Evet kızlar sizin tavsiyenize göre hediye alacağım buyrun buyrun ?

Merhaba arkadaşlar üniversite ikinci sınıf öğrenciyim şuan dönem arası olduğu için memlekete geldim bi hafta sonra tekrar gidicem sevgilim okuldan ve farklı illerdeyiz gittiğimizde hem dogum günü olucak hemde sevgililer gününü kutlicam hediye olarak ne önerirsiniz maksimum 200 tl bütçem var lütfen mantıklı ve size gelse gerçekten hosunuza giden bi hediye yazınız anlamlı ama ucuzda olabilir ne bilim sizin aldıklarınızdanda olabilir ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kizin ayagindan ayakkabisini kolundan cantasini eksik etmeyeceksin arkadas emin ol zevkin gercekten mükemmelse cizme yada bot tarzi ayakkabi ve beraberinde uyumlu canta al hem dogumgünü hemde sevgililer günü 1tasla 2kus.. Ayakkabicidan yardim alabilirsin günün mdasina göre spor ayakkabi seviyorsa onuda düsün derim genelde converse bayiliyorlar bu aralar superga moda olmus ama ayakkabi cok dandik yorumlarida aldim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence ona bi video hazırla ve onun yanında bi kolye al ona takı fuarı açılmış gerçek pırlanta sevgililer gününe özel tam 200 tl normal değeri 600 lira kaçırma bence videoda yaptın mı tamamdır hadi şuna bi 10 20 tl daha eklee hepsiyle çikolata al

0|0
    0|1
  • çanta alablrsn bnce kolye,bileklk,saat,ayakkbı

0|0
    0|1
  • senide bu soruyu soran 10bin 502. kişi seçtim pampa :)) neyse parfüm ve çanta düşünebilirsin yada kuyumcudan biraz daha bütçeyi arttırabilirsen güzel bir bileklik,ince bir kolyede olabilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• 200 TL ye bir tablet al bak nasıl seviniyor hem her işini görür hemde sürekli yanında olduğu için sen aklına gelirsin ayakkabı çanta video bunlar demode oldu onu kendisi almayı tercih eder bence sen al bir tablet temizzzz ;)

0|1
    0|0
    • 200 tl'ye sıfır bir tablet alabilir miyim piyasasını bilmiyorum ama mantıklı geldi arkadaşım teşekkürler . :)

• rica ederim alabilirsin tabiki farklı bir hediye olmuş olur sonuçta media mark vardı dostum ...

• 1|0
    0|1
  • biz kizlar olarak aramizda karar verdik oyuncak ayi al

0|0
    0|1
  • Bir adet odun alabilirsin.Kuru olmasına dikkat.Ses çıkarsın.

0|0
    0|1
  • Bu saate kız varmı diye sormak lazım aslında :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...