Değerli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorummmm

Sevgililer günü geliyor eski sevgilim evli şuan. onu hala unutamadım ayrılırken bana çok haksızlık yaptı ona hem kızgınım hemde hala seviyorum :( ona sevgililer gününde anlamlı bir mesaj atmak istiyorum sizce nasıl bir mesaj olabilir.?

biliyorum mesaj atmak saçma olacak ama içimden bir his atmamı istiyor...

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• durrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...napion kiz ...mesaji atarken ...bize de burdan haber ver arkandan elva pisiricem ...gazetelerde de soyle bisey cikar SOK SOK SOK ...kizin biri eski sevgilisinin karisi tarafindan olduruldu...nasill ? bu isin dalgasi tabi ama bence ona mesaj atman cok buyuk salaklik..atsan sanki geri kazandiricaksin onu ..

0|0
    0|0
    • uzaktalr şimdi bişey yapamaz hele o karı şişko hiçbişi yapamaz :))

kazanmak gibi bi beklentim yok be canımm.

• sendeee şişkosun sanırımmm..:))))

yıkılır yıkırrr yuva değil onlarınkiii...

• ha ha ha guldurme kiz benii :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hislerin seni yanıltıyor. Adam evlenip barklanmış, yuva mı yıkmak istiyorsun ? Unut onu artık elinden birşey gelmez. Kendine yeni bir rota çiz, hayatını modifiye et. Geçmişe takılı kalıp hayatı kendine zehredeceğine, önüne bak zevk almanın yollarını keşfet...

2|0
    0|0
  • Ona mesaj atmak yerine, sessizliğini koruman en güzel anlamlı mesaj olacak, şayet kendini tutamayıp mesaj atarsan, unutmadı damgası yersin, hele bide eşinin eline geçerse telefon o zaman düşünmek bile istemiyorum.

1|0
    0|0
  • kafan mı güzel senin ya. adam seni terketmiş üstüne birde evlilik yapmış sen hala mesaj atmalıyım diyorsun. haftasonu buluşalım seninle sevişmek istiyorum yaz.

1|0
    0|0
  • Evlîyae uzak dur derim. Çünki seni ynutamamış olsaydı büyük ihtimale bekar olurdAyrıca sana cevap versebile en fazla senle kaçamak yapar :(

0|0
    0|0
  • gereksizlik abidesi

1|0
    0|0
  • Bencede atma giden gitmis sen gelecegine bak derim

1|0
    0|0
  • bence hiç atma son derece gereksiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evli bi erkekten ne istiyosun ya,o seni sevmiyor ki baska biriyle evlenmis neden hala pesinden kosuyorsun? yuvasini neden yikmak istiyorsun?senin anlamli mesajinla onda yeniden eski hissleri uyandiracagini snaiyorsan yaniliyorsun

2|0
    0|0
    • bişey istediğim falan yok..

sağlam kurmadı o yuvayı çürükk zaten canımmm.

severek evlenmedi evlenmek zorunda kaldı sadece...

• adam evlenmiş gitmiş arızamısın sen mesaj atıcaksın

4|0
    0|0
  • Canım sen iyisin? hangi aşk bi evliliği mutsuz etmeye değer veya o kız o mesajı gördüğündeki mutsuzluğu senn aşkına değermi. vicdanınızı nereye bırakıyorsunuzda bunları söylüyorsunz anlamıyorum

0|0
    0|0
  • içindeki his saçmalıyor hem evli hemde seni bırakmış birine atma derim

1|0
    0|0
  • Neden evli erkekleri rahat bırakmıyorsunuz , adam mı kalmadı yahu ..yapmayın Allah aşkına..

0|0
    0|0
    • gayet rahattt kimsenin bişey yaptığı yokk.

merak etme sende evlisin anlaşılan...

• o kız bilerek evlendi herşeyi..

• hak ediyo diyosun.peki.

• umarım o mesajı eşi görürde sana gösterir mesaj atmayı ! ayıp ayıp...

0|0
    0|0
    • eşi herşeyi bilerek evlendi zaten...

• sen mi yatıyon aralarında sanki biliyosun eşini sevmediğini falan. yuva yıkan nolcak altın madalya mı takcaklar ?!

• biliyorummm gecen gün ev arkadaşına söylemiş mutsuzum sevmiyorum pişman oldum evlendiğime diye...bn yuva yıkmam aslaaa..

Yükleniyor...