3 aylık evliyim ve eşimin bir kız arkadaşı ile müstehcen içerikli bir konuşmasını yakaladım. Ne yapmalıyım?

Yalnızca 3 aylık evliyim.. Çok severek ve zorluklarla evliliğimizi gerçekleştirdik.. 10 gün önce eşimin "normal" bir kız arkadaşına müsteccen konuşmalarını yakaladım facebook üzerinden.. Buarada biz güzel sanatlar fak. okuduk ve genelde böyle şeyler çok rahatlıkla yaşanırdı orada.. ancak benim bu güne dek asla bir sadakatsizliğim olmadı ve eşiminden başkasını görmedi gözüm! neyse arkadaşlar, eşim kızın dövmesinin nereye daha yaptırabileceğinden çok sexy olduğundan falan bahsetmiş ve öperim görünmeyen yerlerinden dedmişti hatırladığım kadarıyla.. sonra ben çıldıırdım tabi.. izinsiz olarak adresini kurcaladım için özür diledim ancak içime doğdu ve bi anda baktım.. o da özür diledi sadece bunu kaldırabilecek biri olduğunu art niyetli olmadığını saçmalamamı söyledi...bende sordum etkilendin mi? sana bir yanlışım mı oldu? kadınlığımı mı yapamadım diye... ki o da o sırada boş konuştuğunu her hangi bir açıklamasının olamamayacağını ve ailesinin üzerine yemin etti bir daha böyle brşey yaşanmayacak diye.. ardından facebook hesabını kapattı.. 1 -2 gün sonra ben yumuşadım çünkü çok seviyorum! Ardından çok ayıp biliyorum ama kankasının hesabında sadece yemin ederimki eşimle o günkü konuşmasına baktım.. çünkü herşeyi paylaşırlar biliyorum.. bunları yazmaktan çok utanıyorum şuan.. :((( mesaj su: kanka m. y. acayip tahrik ediyo beni şu sıralar ya sen s...k yada ben yapıcam olum dayanamıyorum gibi şeyler şok olduk mahfoldumm :((( eve geldi, dedim gördüm tüm mesajları evet çok ayıp başkasının hesabına baktım ancak buna beni sen mecbur ettin hayatımda kimsenin birşeyini karıştırmadım çunku ya bu kadar sevmemişim yada bana bu güvensizliği vermemiş.. o da o gün face hesabını kapatmakla herşeyi kapattığını yeteri kdar bana acıklama yaptığını benim olayları deştiğimi ve anlamadığını söyledi.. istersen boşanalım demekki ben yapamamışım evliliği diye uste çıktı.. defalarca ozur dıledığını yınede ben ne ıstersem oyle olacağını soyledı koptum o anda... daha çok yeni evliyiz ve eşimi çok seviyorum.. evliliği kurmak zaten zordu şimdi ben ne yapayım, eskisi gibi olurmuyuz kimselere anlatamıyorum anlatamam... :(((kendimi çok yetersiz hissediyorum şuan özgüvenim zayıfladı, kadınlığımı sorgular oldum:((( lütfen bir akıl verin çünkü bende kalmadı :(((

0|1
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bu onun ahlaki degeridir cok uzgunum hayatini yeniden insa etmek mecburiyetindesin ,konu senin kadinliginla degil onun ahlaki degerleri ile ilgili bir konudur .Bak sen sorumlu bir kisi olarak hemen kendini sorguluyorsun ancak dikkat edersen onun oyle bir problemi yok buyuk bir ihtimallede hic olmadi olamaz ve seni ilgilendiren kismi BU OLMAYACAK BU NEDENLE BU EVLILIK bitti.Daha agir kabul edilemez seni yipratacak problemlerle bogusmak istemiyorsan bitirmelisin.

Herkes hata yapabilir veya hatali kisiyi secebilir ve bu hatayi mutlaka ama mutlaka bulmalisin...

saygilarimla

0|2
    0|0
    • Çok teşekkür ederim arkadaşım değerli yorumların için...

