Kaç km durmadan orta tempo koştunuz ? Rocky'leri görelim!

Evet orta hızda kaç km durmadan koştunuz.Benim rekorum 16,5 km ya sizin rockyler.Saygılar.

0|0
612

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• İddaya girmiştim 4 km koştum ama sonunda bacaklarım çok yoruldu dayanamadım düştüm. Çok kötüydü bayılacak gibi hissetmiştim.

0|0
    0|0
    • helal olsun kardeşim yine bırakmamışsın metanetliymişsin.Ben bazı yaptığım idmanları düşünmekten bile uzak duruyorum.Olimpiyat sporcularının yapamayacağı antremanları hayatımda 1 kaç kez yaptım,ama nasıl yaptım heralde büyük bir yüreğimi var bundan değişik.

• Teşekkür ederimm :)

• 2km kostum bidahada denemedim.. koşmak bana göre diilmiş ..yasasın selülitler

0|0
    0|0
    • doğaldır,ilk başta zor gelir.Çabuk pes etmişsin.

• ben boksörken bile sevmedim insan çabuk sıkılıyor,ama yapmak zorundasın larke,koşma yerine mp3'ü takıp yürü rahatça 5 km koşmuş kaloriyi öyle verirsin hem yorulmazsın

• tskkrler olblr bu

• 10 metre koştum tıkandım :)

0|0
    0|0
  • 10 km falan

0|0
    0|0
  • 1km enfazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Koşmak ve ben... hayatta yan yana gelemeyen ikili. Tabi bu durum peşime düşen köpeğin bana yetişemediği gerçeğiyle örtüşmez sanırım :)

0|0
    0|0
  • koşmadımda düzenli olarak 3 sene işe yürüyerek gittim ölüsü 3 km etse

2790 km eder :D

0|0
    0|0
  • en son taksi çağrı ziline basıp kaçtığımda taksici beni koavalarken 3-4 km koştum galiba sonra yakaladı beni.bir de gece tarifesi açmış herif parasını benden aldı

0|0
    0|0
  • askerde izinleri iptal ederiz dediler koşmazsanız. biz arkada yaşı geçkin 3-4 kişilik tayfa ederseniz edin lem, bizden bu kadar diyip yürümüştük. bir daha da 3000 metre koşusuna çıkmamıştım zaten ahaha

bisiklete binerim ama

0|0
    0|0
  • En son sokak köpekleri kovalarken koşmuştum.

Önemli olan kaç km koştuğum değil saniyede kaç km hız ile koştuğumdur :)

0|0
    0|0
  • Km. olarak bilmiyorum da futbol oynarken sezon başında yüksek tempoda 20 dakika koşuyorduk..

1|0
    0|0
  • Haftada 3 gün yaklaşık 7 km koşuyorum.

0|0
    0|0
  • bende bi başlarım kosmaya karaköyden girer eminönünden cıkarım

0|0
    0|0
  • Pek koşmam ama

Yürüyüş rekorum hiç durmadan hızlı tempoda 26 km :)

0|0
    0|1
  • bende kilo var koşamıyorumm kardeş:) hem maratoncu da değilim ama sen iyi koşmuşsun afferin

0|0
    0|0
  • 10 km yaparım

0|0
    0|0
  • 7 km kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...