1 ayda ki gelişim sizce nasıl?

Vücut geliştirmeye başlayalı 1 ay oldu beslenme düzeni ve uyku düzenim suanda gayet iyi suanda 4 kilo aldım 1 ayda ve gögüslerde nasıl bir gelişim var pek birşey beklemiyorum ilk ay oldugu için ama yinede biraz motivasyona ihtiyacım var
1 ayda ki gelişim sizce nasıl?

• Gelişim güzel
    35% (6)22% (2)31% (8)Oy Ver
  • Gelişim kötü
    65% (11)78% (7)69% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Eğri duruyorsun.

0|0
    0|0
    • O biraz zayıflıktan kaynaklanıyor kilo aldıkça oturmaya başladı

En İyi Erkek Görüşü

• Vitanim tüket vücut toparlamamis kendini.

0|0
    0|0
    • Günlük protein ihtiyacım 140 gr vitanim derken neyi kastettiniz?

• 75 en az o zaman süper olursun dostum benim boy kısa 1.68 baklavalari zor yapmıştım ben

• Ectomorfh oldugum için karın kasları konusunda sıkıntım yok 2 aya çıkmaya başlarlar

Kızlar Ne Diyor 4

• ya sen oylamaya bakma devam et. azmini yitirme hedefine doğru ilerle kimsenin ne dediği umrunda olmasın. en azından başlamışsın bir işe bence güzel gidiyorsun devam et!

0|0
    0|0
  • çok kötü... sanırım yanlışlık yapıyorsun...

0|0
    0|0
    • Daha 1 ay oldu başlayalı çok birşey beklemiyorum bir yerde yalnışlık yaptıgımıda düşünmüyorum uyku düzenim ve beslenme düzenim suanda gayet iyi

• gelişim 1. ciyse olmuş yani 2. resim ilk haliyse olmuş

0|0
    0|0
    • Ne yazıkki 1 nci resim ilk hali

• Gelişim güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyet ve antreman notlarını bilmediğimiz için yorum atmak zor ne kadar gelişmiş ne kadar gelişmemiş.
    Ben 3 yıldır yapıyorum 2 yılda geliştirdiğim vücüdün 3-4 katını son 8 ayda yaptım yani ilk 2 yıl boşa gitmiş sebebi diyet ve antreman notları :) Ayrı yeten öyle hemen bir sonuç bekleme kemik yapına baktığımızda tahminen net bir şey istiyorsan en az 4 ay çok sıkı çalışmalısın diyette önemli. tabi bunları pek s*klemezsen benim gibi 1-2 yılını heba etmiş olursun.

0|0
    0|0
  • 1ayda bişi bekleme hafiften belli ollması için vucudun iyi beslenme şart en az 6aydan önce bişi bekleme

0|0
    0|0
  • Dostum umarım trollsündür

0|0
    0|0
    • 1 ayda gögsün sismesini beklemiyorum trollde degilim :d

• Valla 1 . halin daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...