• Eğer ayrılık kararı verirsem ben zaten kimseyi hayatıma alamam bir daha ki... işime kariyerime odaklanırım.. zaten benim 2. ilişkimdi daha önce sadece flörtüm oldu ve eşimle başladı ve onunla evlendim her şeyi ilk yaşadığım adam o! ilk biramı içtiğim adam bile o!

• Su andaki duygu yukun formun sana oyle hissetiriyor olabilir bunu anlarim .Ancak bir daha hayatima bir erkek almayacagim demek

1.bir kendi kendini cezalandirmak olur dusunursen bu kendine karsi haksizlik etmis olursun

2.Butun erkekler zaten ayni dusunce yapisindadir hep aldatirlar ahlaksizlardir demek olur .

3.Hayatin sakinlestiginde bu duygu formunda kurtuldugunda secim hatani bulmalisin bu senin kendine karsi sorumlulugundur.

4.Senin es olarak secilme nedenin saf temiz kalbindir

Erkekler Ne Diyor 25

• Şüphelerin seni haklı çıkarmış. Burada seni üzmek istemem ama eşin son derece haksız. Ayrıca defalarca özür dileyerek bu durumun kendiliğinden kapanacağını düşünmüş. Sanki bi şey eksik gibi, yani seni kazanabilmek ve kendini affettirebilmek için bir takım özverilerde bulunması gerekirdi. Eşin bu davranışı göstermediği için, şu an kaygılar yaşıyorsun. Erkekleri maalesef bu konularda zaafları var, ve bi çok erkek; evli olduğu halde ,gözü dışarıda oluyor. Şu durumda yapman gereken, kendi tavrını koyman ve kendi hassasiyetini göstermen. Bunun dışında eşini kazanmaya çalış.Çok fazla olumsuz düşünerek kendini yıpratma, dediğim gibi doru değil ama bi çok erkek bunu yapıyor. Eşini kazanmaya çalış.

2|1
    0|0
  • Kadınlık vazifeni yapmasan bile onun seni aldatması mı lazım yani? bu haklı bi sebep değil ki... Hiç bişey aldatmak için haklı bir sebep değil. Aldatan her zaman haksızdır. Eğer adam hiç pişman değilse, bi de zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsa ben mutlu olabileceğinizi sanmıyorum. Pişman olmamışsa yine aynı şeyleri yapar.

1|0
    0|0
  • Sevgili arkadaşım; sen mantıklı, eğitimli hele güzel sanatlar okumuş, geniş vizyonlu bir kadınsın. Sen de bunu çok iyi biliyorsun ki eşin bu anlamda beş para etmezin teki. Evliliğiniz zor olmuş bilmem ne badireler atlatmışsınız falan, bunları geç bir kalemde. Doğru olan senin ondan ayrılman. Özgüven eksikliğini asla hissetme, sonuçta bu onun hatası, senin değil.

0|0
    0|0
  • öncelikli olarak bu kadar kolay nasıl giriyorsun hesaplara bir diğer mevzu da eşin ihanet edecektir sen ne yaparsan yap vazgeçeceğini sanmıyorum ama biraz eline yüzüne bulaştırıyor bunu yaparken

ya razı geleceksin bu şekil devam edecen evliğine yada boşanacan yada sende onun yolundan gideceksin arada bir bynuzu takacan alternatif seçenekler beli :)

0|0
    0|0
    • değerli arkadaşım bu face hesaplarına girmem çok zor olmadı.. Allah biliyor ya sanki göreyim diyemi bilmem üstelik benim bilgisayarımdan ve ı podumdan girilmişti ve ben şans eseri içgüdüsel olarak baktım ve gördüm :(((

• anladım seninki niyeti bozmuş kendinde kusur arama bu tipler evdekini memnun edemezler 3 ayda dışarı gözleri kaçar hadi eski evli olsa anları mbir nevi sıkılmıştır 3 ay ne olmuş anlamaıdm maymun iştahı

• "istersen boşanalım " bu cümlesi bana göre 2 anlama geliyor 1 si cidden ayrılmak istiyor ve bahane uyduruyor 2 si ise senin ayrılamayacagını biliyor blöf yapıyor..

