölen.

1|0
    0|0
  • Cimbombomsun sen bizim canımız,Sarı kırmızı akara kanımız,Seviyoruz seni canı gönülden,Cimbombomsun sen bizim canımız laylalaylalaylaylalaylalay.

0|1
    0|0
  • bence hem şapka çıkartılır hemde ayakta alkışlanır...

0|0
    0|0
  • ♥♥♥ Galatasaray ♥♥♥ Aşk

1|0
    0|0
  • katar'ı geçtik 6s yüzünden.

0|0
    1|3
Yükleniyor...