Futbolcu olmak için ...

ben daha önce kulüplerde futbol oynadım ama sürekli mevki değşikliği yapıldı heryerdede verimli oldum ama sizce en iyi nerde oynadığımı nasıl anlayabilirim şuanda bi kulüpte oynamyorum

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Özelliklerini söyle, sana mevkini söyleyeyim.Şutların nasıl, koşu hızın nasıl, güçlü müsün, ne kadar koşarsın, oyun zekan nasıl, tekniğin nasıl, bitiriciğilin nasıl, pasların iyi mi, bencil misin, takım oyuncusu mu, iyi çalım atar mısın, rakibe müdahelelerin sert mi yumuşak mı..Bunlar önemli..

0|1
    0|0
    • şutlarım çok iyidir güçlü ve falso lu vururum çok hızlıyımır güçlüyümdür ,kondisyon yaptığım zaman uzun süre koşarım, bitiricilik fensa değil bencil değilim paslarım iyi çalım atarken biraz ağar kalıyosun diyolar onu hızlandırmak için çalışıyorum rakibe sert müdahale edebiliyorum yani genellikle sert oluyo

• tamam çok teşekkür ederim yardımların için eğer bir sorum olursa duvarına yazarım :))

• Tamam, mesajlara açığım, istediğin zaman yazabilirsin kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• sen futbol oynamaya devam et.bi klübe gidip biyerlerden başla.sabırlı ol ve yavaş yavaş hangi mevkide daha iyi oynadığını kendin anlayacaksın zaten.

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ?

0|0
    0|0
    • 16 yaşındayım

• Birincisi lisanslı olmaya devam etmen geleceğin için önemli eğer prof. olmak istiyorsan. Kaç sene ara verdin ne zaman başladın bilmiyorum, fizik durumun nasıl bu da önemli. Tekniğin, topsuz oyunu oynama yeteneğin, vuruş tekniğin, koordinasyonun, takım uyumun, sezgilerin :) Bunların hepsi oynayacağın mevkii belirleyecek unsurlar. Eğer seni değişik mevkiide oynatmışlarsa demek ki yeteneğin var ki her mevkiiye uygunsun bundan dolayı şikeyet etmemen gerekir.

• şikayet etmiyorumki sadece kendime bir mevki belirlemek istiyorum

• hocaların karar verir ancak

0|0
    0|0
  • hocam bana nerde mutlu oluyorsan orda oyna demişti mevki olarak tabiki bilmem anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • küçük kulupte oynamak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...