Hey gidi Fenerbahçe bu yol çıkmaz sokak mı ?

yani sorun yönetim mi,hoca mı,yoksa futbolcularda mı?Sizce sorun ne olabilir?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Yönetimden kaynaklanan sorunlar..Aykutu , takımı , taraftarı kötü etkiliyo..

0|2
    0|0
  • Yönetim düzelmedikçe bizim iş yaş söyliyim .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• FB camiası büyük bir camia ama kendini bu padişaha (Aziz Y.) teslim etmişler. Aziz Yıldırım her ne kadar cebimden para vermedim dese de 35 milyon dolardan fazla parayı koyduğunu herkes biliyor. Kongreye binlerce insanı kendi onayıyla dışarıdan dahil etti, kendine rakip gördüğü herkesin biletini kesti, taraftar gruplarını parmağının ucunda oynattı şimdi de görmezden geliyor. 2 sene önce "bir gün bu adamı küfrederek göndereceksiniz" demiştim yakın çevreme. O günlere az kaldı.

Şike sürecindeki yalanları, çevirdiği dolaplar, hakemlere, federasyona tehditler, giderler.. Spora nefret bulaştıran insan olarak tarihe geçecek. Tek sorun bu adam ...

Bu adama rağmen de durumu iyi bence FB nin. Takım kalitesi, branşlardaki başarıları yadsınamaz. Ama bu adam varolduğu sürece GS her daim daha fazla büyüyecek bu da bir gerçek.

Saygılar..

0|0
    0|0
  • Sorun Aykut Kocaman..Bu kadroyu iyi kullanamıyor.Yönetim ne yapsın.Aykut Kocaman Meireles diyor, 8 milyon euroyu basıp alıyorlar.Webo diyor, Webo ertesi gün idmanda.Krasic'i istedi hayır demediler..Ben Beşiktaşlıyım ama Fenerbahçenin bu kadrosu doğru kullanılsa en az 10 puan daha fazlası vardı.

0|0
    0|0
  • Ben Aziz Yıldırım ' ı suçlu görüyorum, o mafya kılıklı heriften nefret ediyorum.

0|1
    0|0
  • aziz dede iş yok aykuttada hepsini toplasan bi fatih terim etmez.(fener bahçeliyim)

0|0
    0|0
  • Sorun şunda;

Teknik Direktör

Futbolcular

Başkan

0|0
    0|0
  • aykut kocaman& aziz yıldırım istifa.

0|1
    0|0
  • çok kötü durumdayız

0|1
    0|0
  • sorun yok dostum kaybedilmiş bişeyde yok şu an destek zamani

0|0
    0|0
    • Sence gerçekten sorun yok öyle mi?O zaman niçin hala 4. sırada nal topluyoruz.Tamam destek olalım.Ama ortada bence ciddi bir sorun var.

• yönetim ve hocada

0|0
    0|0
  • umarım düzelirler artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...