artı yaptıklar konuştukları tamamen şerefsizlik başka şey degil eger senin kadınlık rolünde eksiklik varsa bunu başkalarına degil sana söylemeli ve gerekeni yapmalısınız..

birde sen bu yazdıklarını savcıya ispat olarak sunarsan benim görüşüm ondan nafakanıda alırsın ayrılırsında süründürürsünde...

dedigin dogru evlilik kolay kurulmuyor heleki kolay kolay sürdürülmüyor ama bu yazdıklarından anladıgım kadarıyla eşin seni baya baya aldatıyor

2 secenegin var bence ya ayrılacaksın yada katlanacaksın

tehdit etmiş olsan sana yalvar yakar olacak sözler yeminler verecek yapmayacagına dair sonra seni ikna ettikten sonra devam..

bir atasözünü hatırlatmak isterim. Alışmış kudurmuştan beterdir...

ALLAH kolaylık versin...

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun kardeşim..

• çok karamsar geldi, elemanı daha tanımadan :S

• dogru elemanı tanımıyoruz ama sonucta yazılan yazıya göre yorum yapıyoruz ve bence bu yazıya en mantıklı cevap bu olur.

• kendinde suç arama, sadece eşinin karakterini sorgula ki, bunu zaten bunca zaman anlamışsındır. Ona neden boyle davrandığını sor ama sinirli bir oratm olmasın, ne senin nede onun sinirlerini gersin. Evlilik bu cocuk oyunu değil. Ama eşinin yaptığı hoş değil tabi ama ortam meselesi demişsin yani bu tip soylem yada konusmaların hep dondugu bir yerdi diorsuun g sfakultesisnin. Bu arad arkadasının kankasına dediği sen yapa yoksa ben yaparım muhabbetinede takılma.Onu maalesef ben dahil her erkek derdi( doğamızın bokluğundan birazda) yani fiili birsey yapmak değilde boş konusmak babında. dahası kankasına şiddetle tavsiye gibi al. Onlar erkek aralarında konustuklarını bu konuda cok kaale alma.Kendini hemen yersiz yere çok hırpalama, az sabır et. eşinle güzelce konus ve bu konuların seni gercekten çok kırdığını dile getir.

0|0
    0|0
  • valla bu şimdiden böyle yapıyorsa ilerden neler yapar. sölemek istemesemde bence durum böyle.boşanmayı gözel alabiliorsan boşan gitsin.

1|0
    0|0
  • Boşanmak Zor ama boşanmazsan gıt gıde zorlasacak ıcınden cıkılmaz bır hal alacak 3 aylıkken bebegın yoktur bebek yokken ayrılman gerekır bebek olursa hersey degısır. Kocandan ayrılmanda zorlasır. Hayatını yenıden ınsa et hakım soracak neden ayrılıyorsun dıye anlat korkma hata sende degıl senın sevdıgın kısıde

0|0
    0|0
  • kısacası allah sütü bozuk insanlarla karşılaştırmasın bizi

3|1
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun.. benzer bi olay benim başımdan geçti bende bi bayana ilgi duydum partnerim yakaladı v.s Biz erkekler bazen değişiklik istiyoruz şimdi siz diyorsunuz kı benı aldatıyo, hayır aldatamıyo o sadece kendı güdülerini tatmin ediyo o gene senın ve senden gitmeyecek bu konuda rahat ol sadece farklılık ıstedı o kadar için rahat olsun ,sende zorlamadıgın surece eskısınden de iyi olursunuz merak etmeyin :)

0|0
    0|0
  • kisacasi kocan ahlaksiz bi herifmis yukari tukirsen biyik asagisi sakal ne desek bos Allah akil fikir versin

2|0
    0|0
  • ooofff çok uzun özet geçseneydin ama başlığa göre cevap yazıcam... uzun evliliğiniz olsaydı hatayı kendinde ara dicektim ama 3 aylıkdada eğer kocan böyle yapıyorsa ahlak çöküntüsü olan biriymiş genelde yapısında olan bir kocaya yapıcan pek birşey yok ama sen cinsellik yönünde elinden gelenin fazlasını yapman gerekki yangına körükle gitme

0|0
    0|0
  • rahat ol biraz, sakinleş. eşini de rahat birak biraz. olur bu tür şeyler. evlilik kolay bir şey değil. ikinizde alışma sürecindesiniz. sonra kafa kafaya verip birbirinizi suçlamadan, sorgulamadan sakince konuşun bu konuyu. en önemli şey birbirinize olan saygınızı yitirmemeniz.

