Spor yapan kişinin fiziği hep güzek mi olur?

Yani fiziği çok düzgün olmayan birinin spor yapınca fiziği güzel olurmu benim mesela vücudum düzgün ama bacaklarim biraz kalın bileklerim falan bide yürüyüş yapılınca uzun vadede bacak boyu uzar mı 18 yaşındayım

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• zor bazıları genetık oluyor
    ayak bılek kalıngını gıdermen cok zor
    bacak boyunda cok zor uzar
    ama soyle dusun
    ayak bılegın 1-2 cm ıncelse bacakların (bılmedıgımden soyluyorum 3-5 cm ıncelse
    kalcan sekle gırse belın ıncelse ust kısım bıraz kalınllas omzun falan
    daha bı fit gorunursun o yusden bu sekılde bı dusunceye sahıp olmn lazım yanı bolgesel dusunme bolgsel olunca yanlısa kapılırsın guzelde olmaya bılır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmıyorum fiziğim güzel spor yaptiğimi saniyolar alakası yok

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• fizik anlayışına göre değişir. Bazısı kaslı sever bazısı o ne yaaa öyle der. Ama spor bence kilo vermek için yapılmamalı. Vücut geliştirmek içindir. Zaten günlük hayatta makineleşmeye bağımlı kalmasan (yürüyen merdiven gibi , bakkala arabayla gitmek gibi , asansör gibi) kilo almazsın. Birde genetikle alakalı senin troit bezin azçalışıyorsakilo alırsın

0|0
    0|0
  • çoğu zaman öyle

0|0
    0|0
  • Tabiki de. Düzenli ve kontrollü spor yaparsan, beslenmeni de düzene sokarsan. Fiziğin gittikçe güzelleşecektir. :)

0|0
    0|0
  • Yani olur..

0|0
    0|0
  • güzel olur tabi ama 18 den sonra boy daha uzamaz o işi unut sen

0|0
    0|0
    • Kaç yaşına kadar uzar mesela

• erkeklerde 18 nadiren 1-2 cm 19 . kızlarda 16 nadiren 1-2 17 yaşlarına kadar ondan sonra daha uzamaz kemik başlarında büyüme plakları bulunur onlar kapandıktan sonra daha boy uzamaz sadece ameliyatla uzatırsın 5-6 cm o da bacaklardan uzatırsın bacağı kırıyorlar arasına platin koyup kaynamasını bekliyorlar kaydanıktan sonra platini çıkıyorlar bacakdan 5-6 cm daha uzamış oluyorsun

• Fitnes en sağlıklı bir büyüdür

0|0
    0|0
  • olur kesınlıkle

0|0
    0|0
  • Bnece alakası yok ve şunuda söyleyim 35.40 yaş arası nice kadınlar var 18.20 yaşındakilere taş çıkartır

0|0
    0|0
  • genetiğini yenemzsin ama olabileceğnin en iyisi olur.

0|0
    0|0
  • spor olur ama yürüyüş spor değil hafiften hareketsiz yaşama karşı egzersizdir

0|0
    0|0
  • Duzgun yaparsan boyle olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben 12 yaşımdan beri spor yapıyorum fiziğe inanılmaz etkisi oluyo bence başla dene bir zararı olmaz nasıl olsa

0|0
    0|0
  • Evet yürüyüş duruş her şey degisiyor

0|0
    0|0
  • bence kalin bacaklar ve bilekler guzelligi etkilemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...