Erkekler için yalan söylemek nasıl birsey yani insan sevdiğine yalan söyler mi?

erkekler için yalan söylemek yemek içmek gibi birsey mi ? niye her başları sıkıştığı zaman hemen yalana başvuruyorlar anlamıyorum sevgilim yani artık eski olan sevgilim bana kızcağımı düşünüp herseyi yalan söylüyodu doğrusunu söylese daha az kızcam beceremiyoda her yalanını anlıyorum sonra itiraf ediyo bu yüzden bitti ilişkimiz beni sevmiyor demek oluyo bu yani. birde bi erkek eğer bütün birlikte olan anıları saklıyorsa seviyomudur sinema biletlerimiz birlkte gittiğimiz otobüs biletleri aldığım hediyelerin kartını birlikte yaptığımız tercih listesini bile saklıyo yani bu seviyo demek mi nasıl anlarım sevip sevmediğini bunları düşünüce ayrılmak istemiyorum iste ama yalan söylediği için sevgisi herseyi yalan geliyo bana

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu siz kızlar gökten zembille mi indiniz? Analarınız sizi Kadir gecesi mi peydahladı? Sütten çıkma ak kaşık mısınız? Ne demek ERKELER ?

Senin muhatabın yalan söylüyor, yalancıysa bundan düğer erkeklere ne ? Saldırma saldırılırsın... O kişi sana yalan söylüyorsa bu onun suçu, onun yalan söylemesine izin veriyorsan bu senin suçun. Suç belli, Suçlu belli var git şimdi ister hüküm ver cezalandır, ister zoru seç sorunu ortadan kaldır. Ama kalkıp genelleme yapma ! Benim şahit olduğum en büyük yalancılar da her Kadındı. Senin başlığında yola çıkarsak demek ki sende bir yalancısın. Bu durumda "önce kendini düzelt yalanı bırak" mı diyelim sana ?

0|0
    0|0
    • ne bu şiddet bu celal ben kadın olduğum için erkeklere soruyorum onları anlamak için çünkü çok basit seylere yalan söylüyolar ve hatta söyleyemiyolar bile yani ama kadınlar bu konuda profesyonel hiç anlaşılmadığı için erkekler yalancı durumuna düşüyo yani ama ben sadece amacı merak ediyorum erkekleri anlamak açısından

Erkekler Ne Diyor 2

• Her erkek yapmaz bunu. Tek bir kişiden yola çıkarak genelleme yapmayalım.

0|0
    0|0
    • benim gördüğüm her erkek böyle ama abim babam kardeşim sevgilim her dk yalan söylüyolar ve çok çabuk anlaşılıyo çabuk anladığım için yalandan saymamam mı lazım

• Tabii ki sayacaksın. Ama kaç erkek gördün, 5 mi? 10 mu? 20 mi? Türkiye'de 30 milyon erkek var.

Eh, benim gördüğüm kadınların da--ki sanırım senin gördüğün erkek sayısından fazla--biri dışında, hepsi aynı hikayeyi yaptı. Ancak bu şekilde tüm erkekleri ya da kadınları hedef almak doğru değil. Çürük yumurtalar her yerde olacak.

• kadınlar zaten bu konuda profesyonel onları hiç söylemiyorum bile sadece bunun için sevgilimden ayrılayım mı çok büyük bir olay mı diye sormak düşünceler almak istedim o kadar

• Totoyu kurtarmak için her türlü yalanı söyler, her türlü dalavereyi çeviririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...