0|0
    1|1
    • Allah razzı olsun arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için...

• ARKADAŞLAR FARKINDA MISINIZ YANGINA KÖRÜKLE GİDİYOSUNUZ YARDIMCI OLMAK YERİNE FİTİLLİYOSUNUZ YARDIMCI OLACAK SEYLER YAZINDA KIZ ICINDEN BISEYYLER ALSIN KAFASINDA TOPARLASIN VE UYGULASIN YAA ,MAKARA OLSUN DA NASIL OLURSA OLSUN HELAL VALLA

0|1
    1|0
  • kadınlığını sorgulama seninki yapmış bir eşşeklik...

bir daha yapmayacağım diyor yemin ediyor...

zart diye ayrılma ama bir süre de beraber olma..biraz surat yap..

ona kırgınlığını ve kızgınlığını hissettir..

farkına varacaktır.

1|0
    0|0
  • çok kötü bi durum mantıklı biri olduğum için burda mesaj yazıp moralini bozmak istemiyorum geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • evliliğin ilk yılları bu tğr olaylar normaldir eğer eşinde sni çok seviyorsa idare edeceksin sinene atacaksın ilerisi için 30 undan sonra o uslanır sana kıymet vermeye başlar bu yaşlarda çok normal dir sonuçda erkek sen onu anlayamazsın bu yüzden evlenmek zor boşanmak çok kolay sen zor u başar bence

1|0
    4|2
    • Saçmalık

• ziyacım o zaman kadına diyelim mi git boşan yık yuvanı falan bumu doğrusu: yıkıcı olmayalım yapıcı olalım kardeş hayat bu herşey insanlar için kadın daha 3 aylık evli yazıktır günahtır ...

• çok derinlere inme..kendini ve eşini fazla yıpratma.. eğer reel olarak başka bir kadınla münasebeti olursa o zaman hesap sor..

0|0
    0|0
  • hep yanlış tercıh ıste sen bu adamın fızıgıne sana soyledıgı yalanlara aldandın hep dıyorum once edep ahlak ve samımıyet ve gerçekden dınıne baglılık bunlar varsa kız olsun erkek olsun asla aldatmaz

0|0
    0|0
  • İki koyun gudemeyecek adam musvettesinin evlendikten sonraki halı böyle oluyor iste yazık gercekten yazık

0|0
    0|0
  • arkadaşım öncelikle eşinin yaptıgı hata bunuda kabul etmiş ama bence daha çok yenisiniz ve bana kalırsa eşin daha evlilik olayını kavrayamamış daha kendini bekar görüyo sanki bence bi şans daha ver derim

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama eşin maymun iştahlının biriymiş. yazık gerçekten...

1|0
    0|1
  • kolay değil ama affet gitsin

0|0
    0|0
  • bunlar sizde müstehcen olaylar , takılmamak lazım

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla eşinin libidosu yüksek:) ve bu korkarım tüm evliliğin boyunca devam edecek. ya bunu eşinin kaçamakları olarak kabulleneceksin (çok zor bir durum) ya da kendini sorgulayacaksın, kişiliğinden tut ta cinsel hayatına kadar..Kimse yoğurdum kara demez mutlaka ama kendini bir sorgula lutfen. 3 aylık evliyim diyorsun eğer sende bir sıkıntı yok ise hiç bir aklı başında adam 3 aylık evli eşini aldatmaz.Daha çok yeni, aldatan ise kesinlikle bir takım sorunları vardır..Hiç düşünme boşan derim...

1|0
    0|1
    • kardeşim inan sorguladım ve o'na da sordum eksiklikler insanlara mahsus söyle de düzelteyim diye sende eksiklik yok sorun bende dedi.. ve dediğin doğru libodosu yüksek baya.. daha önce dediğim gibi ne yazık ki iş ortamlarımızda böyle durumlar çok normal :(( burada medya sektöründe eşim bense heykeltraşım..

