Cevap bulamadığın ya da bulduğun halde sorguladığın soru var mıdır?

Hayatta hep kendinize sorduğunuz ama cevap bulamadığınız yada cevabını bildiğiniz halde cevabı sorguladığınız bir soru varmı dır..?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• neden insanoglu sadece kendı sorunla ılgilenır?neden baskalarının acılarını görmezden gelir? maddı ımkansızlıklardan dolayı ameliyat olamadıgı için tedavı olamayan saglıgına kavusamayan o kadar insan varken hala nasıl bır gecede o kadar parayı yer? .. tv lerde dızılerde rol geregı ölen oyunculara aglayıp üzülen duyarlı halkım neden kan anonslarını duymazdan gelir? neden neden nedennn?

1|0
    0|0
    • gercekten bumu kendine sorduğun soru..

• SANIRIM DUYARLI BİRSİN HERKES KENDİNİ DÜŞÜNÜRKEN SEN BAŞKAALRINI DÜŞÜNÜYORSUN BU SENİ İYİ BİRİ YAPAR

• öyle birı yapar .. ama en çok üzülen taraf da yapar genellikle...allah hepimize tertemız bı kalp nasip etsın..

Kızlar Ne Diyor 5

• "Neden hep ben?"

0|1
    0|0
    • yahuu sormamı bekliyordun saniyede cevapladın.

daha 18 indesin kendine bunu neden soruyorsun ki sanki her şey kötüymüş gibi

• denk geldim diyelim:) soruyorum ne bileyim,elimde olmadan

• En sık sorduğum soru -ben sabah nasıl kalkıcam- Erken uyamıyıyorum erken kalkıyorum.Hergece bu soruyu bi kaçkez soruyumdur herhalde :)

0|1
    0|0
    • ne dertliymişsin be

• Bak arkadaşım bugün 1 saat uykuyla işe gittim.Uyku problemim var.Hergece ben nasıl kalkıcam derken uyanmaktan çok ayılmayı kastediyorum.Alaycı bir tavırla yazmadığımdan emin olabilirsin.

• ya inan benimde senin gibi problemım var 4 ten aşağı uyuyamıyorum ve her sabah saat 8 de kalkmak zorundayım zaten sen bunu yazdııgnda ilk yorumum işe gec kalma korkusumu dedim.

bende yasıyorum ve devlette çalışıyorum. dediğim gibi sabah tel kuruyorum bi şekilde kalkıyorum bende dertliyim bundan ama bi şeklide oluyorr

• Neden sevemiyorum sevgi zannettiğim şey vazgeçebilecek kadar kolay olmamalı. . .yani çölde kaybolmuş bi bedevinin durumundayım ve aşk deyipte bas bas bağrdıkları da neyin nesi?

0|0
    0|0
  • çok var ama bazen insan kaderine razı olmak zorunda kalıp isyan etmemeyi öğreniyor

0|0
    0|0
    • HİÇBİŞEYE RAZI OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİN. KADER SENİN DEĞİŞTİREMEYECEĞİN ŞEYLERDİR. ANANI-BABANI SECEMEMEK- DOĞMAK-BÜYÜMEK-ÖLMEK GİBİ. BUNUN DIŞINDA GELİŞEN NE VARSA EMİN OL DEĞİŞTİREBİLİRSİN.

• Neden aşk karşılıksız olur Hiç anlamıyorum

0|0
    0|0
    • BASİT KARŞINDAKİ DE SENİN GİBİ HİSSETMİYORSA KARŞILIKSIZDIR...

ZATEN AŞK KARŞILIKLI OLURSA GÜZEL VE AŞK OLUR...

• demek istediğim bu değildi Neyse

e

• NEYDİ AÇARSAN BİRAZ ANLAYABİLİRİM

Erkekler Ne Diyor 6

• ucak nasıl havada düşmeden durur bide gemi vapur falan nasıl suyun ustunde batmadan durur:D küçük bi taş atsam direk dibi boyluyor ama okadar ton agrlıgındaki gemi nasıl batmıyor anlamıyom:D

0|0
    0|0
  • guvenecek bır ınsan ne zaman cıkacak karsıma? dyorum kendıme cevabı bılıyorum bırgun elbet guven veren bır ınsan cıkacak dıyorum ama yınede her an soruyorum kendıme

0|0
    0|0
  • Ben kader ve irade konusunda şimdiye kadar hiçkimseden tatmin olacak cevabı alamadım.Sabaha kadar tartıştığımız da olmuştur ama,işin içinden bir türlü çıkamıyorsun.Mesela gerçekten tesadüf diye bir şey var mıdır,şans var mıdır?Gerçekten zor sorular.

0|0
    0|0
    • DEĞİLSİN. KADER SENİN DEĞİŞTİREMEYECEĞİN ŞEYLERDİR. ANANI-BABANI SEÇEMEMEK- DOĞMAK-BÜYÜMEK-ÖLMEK GİBİ. AMA BAK KADERİNİ DEĞİŞTREBİLECEĞİN ŞEYLER VARDIR TAM O ANDA İRADE DEVREYE GİRER MESELA( nasıl bir işe sahip olmak istediğine,nasıl bir okulda okumak istediğine,nerede yaşamak istediğine,nasıl bir kız istediğine, vb )BUNLARI SEN DEĞİŞTİREBİLİRSİN. tesadüf göreceli bişi insanlar tesadüfleri planlayabilir. şansa gelince onun bende çok sorguluyorum

• İyi de bunlar herkesin bildiği düz cevaplar,ben bunları istemiyorum...

• mutluluğun resmi çizilebilir mi benjamin ? hep sorarım

0|0
    0|0
  • bulduğum halde sorgulamam

0|0
    0|0
  • bulursam sorgulamam :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...