Bu erkeğin bir artniyetı olabılır mı

sevgılınız aksam onunla mesajlasırken pat dıye sızden o ankı halınızın fotografını ıstese oturdugunuz koltuk yattıgınız yastık v.s ıstese ve sızın onunla konusuyorken kı fotografınızı ıstese artnıyet aranmalımı o anda ..yada amacı ne olablr ?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• özlemektir.. seni doğal halinle merak ettiğindendir.. bende merak ederim açıkcası :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Olabilir mi sence? yok yani bir erkeğin sevdiği yada birlikte olduğu sadık kaldığı kadını arzulaması, istemesi, görmek istemesi çok mu garip anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Yok daha neler. Art niyet filan yok tabiki, sevgilin o senin ve istediği şeyde gayet normal ve masumca. Sonuçta şey bir pozda istememiş. Sadece senin için demiyorum ama genel olarak bayanlar ilişki sırasında çok kasılıyorlar. Bence kendinize bir sınır çizin ve sınıra kadar ki her şeyi partnerinizi mutlu etmek için yapın.

0|0
    0|0
  • inan bunu tahmin edebilirsin aranızda gerçek sevgi varsa bu çok masum bir isteyiş bence zaten ona güveniyorsan bu isteğinde bir atr niyet aranmamalı ama bu dünya o kadar çok deyişti ki en son sözüm dileyim hep iyilik kazanır birde aşklar.

0|0
    0|0
  • Hep laf hep lafta olmuyor sıkıyor bir müddet sonra foto lazım yaniii icrat oalcak icrat :)

0|0
    0|0
  • ben şahsen ole bişeyi özlediğim için değil yalan soluyomu acaba diye kontrol etmek için söylerdim kıskanç biriyse eğer tabi

0|0
    0|0
  • madem sevgilin sevgisine inanıyosun neden art niyet arıyosun ki.istiyodur yani seni .bu art niyet değil.art niyet kullan at düşüncesi taşımaktır.

art niyetten kastın fotoyu orda burda yayınlamak değil heralde.

0|0
    0|0
  • doğallık benin gibi onada çekici geliyodur :) bende pijamalı foto istemiştim :D asdkljlgdl çok tatlıydı bebeğeeem yaaa

0|0
    0|0
  • arkadaş azgınus :) rahatlamak istemektedir. bunlar sevgililerinden resimlerini ona bakarak isteyip tatmin olmaya çalışırlar :):)

0|0
    0|0
  • Çok ısrarlıysa güvensizliktir.

0|0
    0|0
  • alzheimer hastası olabilir

0|0
    0|0
  • ya ne artiniyeti doğal halinle görmek istiyordur ondandır ondan takılma fazla

0|0
    0|0
  • Guvensizlik kokusu alirim ben gondermem o an

0|0
    0|0
  • ben de mesela kolunu göster diyebilirim. art niyet yok bunda

0|0
    0|0
  • sevgilin yani istesin nolcak gönder

0|0
    0|0
  • nasıl bi fantezi bu boyle

0|0
    0|0
  • erkekler ve art niyet :D

ya bu ikisini aynı cümlede kullanman bile abes

0|0
    0|0
  • Ya çok özlemiştir. Yada size güvenmiyordur.

0|0
    0|0
  • Mantığın bittiği yer.

0|0
    0|0
  • sevgilim benden ister hep geceleri :D bende atarım aynı şekilde oda atar :)

eğer sevgilinse art niyet arama bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evde misin kontrol ediyor olabilir.

0|0
    0|0
  • o an seni görmek istemiş , yanında olabilme hayali kurmus o sekılde senı görmk ıstemıs. özlem duygusu

0|0
    0|0
  • Tuvaletteyken istesin nerede oturdugumun ve ne yaptigimin resmini yiyosa :/

O vakit anlasilir niyeti sis.

0|0
    0|0
  • hayır doğal birsey bence :)

0|0
    0|0
  • ben kötü bir niyet göremedim. O an nasıl göründüğünü merak etmiştir.

0|0
    0|0
  • sevgilinse yani o adam sevglmdir demişsen soru sacma

0|1
    0|0
  • Neden huylandın, söyleme biçimi de önemli?

0|0
    0|0
    • konu evliliktn acıldı mutlu edcgne soz verdı bırden pat dıye su ankı halını cek yolla dedı hatta oturdgn koltugun bıle fotogrfnı ıstyrm dedı

• Ev halini merak etmiştir. Makyajsız, doğal. :D

• Evet aramalısın kesin seni yemek istiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...