Cla tonalin kullananlar ve deneyimleri?

Merhaba arkadaslar kullanan arkadaslarim marka ve ne kadara sure lullandiklarini yazabilirmi ben cla tonalin 1300 sabah aksam almaya basladim yemekden 15 dakika once aliyorum cok sıko bir spor programim var aksatmadan yapiyorum kardio ile destekliyorum şu an yag oranim %18 kilom 55 boyum 167 kas oranim %47 cla ile hedefim yag %15 kas %50 benim suanda kaslarim vat ama belli olmuyor asiri duzeyde evet gorunurde belli ama hani tam keskin hatlarda degil bunun ivin cla etkili olurmu ne kadar sure almaliyim sizce bir kutu 60 kapsul bendeki solgarin

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Burada soru nerede? Gayet sorunsuz gidiyorsun sen

1|0
    0|0
  • Bizim cla dediğimiz şey yemeklerden önce alınır ve yemeklerden yağın depolanması dışarı atılmasını sağlar bunu karnitin ile desteklersen yağ yakimi artar

0|0
    0|0
    • L carnetine ile desteklemek vok istedim ama doktorum mudahele etmedi daha once norolojik bir rahatsizligim. oldugu icin cla kullandinizmi ne kadar surede etki ediyor ve vucuda girdiginde etkisini ne sure de gosteriyor mesela cla almaua basladikdan snra daha fazla terliyorum ve acikmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...