Burnumu yaktım insan içine çıkamıyorum:(

burnumu önce arabanın kapısına çarptım hiç bir şey yoktu görünürde sonra biorich diye bitkisel bir ürün vardı ağrıları alıyor diye burnuma sürdüm burun kemiğim ağrıyordu yağı sürdüm üstünede yara bandı yapıştırdım ve yara bandını çıkarttığımda yara bandının şeklini almış altı kıpkırmızı resmen yanmışş :S çözüm nedir sizce nasıl geçer bu görüntü :(:(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Geçmiş olsun öncelikle. İşte bitkisel üzümleri kullanmamak gerektiğinin bir ispatı daha. Yani tam bilmiyorum ama pudra kapatıcı falan sürerek görselliği çözebilirsiniz ama bu süreceğiniz kimyasallar cildinize zarar verebilir önemli işiniz yok ise iyileşmesini beklerken tıbbi bir ürün kullanarak tedavisini hızlandırabilirsiniz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • ya ürün mükemmelde yanlış şeye kullanırsan bilinçsizçe kullanırsan kötü:D

• Doğrudur ne diyeyim ben bildiğimi yazdım yanlızca. Bir çok eczacı ve doktor arkadaşım var onlarda bana söylediler yoksa bildiğim birşey yok. Geçmiş olsun.

• 0|0
    0|0
  • buz koy ve acıkta tut düzelir..

0|0
    0|0
  • nemlendirici krem sür yada bırak elleme zamanla geçer. bi kaç güne

0|0
    0|0
    • ya ama sevgililer günü gelio:D:D napcam bennn:D bir kaç gün değil 14 şubatta düzelmesi lazım:D

• o zaman nemlendirici krem sür az bişey yumuşatsın orayı sonra da bişeyle kapatma hava alsın ki çabucak iyilşesin.

• sendeki burun da nasılmış ya her yere çarpıyor.):) bir şey olmaz zamanla geçer dedim zamanla zamanlaa

0|0
    0|0
  • başın belada.geçmiş osun.KBB doktoruna gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yarabandını yenisiyle değiştir o iz iyileşene kadar da öyle gez

0|0
    0|0
  • Eczacı yardımcı olur belki.

0|0
    0|0
  • uf uf olmuş nazardan koruman gerek bunun içinde orası muck öpülmesi gerek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• estetik ameliyatı olacaksın, özel bir doktora görün.

0|0
    0|0
  • nasıl geçer bilmiyorum ama fondötenle kapatırsın geçene kadar. o halde gezmene gerek yok ki. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yanmamıştır tahriş olmuştur bepanthene krem sür.

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...