Hapşırmak isteyip hapşıramadığınızda ne hissediyorsunuz?

insanı çok sinir eden bir durumdur. ağzınız açık , aval aval bakarsınız. gözlerinizi hafif kısıp o hapşırığın gelmesini beklersiniz. lakin tam sınırda kalır ve hapşırık gelmez. işte o zaman hayattan soğumuş gibi bir izlenime kapılırsınız.

deli eder adamı. bu durumu benden başka yaşayan var mı ?

Güncellemeler:
bu durumdan kurtulmak isteyene kendi kendime bulduğum bir iki çözüm yolunu aktarayım:

birincisi

güneşe ışığa bakmalısınız

ikincisi de

burnunuzun kıkırdak(yani ön kısmı) kısmına sineğe vurar gibi işaret parmaığınızla tık diye dokundurmalısınız.

gene işe yaramıyorsa yapacak bir şey yok

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• hani tam gol aacakke son anda çizgiden çıkarırlar ya topu,aynı öyle kalıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ahaha öyle güzel anlatmışsın ki :) çok kötü birşey ya umutlandırıp yarı yolda bırakılmış,kullanıp atılmış gibi hissediyorum :)

0|1
    0|0
  • Sinir oluyorum.Özellikle de etrafta bir parfüm kokusu varsa ağzım açık,aval aval bakmak çok sinir bozucu...

Ne hapşırabiliyorum ne nefes alabiliyorum o birkaç saniye cehennemden bir parça sanki.

0|0
    0|0
  • İtiraf edeyim gören herkes bana gülüyor , uzun bir ha haa haaa dedikten sonra hapşırma olasılığım % 40 , kendi kendine geçtiği de oluyor ...

0|0
    0|0
  • Hayallerim yarım kalmış gibi hissediyorum. :)

1|0
    0|0
  • Gösterip de elletmiyor kalleş hapşuruk.

0|0
    0|0
  • üzülüyormm :/

0|0
    0|0
  • çok pis gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Agzim gozum egiliyo :/

O degil de direksiyon basinda iken cok gicik bi durum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İşte tam o anda kafanı yukarı kaldırıp, ışığa daha iyisi güneşe bakmayı dene ;)

0|0
    0|0
    • onu deniyorum. bazen ışık olmuyor. mesela 5 dk önce hava hapşırık geldi ve hava kapalıydı :(

• gitti 500 lira diyorum ben

0|0
    0|0
  • Ya oluyor öyle

Saçma sapanbir duyguya kapılıp hapşırmadan edemiyorum -_-

0|0
    0|0
  • Evlat acısı gibi bir duygu.

0|0
    0|0
  • dötüm ağzımdan çıkacakmış gibi oluyor

0|0
    0|0
  • insan acizliğini gösterir. tuvalet ihtiyacı da öyle.

0|0
    0|0
  • HAPŞURMAK istediğimde genelde hapşururum

0|0
    0|0
  • ben hapşuramadığımda burnumun içine kürdan sokup yukarı tarafları gıdıklandırıorum ozaman hapşuruorum :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...