• arkadaşım öncelikle çok teşekkür ederim yorumların için.. ancak ben kim mimli kim değil ne bileyim ki? ki hemen siliyorum! başta da dediğim gibi anlatacak kimsem yok.. bu olay kime anlatılır ki? bu yüzden burada paylaşmakistediğim çünkü 2 gündür uyuyamıyorum.. içim dolup taşıyo artık çok zor bi durum bu Allah kimseye yaşatmasın :((( ben öyle birşey yapsam Allah korusun ki asla! sanırım azımı burmunu kırar ya da direk boşardı zannetmem ki aksi olsun:(kabullenemiyorum ancak çok seviyorum napim:.(

• Bu dediğin olay benimde başıma geldi ve etkilerini bile azaltabilmem 4 yılımı aldı,unutma şansın zaten yok,ben boşanmadım çünkü çocuğum var,eşimi affettim.Aldatma fiziki olmadı aynen sendeki gibi yazışmayla sınırlı kaldı, evet haklısın insan en yakınına bile anlatamıyor. Bu yüzden diyorum sana hiç düşünme boşan, çocuk yokken,

Kızlar Ne Diyor 10

• öncelikle merhaba

çok yeni evlisiniz ve evliliğe alışmak kolay değil.eşinin yaptığı bu yazışmaları bekarlıktan kalma serbestlik diyelim.eşinin yaptığını tasdik etmiyorum tabiki ama senden defalarca özür dilemiş ve yaptığından pişman olmuştur..zor kurduğunuz bir yuvayı bir anda dağıtma derim.ona bir şans ver zamanla aranızdaki bu gerginlikte düzelecektir.

evliliği yürütmek her insanın yapabileceği bişey değil.ufacık şeyleri sorun yapıp boşanma devresine getirmemek gerek.bu defalık eşini uyar görmezden gel tekrardan olucağı takdirde sonuçlarına katlanırsın de.bu onun gözünü korkutmaya yetecektir.ve kendine daha çok bağlamak içinde farklı şeyler yap yaniii kadınlığını kullan...bol şans

0|2
    1|0
    • nisam bravo bu kadar güzel anlatım..katılıyorum sana arkadaşada aynısını tavsiye edıyom

• sende aldatılınca sanada sorarız bakalım sende mi suç diye .. erkeksin sanırım yazdıklarından belli . sinir olmana gerek yok kendine güvensiz birisin erkekleri haklı çıkarıyorsun sürekli

• erkek değilim.beni tanıyan tanır.sende yazmayı bırak artık

• ya inanki durummuna o kadar üzüldümki..ama ne yazikkki cididi anlamda seni aldatmış kadarr oldu. bunu bi kere yaptıysa bin kere gene yapar canını sıkmak değil amacım ama lütfen üzülmeki bu adamdan sana hayır gelmeyecek. sen ona yetmesen bile o sevdiği için seninle her an yanında olmalıydı..cok uzuldum cidden..bosver kocanı artık ellerii cek üzerinden bi süre serbest kalsan sana nie böylesin diye sorarsa bilki belki biraz dğişcektir ama bunu bile farketmiyorsa malesefki bitmiş bir oyunu devam ettiriyorsun.

0|0
    0|0
    • bir şey bir defa olmussa ikinci sefer olmaz ... eğer ikinci sefer olursa mutlaka üçüncü seferde olabilir .. unutma bunu sadece bir kere yakalanmıs bişey

• çok zor bır durum canım allah yardımcın olsun ama ınan ne dıyecegımı bılemedım.. bosan demek kolay ama yuva yıkmak o kadar kolay degıl kı... esıne senı kaybetme korkusu ver bır sekılde ..esının senı sevdıgıne ınanıyorum kaybetmeyı göze alamaz o salak kızdan da ıllakı sıkılıp senın degerını yuvasının degerını anlayacak

0|0
    0|0
    • aynı şeyi kadın yapsa ama adam 5 dakika tutmazdı ... neden sürekli erkekler kazanıyor anlamıyorum işte bizim bu zihniyetimiz yüzünden

