Futboldan anlayan birileri bakabilir mi

Arkadaşlar 18 yaşına kadar hep antreman yaptım çeşitli kluplerde top yoynadım profesyonel yasantım oldu bir süre fakat 10 aydır ayagıma top degmedı cesıtlı sebeplerden dolayı sızce ınsan top oynamayı unuturmu ayagıma topu aldıgım zaman eskısı gıbı olamam dıye korkuyorum degemıyorum topa

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç ilgisi yok rahat ol. Tam tersine iştahın artacak, iyi şeyler yaptıkça özgüvenin yerine gelecek. 18 yaşında biri neden 10 ay topa dokunmaz (sakatlık dışında) bilemiyorum ama fiziğini eski haline getirene kadar zorlama kendini. Antrenmanlarda saha kenarında koşu ve koordinasyon çalışmalarını eksiksiz yerine getir ve ağrılık yaparak değil temponu bulmaya çalışarak çalış.

0|0
    0|0
    • 6 ay sakatlıdan kaynaklanıyor bileğimde ödem tespit edildi 4 ay isei keyfi heyecanımın kalmadıgını dusunmeye baslamıstım

• Ödem geçer sıkıntı etme, heyecanın da bitmesin sporun içinde var bu sakatlıklar. Kendine iyi baktığın sürece de kolay kolay sakatlanmazsın. Sabah koşularını ihmal etme antrenman olsa dahi ama çok yüklenmeden ter koşusu. Geceleri de yatmadan önce alışkanlık haline getir karın kası çalışmalarını.. başarılar.

Kızlar Ne Diyor 3

• o vücüt o idmanı birkere yemiş zaten zorluk elbette çekilir ama tamamen unutulmaz ;)

0|0
    0|0
  • tekniğin büyük ölçüde zayıfladı

0|0
    0|0
  • abim futbolcu .. iyi bi antrenmandan sonra topalarsın kendını ;) bende voleybolcuyum ara verdiğim zamanlar olmuştu tekrar döndüğümde hala çok iyi smaçlarım vardı :D sadece çok hamlamıştım elim falan davul olmuştu ;)

0|0
    0|0
    • ehe :) umarım dedıgınız gıbı olur halı saha macına gıtmeye korkuyorum mıllet cagırıyor gelmen lazım ıddıa buyuk falan herkese bahane uyduruyorum mahcup olmakdan korkuyorm

• teşekkur ederım voleybol hocam :)

• rica ederim sayın metin oktay :D

Erkekler Ne Diyor 3

• yanı dostum unutmazsın .. unutsaydım ben unuturdum ben bundan 4 yıl once prof voleybol oyuncusuydum en son sahaya cıktıgımda sadece sıcramamın azaldıgını ve top takıbımın zayıfladıgını gordum antremansız.. sen antremanlarına basla .. gerısı gelır ;)

0|0
    0|0
    • umarım oyle olur unv. atlattıkdan sonra bır kac klup ıle gorusmeye baslıcm profesyonel yasantım olacagına ınanmasamda belki bir umut

• ınsllah ınsallah sagolasın kardesm

• ne dmek dostum :)

• Eskisinden daha kötü olmazsın.Hız, teknik, güç olarak ilk başlarda geride kalabilirsin ama 3-4 haftalık antrenmandan sonra eskisinden hiçbir farkın kalmaz.Hatta, kilo fazlan yoksa 2 haftada bile dönebilirsin eski haline.

1|0
    0|0
    • Ben ekmek paramı bu işten kazanmak ıstıyordum ama olmadı yöneticiler a takım kampına almadılar bende bırktım herseyımı döndum memleketıme bırdahada ıcımden gelmedı futbol oynamak sımdı korkuyorum berbat halde olmakdan

• öyle yapıcaz artık tsk ederım :)

• Rica ederim kardeşim..

• biraz antrenman yap bende futbolcuyum koş kısa pas yap angellerin arasından topla hızlı geç bol bol antrenman yap kısa sürede eskisi gibi olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...