Erkekler neden kaşarlardan hoşlanır?

sorum gayet açık, erkekler böyle terbiyeli ahlaklı kızlara bakmaz da nerde eteği mini kaşar onu severler amaç nedir?

Güncellemeler:
of ne hastasınız hea nye herkes üstüne alınıyo kardeşim lafım uygun kişilere gitti zaten siz yorulmayın boşuna :D

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• sadece bir fıkara anlatayım sana cevap sayma lütfen..adam kız arkadaşının çalıştığı markete gidip hıyar almış bir kilo kasadan geçerken kasiyer olan kız arkadaşı içinden bir hıyar almış aa sana benziyo demiş ve gülmüş adam yapma be sevgilim diyince yanlarındaki bayan madem hıyar alıcan neden kız arkadaşının çalıştığı markete geliyorsun demiş.adam ne yapayım en güzel kaşarda bu markette demiş:)) hıyarlar kaşarları bulur kaşarlar hıyarları..herkes öyle diye düşünme ona göre yap ayarlamaları beyninde saygılar

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Senin mantığınla bakarsak ben de sana bi soru soruyorum. Bütün kızlar neden kaşardır? Efendim? Genelleme yapmamak lazımmış dimi? Ama şunu bil pahallı mağazalar hiçbir zaman kalabalık olmazlar;) Ve şu sorunun cevabını düşünmeni istiyorum. Ben sadece mini etek giydiği için kızın peşinden koştuğumda aslında neyin peşinden koşarım?

A)Seks

B)Seks

C)Seks

D)Seks

E)Hepsi

2|1
    0|0
    • abazastyla :D

• Çok güzel işte bak cevabı biliyomuşun zaten:) Hangi kız peşinde abaza bi erkek görmek ister? Doğru yoldasın sağa sola takılma hadi dooğru eve:p

• tamam şampiyon :D :D :D

• Bazı erkekler diye belirtseydin , genelleme yapılmaz böyle hususlarda .

Ben sevdiğime mini etek giydirmem , mini etek giyenin peşindende koşmam .

Ayrıca her mini etek giyen kaşar olmaz .

1|0
    0|0
    • mini eteği nerenden uydurdun?

• orda kadına birşey dememde kocasına...içimden geçer birşeyler deme.

• Bende kocasına diyorum zaten . :)

• Bence öncelikle insanlara bakış açını değiştirmelisin. Bu önyargıyla zaten sana kimse bakmaz.

2|1
    0|0
  • çünkü albenisi fazladır.. vitrindekiler arasında en göze görüneni odur.. mesela genelde, çıkmadan önce ki etek boyu, çıkmaya başladıktan sonra gittikçe uzar.. dekolte ölçüsü flört döneminde iyi iken ilişki ciddileştikçe erkek taraından tartışma ve hatta kavga konusu edilir.. falan felan..

0|0
    0|0
  • aslında arkadaşların çogu konuyu net bir şekilde açıkladılar ama kaşar olanların yaşamı okadar ucuz ki o kaşarlarda suc yok biz erkeklerde varki okadar ucuzlara yöneliyoruz ulan gül gibi hatunun olaçak bakışlarında bile tükenecek bırak onu kaşarlarla altatmayı ucan kaçan lardan bile çekineceksin ama nerde of of hımmm neyse az kaşardan tost çok kaşardanda dost olmaz

0|0
    0|0
  • genelleme yapmayalım ben beyaz dan hoşlanıyorum

0|1
    0|0
  • agzına göredir ondan hemen yataga atmanın peşinde olur görünce zaten fantezi kurmaya başlar film canlanır beyinde

0|0
    1|0
  • lafın gittiği adres neresi lan, biz de oraya gidelim

0|1
    0|0
  • Adı üzere Kaşar , Eskisi daha makuldür, şöyle etrafı küflenmiş olanları, genelde Kars Yada Bulgar planları tercihimdir..!

Neden olacak her şeyi daha kolay elde ediyorsun da ondan...!

0|0
    1|0
  • genelde ihtiyaç giderme, kolay lokma olduğu için falan direkt ona yönelme durumları.

0|0
    1|0
  • eteği mini kaşar... aferin...

2|0
    0|0
  • sevmezler sadece cinsel istek duyarlar. sevmek ayrıdır: hoşlanıyorlar da denilebilir.

