Nasıl yaklaşırsınız ?

sizinle aynı fakültede olan güzel alımlı bir kız var erkek arkadaşlar nasıl yaklaşırdınız bayan arkadaşlara soruyorum tanımadığınız birinin size nasıl yaklaşmasını isterdiniz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kampüsteki kafede tek başına oturduğunu görürsem izin isterim oturmak için ya da takıldığı arkadaşlarından birisiyle arkadaş olup beni tanıştırmasını isterim

bi klübe gidiyosa ben de aynı kulübe üye olurum

hiç mi olmadı hangi bölümdeyse o bölümde olup bende olmayan ilginç bi derse girer

kızın ya yakınına oturmaya çalışırım selam veririm dersin sonunda pardon diyip aslında farklı bölümde okuduğunu bu dersle ilgili olduğumu söyleyip notları isterim tabi bu 1. aydan sonra olur

bunun gibi birsürü olanak var aklıma şu an bunlar geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bulunduğunuz ortama göre zorunlu bir tanışma olmalı yani şşöyle ki senin ders notlarına ihtiyacın var kimseden bulamadın ona sordun ya da ders iptal oldu haberin yokmuş gibi gidip bu konuda danışmak gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynı ortamdaysa pek istemem.

Bir şeyler ters gittiğinde mezun olana dek yüzyüze bakarsınız.

0|0
    0|0
  • Yaklaşmadan önce arkadaş gibi etrafında olmayı tercih ederim.Tanımak ve tanımlamak şart. Güzel olabilir, alımlı olabilir, bunlar çok önemli değil benim için.

0|0
    0|0
  • Kantinden bir şey alacağı zaman git yanına, ne alacaksın, bugün bendensin güzelim de.Bu özgüvene hayır diyecek kız yok.

0|0
    0|0
  • arkadaş aracılığıyla

0|0
    0|0
  • yaklaşmam. beni beğenirse o gelir işte o yaklaşsın . zaten böyle düşündüğüm için yalnızım:):):)

0|0
    0|0
  • arkadaşlara sormak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...