En Sevmediğiniz Spor Yorumcusu Kimdir.. ?

Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama merak ettim ...

En Sevmediğiniz Spor Yorumcusu Kim.. ?

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Ahmet çakar

Erman toroğlu

Rasim ozanı saymıyorum zaten o ayrı bir olay

2|1
    0|1
  • Ben en çok daha önceden Futbolla ilgili hiçbirşeyle uğraşmamış ancak çıkıp Tv´ye Futbol konuşan adamları sevmiyorum tabi bunların başındada Rasim Ozan ve Kaya Çilingiroğlu geliyor

1|1
    0|0
  • ömer üründül :)

1|3
    0|0
  • kaya çilingiroğlu sebebi bir dediği bi dediğini tutmuyor bi hafta başka bişi diyor Beşiktaşla ilgili ondan sonraki hafta başka bişi ayrıca orda Beşiktaşlı yorumcu olarak duruyor programda bir kelime Beşiktaş konuşulmuyor hoş onlar zaten futbol konuşmuyor sadece futbol siyaset konuşuyorlar.

1|1
    0|0
  • adini unuttum keltos biri var eskiden trtdeydi kovdular bi halt bildigi yok ustune yorumcu diye alinmis tam dayaklik tipi var

2|2
    0|1
  • Rıdvan Dilmen.

3|2
    0|0
  • Rıdvan Dilmen...hayır tamam futbol bilgisine diyeeim yok ama taraflı, yahu fb kazanıyor kelebekler uçuşuyor yenilsin ağlayacak, ha kaze GS maç kazanıyor adamın morali bozuluyor. Herşeyi fenere göre değerlendiriyor. YAnlı yorumlarına tüküreyim onun.

1|0
    0|0
  • mehmet demirkol

1|1
    0|0
  • hıncal, erman, birde şu abuk sabuk konuşan biri daha vardı ama unutdum hani yarışma programıda sunmuştu onlar olunca zapping yapıyorum zaten

1|1
    0|0
  • Gökmen Özdenak

link

1|0
    0|1
  • Ahmet çakar ve erman toroğlu

2|0
    0|1
  • Rıdvan dilmen,Güntekin Onay,Selçuk Yula.

1|2
    0|1
  • Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Gökmen Özdenak

1|0
    0|0
  • erman toroğlu

1|1
    0|0
  • Ahmet Çakar'a uyuz olurum.

1|1
    0|0
  • şergen yalcın..

1|0
    0|3
  • Uğur Meleke'yi hiç sevmiyorum.

2|0
    0|0
  • erman toroğlu kendimi bildim bileli nefret ederim o adamdan :D

1|1
    0|1
  • hiç birini sevmiyorm hepsi dangalak daha birbirlerini dinlemeyi bile bilmiyolar o onun lafına atlıyo öbürü onun lafını sözunu kesiyo hiç bi bok anlamıyorm konuşmalarından en iyisi izlememek

0|0
    0|0
  • ilker yasin

1|0
    0|0
  • mehmet demirkol

1|0
    0|0
  • rıdvan dilmen çünkü adam bariz fenerli yanlı yorum yapıyor bide ahmet çakar yorum yapmıyor resmen artislik yapıyor adam

0|1
    0|0
  • Ahmet Çakar'ı tek geçerim şerefsizlik ve dansöz gibi kıvırtma konusunda

0|0
    0|0
  • Uğur Meleke

Sergen Yalçın

Hakan Şükür

dışındakilerini sevmiyorum..

0|1
    0|0
  • önceden futbolcu olup kendine yapılan yorumlara kızan daha sonra futbolu bırakıp spor yorumcusu olup diğer futbolcuları eleştiren kişiler...

0|1
    0|0
  • Rıdvan Dilmen'in dediği gibi bu konuda objektif olamıyorum ve Rıdvan Dilmen diyorum.

1|1
    0|0
  • pardon ben soruyu yanlıs okumusum en sevmediğiniz denildiğinde tabıkı önce akla sporla geçmişi olmayıp da çıkıp sallayanlar geliyor akla

0|0
    0|0
  • verilen cevapların çoğu yanlış bence. onlar özel program yapıyor. istersen izlemeyebilirsin. Maçları yorumlayanlardan çok az bahsedilmiş. O yüzden ömer üründül diyorum. Lanet olsun insan hiç mi futboldan anlamaz..

0|0
    0|0
  • ahmet çakar...

0|0
    0|0
  • maşallah sen de tam sporcusun ha. en sevmediğim yorumcu yok ya herkesin fikirlerini dinliyom ben ama mehmet demirkolu severim en çok

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben direkt NTV spor'u sevmiyorum sonrasında iyice dinledikçe dinledikçe hiçbir Galatasaraylı yorumcuya yer verildiğine rastlamadım. Tamam tarafsız yorum yapanlara saygım var Fenerbahçeli olmasına rağmen güzel yorumlar yapan, taraflı yorumuna "benm rastlamadığım" Bağış Erten var.

Ama eğer kollektif futboldan söz edilecekse GALATASARAYLI yorumculara da yer verilmeli.

1|1
    0|0
  • türkiyedeki spor yorumcularının hiçbiri dinlemeye değer değil ne yazık ki.hatta spor yorumcumuz yok denecek kadar az,soru futbol yorumcusu olarak gelebilirdi.kazım kanat'ı severdim vefat etti.uğur meleke'nin yorumları bundan 3 sene kadar önce daha seviyeliydi.ama uzun zamandır izlemiyorum bu tip programları.

1|0
    0|0
    • Yani... Ama maçtan sonra illa ki yorumları merak ediyorum açıp izliyorum birilerini...

• ahmet cakar serhat ulueren erman toroglu osman tanburaci bide sergenle birlikte sunan keltos apaci :DDD

1|0
    0|0
  • Ahmet Çakar nefret ederim.

0|1
    0|1
  • hepsi hiçbişe anlamıorm ..

0|1
    0|0
  • erman toroğlunun ümüğünü sıkasım geliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...