Geride kalan "SEVGİLİNİZİ" unutmak...

Arkadaşlar, sizce ne gibi bir yol izlenebilir?Yani sitedeki sorulara da bakıyorum ki, aradan 3ay yada 3sene geçtiği halde unutamayanlar var.

Hani belli bir süre sonra tekrar barışacağımızı bilsem, unutmak gibi bir düşünceye girmez BEKLERİM.

Ama karşınızdaki insan adeta kaskatı "TAŞ" kesilmişse ve sizin ümitlerinizin içine bir bir s.çıyorsa, geriye kalan tek çare "UNUTMAK" yada "UNUTMAYA ÇALIŞMAK"tır...

UNUTMAK, silahımda kalan son kurşunum ve tüm ümidim bittiği anda kullanıcam...

Sizce insan nasıl unutur?Ne yapması gerekir?

*NOT:"İlk aşkım" dediğiniz kişi için düşünün lütfen...

• Ölsem, UNUTMAM...
    12% (1)50% (1)20% (2)Oy Ver
  • Spor yaparak.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Müzik dinleyerek.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Başka denizlere açılarak (Sırf seçenek olsun diye)
    50% (4)50% (1)50% (5)Oy Ver
  • Bir kenarda usulca bekleyerek...
    38% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim...

Bu aralar gün aşırı dinlediğim bir şiir. link

Sadece, kendimce "UNUTMAMAK" için geçerli bir neden, belkide sizinde hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir şiir.

KEYİFLİ ve IZDIRAPLI DİNLEMELER... :)

Güncelleme için tekrar özür dilerim...

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• unutmaya çalışmana gerek yok. zamanla hafızandan silinmesine izin ver. bir süre onsuz yapamayacağını düşünüp kendini paralayacaksın.

şöyle unutursun böyle unutursun diyenlere aldırış etme. unutamazsın.

hem neden unutacaksın ki ileride bir tarihte acısı falan kalmadığında zaten bir anı olarak seninle kalacak ve hatırladığında ulan ne günlerdi be şöyle bir kız vardı bayaa sevmiştim ne yapıyo acaba yaw diye aklına getirdiğinde kiminle yatmış, kiminle kalkmış belkide o zaten evlenmiş olacak ama bunlar senin umrunda olmayacak ;)

sen de belirtmişsin zaten 3 ay 3 yıl geçtiği halde unutamayanlar var diye. sende öyle olacaksın

bu dönemi en az zararla atlatabilmen için ise ilk olarak yanlız kalmamaya özen göster ama sadece kankini alıp dağa bayıra içmeye gitme. toplulukların içinde ol. müzikte bayaa etkili olur o nedenle aşk şarkıları dinlemektense haraketli birşeyler dinle. gece hayatın var ise meyhaneye gideceğine dans club tarzı yerleri tercih et falan filan daha tavsiyeler çoğaltılır.

en önemlisi de kimse senden daha değerli değildir bunun farkına var.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Normal hayatina gundelik islerine yogunlas. Aklina geldigi zaman baska biseyle ilgilen. Hic olmadi pencereni ac temiz hava al. Aklinda tuttugun surece zaten unutamazsin

0|1
    0|0
    • Sıkıntı da, son cümlende başlıyor :/ "UNUTMAK" için düşünceye girmiyorum, giremiyorum.

En azından şimdilik :/

• Zaten unutmazki an gelecek "hatirlamayacaksin" Allah ölum acisini bile dindiriyor, sen neyden bahsediyorsun..

• Maalesef öyle :/ Bende bunu düşünemedim...

• çok sevdim sandım ağladım ağladım sonra baktım nabıyosun dedim kendime değmez dedim ki değmeyeceğini zaten kanıtlamıştı ve bitti hiç önemsemedim çok kolay unuttum.

0|1
    0|0
    • unuttuktan sonra "kolay" olduğunu sanmış olabilir misin?Unutmaya çalışması bile yoruyor da.En azından ben yoruldum :/

• zaman..herşeyin hertürlü ilacı.kimse senden değerli değil ve eğer doğru insansa ilişkiniz doğruysa döner ve devam edersiniz yoksa iyi ki gitmiştir iyi ki kendi yoluna bakabilirsin artık.

