Baktığınız kız size gülümsemelimi

herhangi bi kızı gördünüzde baktınızda o size bakıp gülümsemesinimi istersiniz sadece bakmasınımı yoksa havalı havalı ve ya ağır başlı olup gülümsemeden kafasını çevirmesinimi hangisi sizin hoşunuza gider?

Güncellemeler:
benim kuzenim güler yüzlü ve hep biri baktında gülümser hemende yanımıza gelip tanışmak isterler bu yüzden bense görmezden gelrm bana bakanları sizce omu doğru yapıo benmi

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ki gülsün bi göz kırpsın ben zaten dakikada biterim yanında gelmesine gerek yok. O kadarda değil:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ya şimdi sen biz erkeklerden tabiki sen iyi yapıyorsun dememizi bekleme :D işimiz zorlaşır çünkü öyle :D kız dediğin ağır olcak bi kız bana gülümseyecek göz kırpacak bende onunla tanışıp düzgün hayaller kuracagım oylemi yok öyle bi dünya :D hemen nasıl yataga atarız derdine düşeriz acık ve net.

1|0
    0|0
  • sadece ağır başlı olup hafif tebessüm ederek gitse olmaz mı :/ sonra ben ona yaklaşınca üf be git başımdan be slk :S dese

0|0
    0|0
  • baktığımı farkettiğini ve bunun hoşuna gittiğini belli etsin işte nasıl yapar o onun bileceği iş...

0|0
    0|0
  • hepsinin değişik anlamı var bizde hoşlandıysan güzel güzel bakar gülümsersin ama sırıtmadan. hoşlanmadıysan bakma yazık karşındaki çocuk öyle sanar

0|0
    0|0
  • Karsindaki seni rahatsiz etmekten kacinarak ama bi o kadar da gozlerini senden alamadan bakiyorsa hos bir bakisla (hafif bir tebessumle) karsilik vermen etkileyici olabilir. Hem seviyeyi de korumus olursun. Ama ilk olarak karsindakini iyi analiz etmelisin yoksa cogu zaman seni rahatsiz eden insanlarla muhattap olmak zorunda kalirsin.

0|0
    0|0
  • Ya bu değişir kişiden kişiye.. kimisi Gülümser Gülümserde bakan adam Cesaret edemez yanına gitmeye .. Ama işte Duruş var ... Duruş var...

0|0
    0|0
  • Gülse iyi olur, sonra çok ağlıcak nasıl olsa :DDDDDDDD

0|0
    1|1
  • Gülümsemek açık açık davet etmek olarak algılanır, söyle kuzenine yapmasın öyle şeyler, adı çıkar sonra :)

0|0
    0|0
  • gelip tanışmasını istediğiniz elemanlara gülümserseniz daha iyi olur diye düşünüyorum

2|0
    0|0
  • batıda olsa, bir bayana kısa bir bakış atılır, ve o kadının da gülümsemesi "aha la,wallah garı baa iş atıyo göriysen" gibi algılanmaz..

burda, bakan da öküz,bakılan da öküz olunca, ben bu soruya cevap vermeme hakkımı kullanırm

0|0
    0|0
  • "eğer" yalnızsa ve tanışmaya açıksa, bakıp gülümsesin isterim. Kafasını çevirirse daha da ilgilenmem.

0|0
    0|0
  • Ben birisiyle göz göze geldiğim zaman direk gülümserim, karşımdakininde bana gülümsemesini isterim :)

0|0
    0|0
  • son gülen iyi gülermişşşş

0|0
    0|0
  • ee yani pozitif olmalı

0|0
    0|0
  • Agir basli olani makbuldur bence

0|0
    0|0
  • kesinlikle o :D