Kardiyo çalışması benim için gerekli mi?

50 kiloyum 6 aydır fitness yapıyorum karın kası hedefim var. Biraz çıktı ama gelişimi durdu. Sonra salonu değiştirdim şimdiki salon daha iyi daha etkili daha iyi spor yaptığımı hissediyorum ama hoca bana 30 dk kardiyo yaptırıp daha sonra ağırlık çalışmasına alıyor beni. Fazla kilom yok ama ona rağmen sıkı bir kardiyo yaptırıyor. karın kaslarının gelişimi karbonhidrat alımına dikkat etmiyorsan durmuştur vücudunu kurutman lazım dedi ama ediyordum, onu dediğinden beri daha çok dikkat etmeye başladım. sorum ben şimdi böyle kardiyo yaparken benim olan kaslarım da erimez mi? yoksa kardiyo sayesinde karın kaslarım daha iyi mi belli olur?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 50 kilo birisin günlük alman gereken protein miktarı yaklaşık olarak 100gram bunu tamamlaman için whey protein tozu ile destek yapabilirsin spordan sonra içip kaslarının protein ihtiyacını karşılarsın ve kaslarında büyüme daha hızlı olur. Düzenli spor, düzenli beslenme, düzenli uyku, birde supplement ile hedefine daha hızlı ilerlersin altı aydır spor yapıyorsun daha önünde uzun bir zaman var. Asla pes etme. Kardiyo haftada iki üç gün yapsan yeterli. Ağırlık çalışmanı bitirdikten sonra kardiyo yapman daha iyi olur çünkü gücünü %30 kaybedersin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardiyo yağ eritir. Ama kilo almalısın biraz hocanı dinle. 50 kiloyla bu işe bir anda aslırak başlaman bile bir yanlış.

0|0
    0|0
    • almam mı lazım? aksine vermem lazım değil mi

• 45 kilo olmak istiyorsun. 40 kilo mu olmak istiyorsun

• açıkçası kilo vermeden kaslarımı belirginleştirebilmek istiyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• yaptıgı yanlış şu bence kardıo gunun ayrı olsun hfta 2 gun mesela 45 dk kardıo yap arkasından karın kası çalış şımdı 30 dk kardıo yapıyosun ee kas çalışmana kuvvet kalmıyor kas çalışmanın mantııgı ne kas çalısma gununle kardıo gunun ayrı olsun ve kasların erımemesı ıcın yapman gerekn proteınsel beslenmen yeterı kadar proteın alman

0|0
    0|0
  • gerekli

0|0
    0|0
  • Ya bayan olduğun için kas kütlen düşüktür bu yüzden tüm gün kardiyo yapsan da kasların erimez hani erir ama o kadar azdır ki bunu göremezsin. Karın kası için yağ oranının 7-8 civarı olması lazım bol karın hareketleri güzel bir diyet ve iyi bir kardiyo antrenmanı ile güzel sonuçlar elde edebilirsiniz iyi şanslar ☺️

0|0
    0|0
  • koşmak yağları eritir kasları belirginleştirir. İşin sırrı yağ oranını düşürdükten sonra mekik çekip karın kaslarını yıpratmak ve protein alıp daha güçlü onarmak

0|0
    0|0
    • o zaman devam edeyim kardiyoya

• ben iki günde bir 10 dakika koşuyorum çok bir işe yaramıyor. ekmeği azaltmak lazım

• kardiyo kilo vermek için yapılır sen direk mekik çalış bırak kardiyoyu falan sonra bir deri bir kemik olursun kimse beğenmez seni.. şuanki kilon normal

0|0
    0|0
  • Kardiyo yu fazla yaptırmasının sebebi karaciğerin deki yağları boşaltmak. Zayıf ya da Şişman olman önemli değil. ama sen zayıfsın demek ki karaciğerinde ki yağları da eritmeni istiyor.

0|0
    0|0
  • kardiyo önemli yediklerin hemen gitmiyor + ısınmadan olmaz ben 1 saat kardiyo yapıyordum

0|0
    0|0
  • Karın kası en iyi darbeyle çalışılır

0|0
    0|0
  • Kanepelerin falan yerini degiştir al sana kardiyo annene söyle evi temizleyin al sana kardiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...