• Umarım önce gönlümden geçen , olmazsa da senin dediğin gibi olur :/

• 2 seneyi 2 ayda tamamen sldm unutmak için 3 erkekle çktm unuttktan snra sonuncusundan da ayrıldm bu olaydan 7 ay snra bryle tanştm 1 bçk senedr beraberz ve onu çok sewiyorm

0|1
    0|0
    • ne mutlu sana allah mutlulugunu daim kilsin ins. darisi tum aci cekenlerin basina

• Anladım arkadaşım.Kızman için sormuyorum, sadece meraktan(?)

bir çivi için, 3tane çiviyi eğmişsin.Sence doğru mu bu?

• arkadşlk isteğini kabl et sana anlatym biraz :)

• unutmak zor diil, beyinde baslayan bşii yie beyinde biter.. btmiş bitmiştr..

0|1
    0|0
  • Bu gece herkes aşık herkes yaralı bu nedir beni de yasa boğdunuz...

0|1
    0|0
  • Başka denizlere açılarak

0|0
    0|0
  • Bir kenarda usulca bekleyerek..

0|0
    0|0
  • Bir kenarda usulca bekleyerek...

0|0
    0|0
  • Başka denizlere açılarak

0|1
    0|0
    • ben boğulurum :) insan boğulacağını bile bile girer mi denize :)

• Yanlış anlama lütfen :) Kendi adıma söyledim :/

• ok

• tam 8 ay oldu ve hiçbizaman ümidimi kaybetmedim evet ilk aşk ilk birlikte oldugum kişiydi ama yaptıgı hareketler igrenç igrenç insanlarla takılması kendini biyerlede etiketlemesi artık beni kıskandırma durumunu geçti midemi bulandırdı..evet aklımda ama asla ama asla benim hayatımda olamıcak ! zamanla unutmaya mecbur kalıyosun dostum

0|1
    0|0
    • Umarım etiketten kastın, sosyal ağ ortamı değildir?

• Seni anlamaya çalışıyorum.Seni yargılamıyorum, sakın öyle yanlış anlama.

İlişkinizin içeriğini,tam ayrılık sebebini bilmiyorum ama bana daha 1,5ay önce ayrıldığım sevgilimi hatırlattı davranışların.

Acaba, sana ,kendisine döneceğini düşünerek konuşuyor olabilir mi?Bak bunu ben eski sevgilime yapamadım, yapmaya cesaret edemedim.10 kere düşündüm, 1 kere bile hareket edemedim.Ne var ki, en ufak bir dönme ihtimali varsa, belkide o ihtimali yaptığım bu hareket bitirir diye korktum.

• Ama 5 parmağın 5ide bir değildir.Herkes yapmaz diye bir kaide yok.

Bunu sana, belkide gözünden kaçırdığın ince bir detay vardır diye söyledim.

Yani insan bilinçli olarak yapıyorsa, bunu - olarak değil, + olarak düşünmekte fayda var.En azından seviyorsan yada sevdiysen böyle düşünebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• bağlanmamaı öğrenince eski eskide kalıyor yöntem basit :) hiç kimseyi kendinden çok sevme

0|1
    0|0
    • hocam mantık güzel AMA...kendinden çok sevmezsen adı "AŞK" olur mu?

• kafam hallaç pamuğu gibi be kardeşim :/ Akıl-Mantık sistemi geçici yada kalıcı olarak SERVİS DIŞI bırakıldı :)

• adım 1 yedek planı devereye sok

adım2 geçmişi hatırla

adım3 aklındaki doğru yargı dışarda daha guzel kızlar oldugu nu unutma

adım4 aşk yalanbir duygudur acısıda zamanla geçer

adım5 neden giden biri için kendini üzesinki sorusu kulaklarında yankılansın

adım6 onunla tanışmadan öncede yasıyordun onsuzda yasayabılırsın

adım7 final adımı zevk almak için her şeyi yap zevk acıları unutturur :)

• Basit birşey yürekli olmak.

0|1
    0|0
Yükleniyor...