0|0
    1|0
  • erkeğine bakar; tencerer kapak misali

1|0
    0|0
  • burada herhalde abazanın biri war ona laf sokuyo caktırmadan :D

0|1
    0|0
  • çünkü kaşarlar seyirlik adam gibi olan kızlar ömürlük.ne demişler SEYİRLİK DEĞİK ÖMÜRLÜK OLSUN

0|0
    0|0
  • Kaşar güzel bi peynirdir, sen hoşlanmaz mısın ?

0|0
    0|0
  • Her erkek için geçerli değil.

0|0
    0|0
  • Paşa gönlümüz öyle istiyor.

0|0
    1|0
  • seversen *ikilirsin *ikersen sevlirsin.bu yuzdn olabilir heralde.

0|0
    1|0
  • şu olaylarınıza genel katmasanız diyorm.afedersiniz nerde ...tipli erkek varsa da bayanlar genelde ona gidiyor.biz mi adam gibi sevmeedik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ahlak giyim tarzina göre olmaz.

mini giyip gayet akli basinda olan kizlar da vardir

türban takip kiyafetiyle ahlaki zit olan kizlar da.

eger üc bes kisinin yaptigi seyi genele yayarsan ozaman türbanlilarin hepsi ''böyle mi acaba'' diye de sor.

(örnk: fadime sahin)

3|0
    0|0
  • öncelikle mini giymekle kaşar olunmaz da,

Bizzat bir erkek arkadaşımın söyledği cümleyi aktarıyorum sana

ben güzel olan, güzel giyinen vs tüm kızlara yazılırım, ama sadece zeki kızlarla sevgili olurum.

1|1
    0|0
  • onların istediğini yaptığı için:)

0|1
    0|0
  • ne oldu sevgılın senı mını eteklıyemı tercıh ettı yada dur dur tahmın edeyım cevrendekı herkesın sevgılısı var hepsıde mını eteklı ama sen masum terbıyelı ahlaklı takılanlardansın ve yalnızsın.aslında terbıyelı ve ahlaklı degılsın masumda degılsın cunku hemcınslerının gıyımıyle kasar dıyebılen bırısın.

erkekler nıye onları seçıyorlar bılıyormusun?senın gıbı masum,terbıyelı,ahlaklı takılanlar!(bak takılanlar dıyorum olanlar degıl)yerıne dırekt dobra dobra ben etegımı gıyerım dıyıp ahlaksız olsalar dahı(ki etekle ahlaksız yada kasar olunmuyor)ahlaksızım dıyebılen durustlerı tercıh edıyorlar en azından onların ne oldugu bellı

anladınmı farkı?

0|0
    0|0
  • =) artık kovalamayı değil kolay lokmayı seviyorlar..

önceden aşk vardı artık zevk var...

peşinden koşup perişan olup kendisini strese sokmak yerine her zaman hazır ve nazır durumdaki daha cezbedici geliyor...eee ortalıkta istedikleri türden de çok olunca :D

0|0
    1|0
  • erkek kaşarı sevdiğinden değil yemek için seçer bilmem anlatabildim mi :)))

2|0
    1|0
  • O tür kızlarla gönül eğlendirip namuslu kızlarla evlenir o tipler meraklılardır ya herşeyin tadına bakmak isterler.

0|0
    1|0
  • giyim =ahlak terbiye namus benim için değil.uygun kişiler neye göre ahlak kişiden kişiye değişen bir kavramdır.sevgilini mini etekli biri elinden aldıysa kızgınlığına veriyorum

0|0
    0|0
  • hoşlanmazlar canım sadece ihtiyaçlarını giderirler onlardan, terbiyeli kızlarla da evlenirler

0|0
    2|0
  • bunu geneleikde abaza erkekler yaparlar ama tabnikde tum erkekler evet oyle gordukde kizlari gozlerini cekemez bakamadan durazlar amam ben giyime gore insanlari deyerlendrenleri cok yalnis buluyorum esas kalbinin guzelliyi ha acik giydin ha kapali

0|0
    0|0
  • senin böyle bir yorum yapman daha berbat

0|0
    0|0
  • hoşlanmaz tahrik olur. hanım hanımcık kızın neyinden tahrik olsun?

0|0
    1|0
  • aradaki fark şu tatlım..

kaşarlardan farklı yönden

hanımkızlardan farklı yönden

hoşlanırlar :)

0|0
    1|0
  • Sen sorasın diye.

1|0
    0|2
    • sordum işte yavrum :D :D

• Aferim iyi yaptın. Artık cevaplarla tatmin edersin egonu.

• aynen bebeğim :D

Yükleniyor...