Neden bir erkek sevdiğini söylediği kıza hep bu soğuk sıcak oyunlarını oynar?

Merhaba arkadaşlar,

sorum özellikle erkeklere.

Neden bir erkek sevdigni söylediği kıza hep bu soğuk sıcak oyunlarını oynar?

Amaç nedir?

Ne sahip çıkıyor ne bırakıyor...ne seviyor ne sevmiyor...neden ben tamamen vazgeçtiğim zaman tekrar kontage girmeye çalışıyor?

Yani açık açık sevmek, oyunsuz maskesiz tüm duygularını ortaya koyarak, sevginin hakkını vererek...olmazmı?

Neden?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• vala soruyu erkeklere sordun ama her pantolon giyen erkek olmuyorkı sevgilin neyin kafasını yasadıgı belli ben o ruh halınde olmadıgımdan anlamam ben ya severim ya sevmem bi sevgilim vardı telefonla arardım sinirli kapatıp tekrar arardım güler yüzlü sonra bi arardım gülüyo ıkı saat sonra triplerde sutladım gitti manısada 15 gun yattı 3 senedır faceden takıp edıp farklı ınsan surıyetınde benımle konusmaya calısıyo sevgilinin ruh yalini cozebılseydım eskı sevgilim yanımda olurdu anlıycagın imalat hatası de gec ugrasma bos yere...

0|0
    0|0
    • Evet, sutlayinca anliyorlar anyayi konyayi galiba böyleleri, ve dogru söylüyorsun kizlardada bu tip imalat hatalari var:-)

• sen uzulecegıne okıymet bılsın bosver

Erkekler Ne Diyor 5

• ne yardan gecıyo ne de serden.. sen zaten onun ıcın bır garantı gıbı bısı oldugunu dusunuyordur bu kız nasılsa benı bırakmaz gıbısınden aynı zamanda baska kızlarla da muhatap olmaya calısıyordur .. ve tam senın gıdecegın sıra sensız yapayacagını , senı cok sevdıgını bırakmaman gerektıgını dıle getırıyordur.. bazı erkekler boyle ıste..

0|0
    0|0
  • Bunu ona sordun mu? Ya birileri onu deneme tahtası niyetine kullanıp akıl hocalığı yapıyor oda gel-gitler arasında böyle dolanıyor yada kendince seni çözümlemeye çalışıyor. Çoğul katma işin içine bu arada :)

0|0
    0|0
    • sordum, cok konustuk bu konulari. Ben böyleyim deyip cikiyor isin icinden.

Cogul katmak istemedim..pardon.

Ama inanki artik biktim usandim. ne bu ya? Kendi dengesiz benide dengesiz etti. Unutmak istiyorum ama birakmiyor...numarsini sildim, artik kendi hayatima bir yön vermek istiyorum. Seviyorum evet...ama böyle devam edemezki...:-(

• Anlattıklarına bakılırsa en iyisini yapmışsın... Geçmiş olsun, umarım düşlediklerine kavuşursun.

• Sen seviyormusun sevmiyormusun onu anlamak istiyordur.

0|0
    0|0
  • Çocukta araba iyi bir iş var mı ?

0|0
    0|0
  • Taktik yapıyor olabilir. Bir arkadasım cok yapardı bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...