• senlik bır durum yok canım .. bıraz bekle belkı anlar hatasını ..ha olmadı mı o zaman yapacak tek seyın bosanmak bana gore oyle bır evlılıkten hayır gelmez sonucta senınde karakterın degerlerın gururun var onlardan ödün verme.. ama ben düzelecegıne inanıyorum bılmem oyle bır hıs var içimde hislerım cıkar genelde :)))

• sen böle konuştukça hep aldatılcaksın canım ... çünkü hayatı hep kendinde arıyorsun .. 3 aylık bir evlilikte erkeğin gözü dışardaysa seni sevmiyor çok açık .. seni seviyor aklı bulanmıştır demek çok iyi niyetlidir ..bence yol yakınken ayrıl bak çocuğunda yok kariyerinde varmış ... çocuğun olursa bu sefer başka birinle evlenmende zorlaşır .. bu adamndan hayır gelmez .. bir kaç sene sonra boşanalım demeye başlar ..şimdiden gözü dışarda başka kadınları arzuluyor

• üff canım yaaa ... bu koca adam olmaz kardeşim ... daha 3 aylık bir evlilikte bu ne demek .. sen kendini sorgulama .. sen mükemmelde olsan eşin kıymetini bilmeyecek ... böle evli adamlarada iş atan kadınlarada ne demeli bilemedim şimdi .. yazık ...

2|0
    0|0
    • bayan oldugunuz ıcın boyle konusuyosunuz bende aldattım ama esımı sevıyorum sadece degısıklık ıstıyoruz bazen o kadar bız gene sevıyoruz onları ama sız ıdrak edemıyor veya sureklı genellme yapıyosunuz...

• zzzeus o zaman biz kadınlar gidelim erkeklerle yatalım snra biz kocamızı seviyoruz mal mısın oğlum lan böyle saçmalıkmı olur mk !

• aynen yaa .. bende seviyordum ama işte canım sıkıldı değişiklik olsun diyelim .. var mı böle dünyaa ..insanlar ne güzel kendini kandırıyor ... allah bu durumlara düşürmesin

• yorumsuz

0|0
    0|0
  • üzülme ..özgüvenini kaybetme..keske sana istersne bosanalım dedgnde olur deseydin resmen senin sevgini kullanmış.. sen yetesizdiilsin o heyecn arams.. ama buadam yarın baska kadınla aynı evdede yasar.. ii düşün

0|0
    0|0
  • Onunla bir ömür zor geçer..her defasında aldatıcak.Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
  • Ona seni kaybetme korkusu yaşatmalısın bir müddet annenlere git evi terket kıymet bilsin

0|0
    0|0
    • çok yeni evli ailesi şüphe duyar ve istenmeyen sorunlara neden olur...

• boşan ya böyle adamla hayat geçmez daha fazla b*ka batmadan ayrıl gitsin. daha 3 aylık diyorsun ileride bu adamdan çocuk yapsan gene aldatır seni ve o zaman ayrılamazsın da yol yakınken vazgeç

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm ... okurken ne diyeceğimi düşünerek geçtim her cümlenın sonunu... bır tek şey soleyebılırım arkadasım ... eğer bır ilişkide guven yıkılmıssa gerı kolay gelmıyor... eşinin yaptıgını anlamak iin uğraşma ... emın ol kendıde bılmıyor ...

heyecan arıyor olabılır , bırşeyler kendınce yolunda gıtmıyor olabılr , yada aksıne herşey yolunda gıttıgı için de yapıyor olabılır... senın sevgınden sadakatınden emın olmasın dan da kaynaklanıyor olabılır... herşeyı kabul edebılecegını dusunuyordur belkıde ...

yanı herşey olabılır şuana kadar soledıklerım kafanı daha cok karıstırmaktan baska işe yaramadı bılıyorum... sadece guven kazanmak zordur ... belkıde bunları daha oncede yaptı bunu bıleezsın ... ıyıce düşün taşın aılene anlat ... yol yakınken çaresine bak derım

0|0
    0|0
Yükleniyor...